Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ehh... még hogy nem túl hihető a két fél küzdelme, ugyan. Látták azok a fanyalgók az ep6-ot? :P

Bezzeg a savasvérű, vákuumban is vígan élő szörnyek és tengerészgyalogosok harca (amiben rendre a szörnyek nyernek), a legyőzhetetlen titkos ügynök és a jövőből visszajött életre kelő emberölésre programozott harci gép meséje teljesen hihető számukra :D:(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bezzeg a savasvérű, vákuumban is vígan élő szörnyek és tengerészgyalogosok harca (amiben rendre a szörnyek nyernek), a legyőzhetetlen titkos ügynök és a jövőből visszajött életre kelő emberölésre programozott harci gép meséje teljesen hihető számukra :P:D

Ez most nagyon tetszett :lol:

 

Következő évre meglesz az év szuperhorror filmje! Atyagatya!

*** meg, ilyet írni :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm.. erről csak tudnának, akik az avatarokat készítik. Azt hiszem, pont az a lényeg, hogy kell egy ember, aki a testbe tud bújni, azért kell Jake. Inkább azt tudom elképzelni, hogy Jake bátyja meglógott, és most sehol sem találják :( Már ha egyáltalán akarnak ilyesfajta ziccert behozni a sztoriba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm.. erről csak tudnának, akik az avatarokat készítik. Azt hiszem, pont az a lényeg, hogy kell egy ember, aki a testbe tud bújni, azért kell Jake. Inkább azt tudom elképzelni, hogy Jake bátyja meglógott, és most sehol sem találják :( Már ha egyáltalán akarnak ilyesfajta ziccert behozni a sztoriba.
Mutatták a trailerben a hullazsákban :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake bátyja? Mi? What? Was? Quoi? Che? что?

És miért is nincs ez spoilerben?

gondolom, mert ez a mindenki által elérhet trailerben volt benne. (én pont ezért nem merek ilyesmiket írni, mert annyi mindent láttam-olvastam, és nem tudom, ki mennyire merült el ezekben)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert... :D Totál azt hittem,hogy ezt mindenki tudja, mivel már régebbről ismert sztorielem.
Egyetértek Dzséjttel. Ezt spoiler kapcsoló mögé kellett volna tenni. Erről én sem tudtam, irgum-burgum :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... Igen? És hol? Nem emlékszek olyan dialógusra, hogy szeva bátyus vagy ilyenek :(

Mert lenézett rá, egy hullazsákban feküdt! Nézd vvissza! :lol:

 

De tény, vigyázzunk ilyesmikre, van, aki tényleg minimális cuccot nézett:) Majd jövőhétfőn! :D:P:lol:

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert lenézett rá, egy hullazsákban feküdt! Nézd vvissza! :lol:

 

De tény, vigyázzunk ilyesmikre, van, aki tényleg minimális cuccot nézett:) Majd jövőhétfőn! :(:P:lol:

Könnyen fel is ismerhető :(

 

Még a hétfő is necces, Phobos csak szerdán nézi. Azért marha kényelmetlen lesz olyan sokat használni majd a spoilert, de ez van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.