Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Jaj má', hiszen tök trendi fikázni, pocskondiázni...és máskülönben is, igenis minden elkészülő film mutasson fel újat, használjon Shakespearei monológokat, tripla-szufla fordulatokat, pusztuljon el az összes pozitív szereplő....aztán meg a negatívok és végn még az univerzum is szűnjön meg. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj má', hiszen tök trendi fikázni, pocskondiázni...

Ebben tökéletesen igazad van! Ha valami sikeres, sok embernek tetszik, akkor egy pár önjelölt kritikus csak azért, hogy megmutassa, hogy ő milyen "egyéni" leszólja a művet. Ezt már több helyen is tapasztaltam, pl a harry potterrel szmben is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem semmi, 1 milliárd felett ilyen gyorsan. De azért lássuk be, a magasabb jegyárak és a 3D hatása nyom itt a latban a legtöbbet. Azért milyen filmeknek kellet hónapokig izzadniuk már, hogy nagy nehezen átlépjék a milliárdot, az Avatar meg 3 hét alatt letudta? Ennyivel jobb film lenne? :D

Ettől függetlenül szép teljesítmény.

 

Híd Terabithia földjére

 

Azta! Mekkora mesefilm már! :lol:

Teljesen beszippantott. Így kell mindenféle hókuszpók nélkül mesélni, a gyermeki képzelet és valóság között egyensúlyozni. És még gombóc is volt a torkomban. Profi munka.

 

10/9

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lada, az "eddigi" filmeknél már a második hétre jelentős visszaesések voltak jelen a nézőszámban. Tény, hogy a 3D piszok csábító, de itt azért ennél többről van szó :D Eddig én még olyanról nem hallottam ( a nézők nagy része felől) , hogy bárki is pl a Végső Állomás 3D-re kétszer is visszaülne, vagy a Véres Valentinre. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lada, az "eddigi" filmeknél már a második hétre jelentős visszaesések voltak jelen a nézőszámban. Tény, hogy a 3D piszok csábító, de itt azért ennél többről van szó :D Eddig én még olyanról nem hallottam ( a nézők nagy része felől) , hogy bárki is pl a Végső Állomás 3D-re kétszer is visszaülne, vagy a Véres Valentinre. :lol:

 

És egy Sötét lovagnál az emberek elvesztették az érdeklődésüket a második hétre? Dehogy! Annyi mozi volt, hogy a nagy első hullám az első héten letudta. Nem volt 3D-s mágia, hogy újra ösztönözve legyenek.

Vagyis a matek az egy nagy úr.

Szóval ott van a karácsonyi időszak, 2D-ben megnézi a nagy tömeg, mert még nincs annyi 3D mozi, közben nézik a 3D-ben is emelt jegyárakkal, és aztán akik 2D-ben megnézték, kapják a fülest, hogy azért ez 3D-ben az igazi, úgyhogy megy a 2D-s nép még egyszer az emelt áras 3D-re. És ha valaki lehidal a 3D-től, akkor nagyobb a valószínűsége, hogy egy ilyen filmre ül be még 1x, mint az ilyen vicc-kategória Véres Valentinre. Lásd be, ez tényleg hülye példa volt.

 

Amihez Cameron nagyon ért az az időzítés és csábítás, ezt elismerem. Tudta mikor és hogyan kell a 3D-vel előrukkolni.

Én annyiból tényleg nagyon örülök ennek a sikernek, hogy így talán Lucas bácsi ösztönözve van, hogy kiakassza az állunkat egy 3D-s Saga-val.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te hozakodtál elő a 3D hatásával. :lol: Én meg mondtam a közeljövőből két példát mellyel ezt megcáfoltam. Az Avatar több mint egy 3D-s látványfilm. Több mint valószínű, hogy DVD-n és Blu-rayen is hozni fogja a mozibevételt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te hozakodtál elő a 3D hatásával. :lol: Én meg mondtam a közeljövőből két példát mellyel ezt megcáfoltam. Az Avatar több mint egy 3D-s látványfilm. Több mint valószínű, hogy DVD-n és Blu-rayen is hozni fogja a mozibevételt.

 

Én még annyit tennék hozzá, hogy még a szűkebb keretből gazdálkodók is - mint mondjuk Tinka, Oldi, és jómagam is ide sorolom - megnézzük többször, pedig ez asszem ritka mint a fehér holló. És nem ők az egyetlen ismerőseim, akik kétszer nézik, vagy esetleg többször. Ezt én nem csak a 3D varázsának tudom be - magam részéről biztosan nem - hanem egyszerűen valamiért tényleg ütött a film.

Tény, h Cameron ért az időzítéshez, de kétszer a kutya nem ülne be rá, ha gázos lenne a film. Főleg nem akkor, ha a 3D többe kerül...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még annyit tennék hozzá, hogy még a szűkebb keretből gazdálkodók is - mint mondjuk Tinka, Oldi, és jómagam is ide sorolom - megnézzük többször, pedig ez asszem ritka mint a fehér holló. És nem ők az egyetlen ismerőseim, akik kétszer nézik, vagy esetleg többször. Ezt én nem csak a 3D varázsának tudom be - magam részéről biztosan nem - hanem egyszerűen valamiért tényleg ütött a film.

Tény, h Cameron ért az időzítéshez, de kétszer a kutya nem ülne be rá, ha gázos lenne a film. Főleg nem akkor, ha a 3D többe kerül...

 

Senki nem mondta, hogy gáz a film.

Én csak annyit mondtam, hogy a nagy számok mögött nem biztos, hogy a filmtől földön fetrengő Avatar-fertőzöttek vannak. :lol:

Ha egy film nem rossz, és hozzá van egy ilyen csemege, hogy 3D-ben jobban üt, ez képes tömegeket mozgatni, főleg ünnepi időszakban.

Ez a hónap többet fog elárulni.

De hangsúlyozom, nem baj ez, terjedjen csak a 3D, nekem bejön, csak legyenek hozzá feszes filmek. Pl. az Alice Csodaországban-t már ki is néztem magamnak. Egy Toy Story 3 is büntethet majd 3D-ben.

Szerkesztve: - Lada
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Híd Terabithia földjére

Csodás film, örülök, hogy tetszett :D

 

Tény, h Cameron ért az időzítéshez, de kétszer a kutya nem ülne be rá, ha gázos lenne a film. Főleg nem akkor, ha a 3D többe kerül...

Bizony, rossz film nem vonzaná a tömegeket :lol: Ha szimpla árú lenne a jegy, akkor is tartana kb. 900 millánál, elvégre egy 3D-jegy nem a többszöröse egy szimpla jegynek.

 

Másrészről az Avatar bevétele főleg a fertőzöttek miatt ilyen magas. :D Azaz a mozinézők kilencven százaléka miatt. :P

Kb. igen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te hozakodtál elő a 3D hatásával. :lol: Én meg mondtam a közeljövőből két példát mellyel ezt megcáfoltam. Az Avatar több mint egy 3D-s látványfilm. Több mint valószínű, hogy DVD-n és Blu-rayen is hozni fogja a mozibevételt.

Azért nem a legjobb ellenérv egy viszonylag réteg műfajnak számító horrort felhozni az első szélesebb körben érdeklődést keltő 3D film ellen. Egyenlőre nincs olyan kommersz 3D film, amivel igazán össze lehetne hasonlítani. Majd ha ki jön az Alice, vagy a Titánok harca (ha jól tudom, azt is 3D-sítik). Most még az Avatar egy olyan popcorn mozi, ami óriási előnnyel rendelkezik a versenytársakhoz képest. És mint az első ilyen nyilván döntögeti a rekordokat. Anno a Pókember első részének első hétvégés bevételétől is mindenki tátotta a száját, aztán azóta páran csúnyán rávertek.

 

Az Avatar nem rossz film, de a látványt leszámítva semmi kiemelkedő. A bevétel pedig jórészt a 3D hatásból ered. Ami nem csoda, hisz alapvetően erre tervezték a filmet. Nem tudom van-e, mert nem kerestem, de jó lenne egy 2D bevételi listát látni, bár az meg torzított lenne, mert valószínűleg az amcsiknál - de talán mindenhol - vagy egyenlő arányban, vagy több helyen játsszák 3D-ben, így a bevételeket a két féle vetítés bevételi adják.

 

A gyorsan elért 1 milliárd is valóban remek eredmény, de rövid távú rekordokat mindig könnyebb megdönteni. A filmnek elég rendes hype-ja volt, és jellemzően a látvány miatt nagyon jó a szájhagyománya. Munkatársam mesélte ebédnél, hogy ők most nézték meg a családdal hétvégén. Ennek ellenére előbb utóbb elfogynak, akik még nem látták és érdekli őket, így a második milliárdot nehezebb lesz - ha egyáltalán lehetséges - elérni és nem hiszem, hogy olyan hosszú kifutású film lenne, mint a Titanic. Majd ha a 4. meg 5. hétvégi bevételek is rekordok lesznek, akkor lehet bizakodni, de a hajókatasztrófa feldolgozás a 10. héten még 50%-al többet termelt a többi filmhez képest, és a 20.-ra meg a többiek bevétele annyira lement, hogy akkor már 100%-al. Ezt szerintem az Avatar nem fogja hozni, mert addigra a sokszor nézők is betelnek a látvánnyal, meg már talán lesz más, ami hasonlót nyújt. Ilyen szempontból tán inkább érdemes összevetni a TDK-val, ami komolyságot hozott a képregényfilmekbe, és ezért olyanok is megnézték, aki kerülik a hasonló filmeket. Aztán ez mégsem volt elég az all time csúcsdöntésre, csak otthon tudta megközelíteni ez elsőt.

A DVD-n és Blu-Ray bevételekkel nem lennék ilyen optimista mint te, ott már nem fog annyival többet nyújtani a vetélytársaknál, mint moziban, és a most pozitív szájhagyomány fordítva is működhet (Hallod, megvettem az Avatart dvd-n, de így nem olyan fasza. Ja moziban én is láttam, jó volt, de akkor így nem kell.)

Én még annyit tennék hozzá, hogy még a szűkebb keretből gazdálkodók is - mint mondjuk Tinka, Oldi, és jómagam is ide sorolom - megnézzük többször, pedig ez asszem ritka mint a fehér holló. És nem ők az egyetlen ismerőseim, akik kétszer nézik, vagy esetleg többször. Ezt én nem csak a 3D varázsának tudom be - magam részéről biztosan nem - hanem egyszerűen valamiért tényleg ütött a film.

Azért szerintem a kétszer, vagy többször nézők nem adnak akkora többlet bevételt rövidtávon, max. a filmnek a látvány miatt erősebb az újranézési faktora, de az is csak pár embernél. Viszont a film nem olyan erős szerintem, hogy ez hosszútávon érjen annyit, mint a Titanicnál, de ezt már fentebb írtam. A haver, meg a haver haverjai statisztikailag nem hiszem, hogy számottevőek. Ez olyan, mint mikor valaki, aki sorozatot tölt le és az ismerősei is hasonlóan tesznek, azt hiszi, hogy akkor ők jelentősek egy országos sugárzású tv premierhez mérten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Azért nem a legjobb ellenérv egy viszonylag réteg műfajnak számító horrort felhozni az első szélesebb körben érdeklődést keltő 3D film ellen. Egyenlőre nincs olyan kommersz 3D film, amivel igazán össze lehetne hasonlítani. Majd ha ki jön az Alice, vagy a Titánok harca (ha jól tudom, azt is 3D-sítik). Most még az Avatar egy olyan popcorn mozi, ami óriási előnnyel rendelkezik a versenytársakhoz képest. És mint az első ilyen nyilván döntögeti a rekordokat. Anno a Pókember első részének első hétvégés bevételétől is mindenki tátotta a száját, aztán azóta páran csúnyán rávertek."

 

Nem csak azt hoztam fel, hanem a Jégkorszak 3-mat is, mely mint tudjuk papa, mama, gyerek, azaz családi mozi és még folytatás is, szóval totál előnnyel indult. De említhetném az Utazás a Föld középpontja felé című filmet is, sőt, jóval populárisabb mint akár az Alice, akár a Tátánok harca.

Az Avatar semmiféle előnyt nem kapott, tekintettel, hogy vadi új technikával készült.

"Az Avatar nem rossz film, de a látványt leszámítva semmi kiemelkedő. A bevétel pedig jórészt a 3D hatásból ered. Ami nem csoda, hisz alapvetően erre tervezték a filmet. Nem tudom van-e, mert nem kerestem, de jó lenne egy 2D bevételi listát látni, bár az meg torzított lenne, mert valószínűleg az amcsiknál - de talán mindenhol - vagy egyenlő arányban, vagy több helyen játsszák 3D-ben, így a bevételeket a két féle vetítés bevételi adják."

 

Hát én nem tudom, hogy ezt honnan veszed, de a teljes igazsághoz az tartozik, hogy még igen nagy százalékban a mozinézők a technikán csiszoltak volna, sőt a másik fele örült, hogy nem erőltetik a szokásos 3D-s sablonokat. ( kinyúlunk a vászonból, ésatöbbi.)

Miért kell egy filmnek kiemelkedőnek lennie? Nem elég ha simán bejön az embernek a pofon egyszerű történetvezetés??? Vagy mi legyen szerinted kiemelkedő egy fantasy-kalandfilmben?

 

"A gyorsan elért 1 milliárd is valóban remek eredmény, de rövid távú rekordokat mindig könnyebb megdönteni. "

 

Ezzel nem értek egyet. Mondj egy filmet mely ilyen rövid idő alatt rekordot döntött.

"A filmnek elég rendes hype-ja volt, és jellemzően a látvány miatt nagyon jó a szájhagyománya. Munkatársam mesélte ebédnél, hogy ők most nézték meg a családdal hétvégén. Ennek ellenére előbb utóbb elfogynak, akik még nem látták és érdekli őket, így a második milliárdot nehezebb lesz - ha egyáltalán lehetséges - elérni és nem hiszem, hogy olyan hosszú kifutású film lenne, mint a Titanic. Majd ha a 4. meg 5. hétvégi bevételek is rekordok lesznek, akkor lehet bizakodni, de a hajókatasztrófa feldolgozás a 10. héten még 50%-al többet termelt a többi filmhez képest, és a 20.-ra meg a többiek bevétele annyira lement, hogy akkor már 100%-al. Ezt szerintem az Avatar nem fogja hozni, mert addigra a sokszor nézők is betelnek a látvánnyal, meg már talán lesz más, ami hasonlót nyújt. Ilyen szempontból tán inkább érdemes összevetni a TDK-val, ami komolyságot hozott a képregényfilmekbe, és ezért olyanok is megnézték, aki kerülik a hasonló filmeket. Aztán ez mégsem volt elég az all time csúcsdöntésre, csak otthon tudta megközelíteni ez elsőt. "

 

Érdemtelen a TDK-ról beszélni, amikor immár mindenki a Titanichoz méri az összbevételt :D

 

"A DVD-n és Blu-Ray bevételekkel nem lennék ilyen optimista mint te, ott már nem fog annyival többet nyújtani a vetélytársaknál, mint moziban, és a most pozitív szájhagyomány fordítva is működhet (Hallod, megvettem az Avatart dvd-n, de így nem olyan fasza. Ja moziban én is láttam, jó volt, de akkor így nem kell.)"

 

Ez minden filmre elmondható, hiszen törvényszerű, hogy az óriásvászon okozta látványt nem lehet összeveti az otthoni átlag házimozizók képmegjelenítőjével. De aki a látvány miatt sóvárog a lemez megvásárlásakor annak egészségére, csalódni fog a mozi után. Az értelmesebbje meg képes külön kezelni az otthoni szórakoztatást a moziélménytől. :lol:

"Azért szerintem a kétszer, vagy többször nézők nem adnak akkora többlet bevételt rövidtávon, max. a filmnek a látvány miatt erősebb az újranézési faktora, de az is csak pár embernél. Viszont a film nem olyan erős szerintem, hogy ez hosszútávon érjen annyit, mint a Titanicnál, de ezt már fentebb írtam. A haver, meg a haver haverjai statisztikailag nem hiszem, hogy számottevőek. Ez olyan, mint mikor valaki, aki sorozatot tölt le és az ismerősei is hasonlóan tesznek, azt hiszi, hogy akkor ők jelentősek egy országos sugárzású tv premierhez mérten."

 

Ezt a "látvány miatt" dolgot hanyagoljuk már. Persze sokat számít, hisz moziról beszélünk, de ami megfogja az embereket az nem a kép mélysége, hanem a tartalma :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a végkicsengése miatt mondom, illetve mert tökéletesen egyetértek az íróval, de ilyen egy értelmes hozzáállás a filmhez:

 

http://vaskarika.hu/hirek/reszletek/1798/p...ar_filmkritika/

 

Szekeres Viktor csak tanulhatna tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most azon szórakozok sokat, hogy a film előtt volt az, hogy úgysem lesz akkora durranás, tuti nem lesz meg a milliárd, max 5-600 milla. Most meg hogy az a milliárd azért nem is olyan sok, meg hogy a Titanic úgysem lesz meg.

 

Engem az Alice-val ki lehetne kergetni a világból. Kevés (felnőtt) mesét útálok, de ezt nagyon. Úgyhogy alapból kihagyom. Titánok rajta van a várólistámon.

 

Én nem "csak" havert emlegettem, hanem kimondottan olyanokat, akik nagyon ritkán néznek meg kétszer moziban filmet. És elég sok fórumon olvasgatom, h már harmadszor nézi meg.

 

Biztos vagyok benne, hogy sokakat nem csak a látvány fogott meg, hanem az egyszerű, de jól tálalt történet. Én szívesen megnézem majd itthon is, DVD-n, és egyszer majd remélem, Blue-Ray-en is :D:lol::D

 

És jó helye lesz a polcon mondjuk a SW és a Gyűrűk ura DVD-k között! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, de Obi sem egy Jennifer. :D
Én meg se próbáltam összehasonlítani őket. Amazokban legalább van valami közös ami alapján lehet. :lol:

 

hát de aranyosak akkor is.
Hetero férfiember lévén én nem tartom őket aranyosnak. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak azt hoztam fel, hanem a Jégkorszak 3-mat is, mely mint tudjuk papa, mama, gyerek, azaz családi mozi és még folytatás is, szóval totál előnnyel indult. De említhetném az Utazás a Föld középpontja felé című filmet is, sőt, jóval populárisabb mint akár az Alice, akár a Tátánok harca.

Csak az idézett posztra reagáltam, előtte pedig azokra a filmekre hivatkoztál, az első oldalnál meg nem mentem visszább, mert előtte nem bevétel volt a téma. Az Utazás a Föld középpontja felé egy nem neves rendező nem neves színésszel előadott filmje, a Titánok harca mitológiai hentelés meg kb. annyira popcorn film, mint egy scifi kalandfilm. Aki azt nem nézné, meg az szerintem ezt sem.

Az Avatar semmiféle előnyt nem kapott, tekintettel, hogy vadi új technikával készült.

Pont az-az új technika az előnye, pl. egy Star Trekkel vagy egy Wolverinnel szemben, hogy olyan idei blockbusterekkel példálózzak, amiknek története is volt.

Hát én nem tudom, hogy ezt honnan veszed

Saját gondolat, abból kiindulva, hogy egy alapvetően új 3D technikával készült filmet jórészt 3D verzióban vetítenek.

a teljes igazsághoz az tartozik, hogy még igen nagy százalékban a mozinézők a technikán csiszoltak volna, sőt a másik fele örült, hogy nem erőltetik a szokásos 3D-s sablonokat. ( kinyúlunk a vászonból, ésatöbbi.)

Ezt meg én nem tudom honnan veszed?:D Nekem pl. barátok, kollégák, ismerősök mondták, hogy gyönyörű, meg baromi látványos, de történetileg nem sok.

Miért kell egy filmnek kiemelkedőnek lennie? Nem elég ha simán bejön az embernek a pofon egyszerű történetvezetés??? Vagy mi legyen szerinted kiemelkedő egy fantasy-kalandfilmben?

Miért kell valakinek neki ugrani, ha azt írja, hogy az Avatar nem rossz film, de nem kiemelkedő? Direkt azért nem szóltam hozzá korábban, mert előre láttam, hogy kapnék a fejemre. De ha már elő került a kérdés legyen. Nem kell kiemelkedőnek lennie, az sem baj, hogy a történet sablonos. Az a baj, hogy annyira sablonos, hogy az első perctől látható minden előre. Camerontól jobbra számítottam, pedig közel sem tartom a kedvencemnek, vagy nagyon magasztalt rendezőnek. Az, hogy rengetegen a Pocahonashoz, meg a Farkasokkal táncolóhoz hasonlítják a sztorit, az nekem azt jelzi, hogy annyira nem törődtek azzal, hogy a látványon túl egy kis egyediséget vigyenek a filmbe, hogy az még az egyszeri mozinézőnek is feltűnik.

Ezzel nem értek egyet. Mondj egy filmet mely ilyen rövid idő alatt rekordot döntött.

Konkrétan melyik rekordra gondolsz? Csak mert pl. ezeknél nem az Avatar vezet. Igaz, ezek csak Amerikai bevételek.

Leggyorsabb 100 millió

Leggyorsabb 150 millió

Leggyorsabb 200 millió

Leggyorsabb 300 millió

Leggyorsabb 350 millió

Érdemtelen a TDK-ról beszélni, amikor immár mindenki a Titanichoz méri az összbevételt :lol:

Szerintem nem, mert azért a Titanictól még messze van, és 1 milliárd felett egyenlőre mások is vannak még előtte. És hazai bevételben a Titanicon kívül már igazán csak a TDK van előtte aki számít.

Ez minden filmre elmondható, hiszen törvényszerű, hogy az óriásvászon okozta látványt nem lehet összeveti az otthoni átlag házimozizók képmegjelenítőjével. De aki a látvány miatt sóvárog a lemez megvásárlásakor annak egészségére, csalódni fog a mozi után. Az értelmesebbje meg képes külön kezelni az otthoni szórakoztatást a moziélményt :D

Azért az átlag vásárló messze nem biztos, hogy az értelmesebbje. :P Azért egy alapvetően 3D filmnél ez csak jobban bejátszhat. Persze valószínű, hogy lemezen is szépen, fog fogyni, de nem biztos, hogy annyival jobban, mint ahogy a mozikban szerepel.

Ezt a "látvány miatt" dolgot hanyagoljuk már. Persze sokat számít, hisz moziról beszélünk, de ami megfogja az embereket az nem a kép mélysége, hanem a tartalma :D

Az rendben, hogy téged, meg sokakat megfogott egyben az egész, de azért ezt a "hanyagoljuk már" nagyképűzést nem kéne játszani azzal, akit - annak ellenére, hogy tetszett nekik a film - nem. És olvastam nem kevés véleményt a filmről, mi sem vagyunk kevesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most azon szórakozok sokat, hogy a film előtt volt az, hogy úgysem lesz akkora durranás, tuti nem lesz meg a milliárd, max 5-600 milla. Most meg hogy az a milliárd azért nem is olyan sok, meg hogy a Titanic úgysem lesz meg.

 

Engem az Alice-val ki lehetne kergetni a világból. Kevés (felnőtt) mesét útálok, de ezt nagyon. Úgyhogy alapból kihagyom. Titánok rajta van a várólistámon.

 

Én nem "csak" havert emlegettem, hanem kimondottan olyanokat, akik nagyon ritkán néznek meg kétszer moziban filmet. És elég sok fórumon olvasgatom, h már harmadszor nézi meg.

 

Biztos vagyok benne, hogy sokakat nem csak a látvány fogott meg, hanem az egyszerű, de jól tálalt történet. Én szívesen megnézem majd itthon is, DVD-n, és egyszer majd remélem, Blue-Ray-en is :D:lol::D

 

És jó helye lesz a polcon mondjuk a SW és a Gyűrűk ura DVD-k között! :P

Én nem az Avatar ellen szurkolok, csak próbálok reális lenni. Aztán legfeljebb pár hét vagy hónap múlva mondhatjátok, hogy pesszimista voltam, és alábecsültem a filmet. Ha viszont megáll 1,5-1,7 milliárdnál, akkor meg majd én jövök veregetem a saját válam, hogy ugye megmondtam. :D Az, hogy nem haver, hanem x fórumon y ember, az tűnhet soknak, de orságos nézetség szintjén még nem biztos, hogy - szerintem jó esetben pár %-nél többet - számít. Én szeretek moziba járni, de 2x egy filmet elvétve nézek meg. Utoljára a TDK-t, előtte meg nem tudom mikor és mit.

 

Mellesleg döntögethet világszinten rekordokat, amiket senki nem vitat és később sem fog, ha lesz még. Azt azonban nem szabad elfelejteni, hogy még mindig nincs konkrét költségvetés, csak mindenféle pletykák. Márpedig azok alapján 500 M körüli USA bevétellel még csak nullszaldós lesz a film, és csak a nemzetközi bevétel marad.

Szerkesztve: - Llew
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egész jó írás :D

 

Engem az Alice-val ki lehetne kergetni a világból.

 

Én nem "csak" havert emlegettem, hanem kimondottan olyanokat, akik nagyon ritkán néznek meg kétszer moziban filmet. És elég sok fórumon olvasgatom, h már harmadszor nézi meg.

 

És jó helye lesz a polcon mondjuk a SW és a Gyűrűk ura DVD-k között! :D

Sajnos engem is, valamiért soha nem szerettem ezt a mesét, és Burton ide vagy oda, azt hiszem, most is kihagyom.

 

Úgy tűnik, megnézem én is harmadszor, bár tudni kell, hogy az elmúlt kb. 10-12 évben tucatnál több film is volt, amit többször megnéztem moziban :lol: Egyik sem az egy éves felejtős kategória volt :P

 

Igen, valahol ott lesz az Avatar-DVD :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Llew nem ugrottam neked egyáltalán, csak simán magyarázatot vártam. :D

 

Végszóként én annyit tennék hozzá, hogy megértelek ha nem tetszik a film, hisz nem vagyunk egyformák, de ne tessék már hülyeséget beszélni azzal, hogy ezt a filmet a látvány fémjelzi és semmi más. :D És ez nem nagyképűség mondatja velem, hanem a film, illetve a sztori élvezete.

 

 

A TDK-s dologhoz meg annyit, hogy szépen körbe van lődözve Gyűrűk Úrával :lol: Az Vatar meg még igencsak felmenő ágban van bevételileg. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a végkicsengése miatt mondom, illetve mert tökéletesen egyetértek az íróval, de ilyen egy értelmes hozzáállás a filmhez:

vaskarika.hu/

 

Nagyon tetszett ez az írás. Egyetértek vele én is.

 

Ha lesz Avatar 2 a mozikban, ugye megyünk megnézni? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.