Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

S ha már Filmek 9.0 meg Mátrix, engedelmetekkel ísmét fárasztalak benneteket egy kis olvasnivalóval.

Ma jó sok olvasnivalóm volt, de egyiket sem bánom, ez is remek volt. A 2-3 részeket én sem húzom le annyira, mint a többség, mert szeretem azokat is nézni :) A közeljövőben lekapom jobb minőségben mindhármat, aztán hajrá! Idejét sem tudom, mikor láttam bármelyiket is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Going Postal

Most rákerestem a többi Terry Pratchett filmre is, ahogy látom összesen 3 művét vitték vászonra. Ebből én csak kettőt láttam, ezt a mostanit nem. Hiba volt, mert szokásos színvonal, igen remek színészek és a főszereplő hölgy, hajszínt leszámítva 1az1-ben az egyik volt barátnőmre hasonlít. Sokat is nevettem, jók voltak a párbeszédek, a színészek, egyszerűen minden. Ez tuti többször nézős lesz, lehet már a jövő héten. :)

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mátrix

 

Nekem az első rész nagyon tetszett, az alapötlet és a megvalósítás egyaránt. Épp pár hete került elő itthon újra és a lányommal megnéztük, neki is hamar a szívébe lopta magát az egész társaság. De ami a legérdekesebb, hogy a végén nagyon csodálkozott, amikor megemlítettem, van még két film, mert számára ez így volt kerek egész, nem hiányolt folytatást. Ezzel olyannyira egyetértek, hogy én sem láttam a másik két Mátrix-filmet. Ez tökéletes így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem hiba nem megnézni őket, lehet, hogy nem a legjobb folytatások, de ettől még nem, az 1 igazából nem kerek egész. A végén Neo, mint vírus, mint hiba jelenik meg a rendszerben, de a 2. és 3. arról szól, hogy hogyan próbálják patch-elni. :)

Amúgy kevés olyan film van, amiben a folytatások jobbak, mint az első, azon gondolkoztam, hogy melyek is ezek...egyelőre eddig ezek jutottak eszembe:

Penge II. --- A 3. részt én nem veszem számításba, az nem film, hanem valami...izé, a förmedvény is rossz szó, a II. azonban tökéletes.

Die Hard --- minél több rész, annál látványosabb és izgalmasabb, nekem a 4. is bejött, habár a 3. az überálláesz.

Csupasz Pisztoly --- Remek, remek, remek, habár a hülye fordítok a Csupasz Pisztoly a Zűrbennel félrevezetik a német, semmi köze a szériához, ott már Dick Dickinson a főszereplő, azért, mert azonos színész játsza, még nem folytatás.! :S

Alien történet, asszem, erről nem is beszélek többet...

Karib tenger kalózai....ez is egyértelmű, habár az a 4. rész inkább vicc volt, mint film

Predator trilógia...de asszem "hivatalosan" a legutóbbi, Brody-s már a 4.nek számít, mert köben kijött egy ZS kategóriás 3.is.

Eddig ennyi ékelte be magát nálam, gondolom van még több is, kíváncsi vagyok, kinek mi ugrik be.

(Ott van még a képregény feldolgozások, Xmen-nél egyértelmű színvonaltartás. Vasember, hát nem tom...tartja magát, Transformers, meg olyan popcorn szagű, hogy még a monitoron is átjön.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma jó sok olvasnivalóm volt, de egyiket sem bánom, ez is remek volt. A 2-3 részeket én sem húzom le annyira, mint a többség, mert szeretem azokat is nézni :) A közeljövőben lekapom jobb minőségben mindhármat, aztán hajrá! Idejét sem tudom, mikor láttam bármelyiket is.

 

 

Köszi, hogy elolvastad, s hogy reflektáltál. (a sorozatosat is)

 

Akkor már volt értelme bemásolni.. :-))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fertőzés

 

 

Mikor én ezt anno a moziban láttam, a lehető legstílusosabban tettem: 38 fokos lázzal, náthásan. Persze nem szándékosan, de így jött össze: maradhattam volna ugyan otthon is, de gondoltam, legalább hangulatilag alkalmazkodok a történethez.. Aztán a lószart... A betegség inkább elvett a mozi élményből: ebből kifolyólag elsőre nem is tetszett igazán a film… nos, újranézve bizony más a szitu.

 

Ha ez megtörténne, ez nagyjából így történne. E felől ezek után cseppnyi kétségem sincs. Ugyanakkor ez a kijelentés magában hordozza a film legnagyobb erényét, s egyben legnagyobb hibáját is. Bár a kezdeti rosszallás alapjaiban változott meg, mégis a hiányérzet megmaradt...

 

Sokszor éri a vád Hollywoodot a túlzott szentimentalizmusért, az érzelmektől csöpögő történetekért, a hatásvadász, megalapozatlan fordulatokért, a semmiből feltűnő, különlegességre semmi okot nem adó főhősökért. A Fertőzés mindezeket teljesen hanyagolja. A film annyira életszagúnak, valóságosnak és hitelesnek tűnik, hogy elveszti legfőbb jellegét, a történetmesélést, és az abból következendő esetleges katarzist. Megmarad csupán egy kegyetlenül jól megcsinált dokumentum jellegű mozinak, ahol fontosabb a háttéranyag, a hogyan, az eredménynél. Nincsenek túldramatizált pillanatok, nincsenek könnyindító veszteségek. Gyakorlatilag bármelyik karakter semleges érzelmileg, mintha szándékosan nem szabadna kötődnünk senkihez sem. Itt nincsenek a megszokott hollywoodi klisék, nincsenek a vírus terjedését hatásvadász módon bemutató világtérképes (pontosabban egy villanásra csak) képsorok. Csak az érzelemmentes realizmus van, rengeteg szakkifejezéssel, tudományosan megalapozott információval. Viszont számomra ez túl steril lett így….

 

Nekem hiányzott a hatásvadászat. Hiányzott az érzelmi indíttatás a moziból. Hogy együtt örüljek a végén a túlélőknek, örüljek, hogy apuka megmenti gyermekét, örüljek a kínai klaszter megmenekülésének, a fődoki és felesége életben maradásának. Ebből a szempontból az egyetlen érzelmileg értékelhető esemény a kissrác beoltása volt. Ott, akkor éreztem valamit - többi rész viszont érzelmileg tök üres…

 

Ugyanakkor a maga nemében zseniális mozi. Elvisz a WHO világába, megmutat olyan dolgokat, amiről keveset tudunk. Aktualitását a tavalyelőtti influenzahisztéria, a korábbi H1N1, a gyógyszeripari lobbi napjainkban felsejlő ereje adja. De rávilágít az internet korlátlan hatalmára, annak minden veszélyével együtt: kiemelve a sok-sok internetes elméletet, ami napjainkat is jellemzi. Felvillant néhányat az emberi természetre is káosz esetén. Ugyanakkor nem stilizálja túl az ilyenkor fellépő törvényszerű korrupciót, sem az esetleges élni akarásos brutalitást sem. Sőt, még az emberrablós szál is totál hitelesnek tűnt, simán elhiszem, hogy adott helyzetben megtörténhetne. Egyszerűen, amit mutat, az hibátlan. Ahogy mutatja, hibátlan. Steril, de hibátlan.

 

Karakterei szintén azok, átlagemberek számunkra idegen, számukra átlagos helyzetben. Vérprofik, akik maximálisan tudják és teszik dolgukat. Tulajdonképp lehet, pont itt hiányzik számomra valami: a különlegesség a karakterekből. Pár szóval feltétlenül ki kell térni a castingra is: ritka színes és nagyszerű színészgárdát sikerült összehozni. Én speciel bírom az olyan filmeket, ahol sok ismert színész szerepel, ez pedig pont az a mozi. Ugyanakkor jó, hogy nincs senki kiemelkedő egyéniség, nincs sztárolva senki. Egyforma mindenki – egyformán jó. Legjobban tán Mal feltűnésének örültem az Eredetből…

 

Mindezek mellett a film legjobb része az utolsó 5 perc. Az ütött rendesen – ahogy szerkezetileg a végére illesztették azt a napot a denevérrel meg a malaccal –, az zseniális. Dramaturgiailag is, meg történetileg is.Tökélets lezárás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Die Hard

Karib tenger kalózai

Ezekkel nem értenék egyet. Nekem Die Hardból mindig az első rész lesz a kedvencem (és a 3 a legkevésbé kedvelt), és ugyan az utolsó PotC-t nem láttam de szerintem az első még értékelhető, viszont a többi épphogy szódával elmegy.

 

Predator trilógia...de asszem "hivatalosan" a legutóbbi, Brody-s már a 4.nek számít, mert köben kijött egy ZS kategóriás 3.is.

A Predator franchise-ba 5 film tartozik Predator, Predator 2, Alien vs. Predator, Alien vs. Predator: Reqiem és a Pradators. Amiről te beszélsz még csak véletlenül sem hivatalos.

 

Egyébkét nekem ebben a témában azonnal a Terminator ugrik be (mondjuk a 3-at leszámítva) és persze a Star Wars, de ne feledkezzünk meg a Nolan féle Sötét lovagról se és ugye ott van a Shrek 2

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az Alien és Predator filmeket nem számolom ide...se minőségben, se pedig témában. Ha nem vetted volna észre, én a Predatort írtam, semmi mást, az ilyen VS teljesen más téma. Akkor az Alien is már a 6 rész élt meg (4 alap mű, meg 2VS és ott van az a valami Alien Vs. Hunter néven, ami szintén hivatalos, keress csak rá) és most jön az előjáték majd...ugyan már.Ennyi erővel a Péntek 13 és a Rémálom az Elm utcában filmeket is összehozták egy movie erejéig...

A Die Hard 3. szerintem a mai napig a legjobb akciófilm, remek színészekkel, minden percben pörgés és izgalom, még többszöri nézésre is...ezt pedig Simon mondja...

A Terminátor nálam alap film, de én nem tudok igazán különbséget tenni, mindegyik a maga nemében egyedi és remek, mindegyik más és másért. Kivéve az utolsót, nem hiszem el, hogy ennyire tellett csak tőlük, a moziban az emberek 50%-a kiment még a fele előtt. Valóban egy förmedvény, persze megint Avataros csávó befigyel. Mondjuk robotnak jó, mivel ők sem éreznek, nem fáj neki semmi, így színészkedni se nagyon kell. Ebből a szempontból teli találat volt.... A Star Wars-ról meg kb. a fórum 80%-a szól nem akartam ide keverni....

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a Ragadozó 3 NEM része a Predator franchise-nak! Nabopolasszar pont erre világított rá nagyon helyesen. Ha az Alien vs Predator és az Aliens vs Predator - Requiem-et nem nézzük, akkor ezek a HIVATALOS Predator filmek:

 

- Predator

- Predator 2

- Predators (Nimród filmje!)

 

Alien Vs. Hunter hivatalos része az Alien/Predator franchise-nak? Mióta?

 

:pfff:

 

Terminator Salvationról kiment a moziból a nézők 50%-a? Úgy kell nekik!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt mondom, hogy nem, szóval tök felesleges ide keverni, de amúgy van egy Predators 3. is, amit így hívtak és így is reklámoztak a neten, pedig nagyon alacsony költségvetésű volt.

Linkjeim

Attól, hogy nem ismeritek a hülye fordítóknál ez volt a 3. és ez nem az én hibám, de így terjedt el...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért, mert a DNA című förmedvényt fantasztikusan Ragadozó 3-nak fordítottak, még nem része a Predator franchise-nak! Az Alien Vs. Hunter meg pláne! :pfff:

 

Höhh?

 

(... és ott van az a valami Alien Vs. Hunter néven, ami szintén hivatalos, keress csak rá)

 

Azt mondom, hogy nem, szóval tök felesleges ide keverni

 

Újabb önellentmondás? :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én vágom, de keress rá magyar torrenten, vagy warezen...teljesen félrevezető és először én is azt hittem, hogy ez a 3. rész. Most nehogy már az én hibám legyen, hogy a szinkron fordítók miatt szívom.... Attól, hogy tudok róla és engem is átvertek, nem én vagyok a hibás. Amúgy nem töltöttem le, nem néztem meg, csak szólok, hogy ennyit a "magyarításokról"!

 

Nem mondok ellent, de ha az Alien Vs. Predator folytatásnak számít, akkor az Alien Vs. Hunter is... :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor írd a nyilvánvalót, (sz*r fordítás, de nem a magyar cím a lényeges, a film eredeti címe DNA!) ... amit Te írtál abból az jött le, hogy hivatalosnak veszed. Ez Nabopolasszarnak is feltűnt... a dolgot csak tetézted, amikor az Alien vs Huntert is hivatalosnak titulálod! :)

 

Tehát öntsünk tiszta vizet a pohárba:

 

Alien franchise:

 

- Alien

- Aliens

- Alien 3

- Alien Resurrection

- Prometheus

 

Predator franchise:

 

- Predator

- Predator 2

- Predators

 

Közös franchise (vagy nevezzük hivatalos Spin-Offnak):

 

- Alien vs Predator

- Aliens vs Predator - Requiem

 

A fent nevezett filmek jogai a 20th Century Fox stúdió tulajdona, és mindig is az övék volt! A DNA-nak és az Alien vs Hunternek semmi köze a FOX-hoz!!!

 

Nem mondok ellent, de ha az Alien Vs. Predator folytatásnak számít, akkor az Alien Vs. Hunter is... :)

 

Érdekes elgondolás.... de sajnos hibás!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondok ellent, de ha az Alien Vs. Predator folytatásnak számít, akkor az Alien Vs. Hunter is... :)

:pfff: Mutass már egy képet a AVH-ból ami egy xenomorphot ábrázol. Eleve más stúdió, semmi megvásárolt jog és a tematikáját leszámítva köze sincs az AVP-hez

 

Egyébként pont Te hozod fel példának a magyar kiadás rosszul lefordított címét, aki kis túlzással szentségtörésnek érzi a szinkronizálást?

 

És aki kiment a Terminator Salvationről ... hát... nem tudom mit írjak...

 

Szerk.:

Én az Alien és Predator filmeket nem számolom ide...se minőségben, se pedig témában.

Mert aztán a DNA minőségben és tematkában is passzol a Predator filmekhez :pfff:

 

 

Ha nem vetted volna észre, én a Predatort írtam,

Ha nem vetted volna észre Te Predatort írtál, de a RAGADOZÓRA gondoltál, ha már beleszámoltad az a "Zs kategóriás 3. részt", mert annak vajmi kevés köze van a Predatorhoz

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, akkor álljunk meg ott, hogy angol tudás, meg fordítás. Predator = Ragadozó. Tehát, ha én valahol azt látom, hogy Ragadozó 3. akkor azt feltételezem, hogy egy kevésbé ismert folytatás. Aztán, ha utána nézek és kiderült, hogy az DNA XY, akkor ne én legyek már a hibás, hogy máshogy fordították. Ettől még nálunk így terjedt el, ha valaki is kicsit ismertebb a filmek területén, akkor találkozott vele és utána nézett. Ti nem, nem is tudtátok miről van szó, most mégis úgy veszitek, hogy az én hibám egy melléfordítás. Nem kell a filmeket szinkronizálni, nem kell tök más magyar nevet adni, mint ami angolul a címe...ilyen egyszerű. Én eddig is ezt mondtam, nem mást!

 

Azt, hogy egy cég, egy kiadó milyen jogot vásárol meg, engem hol érdekel? Az, hogy ők ez kb. paródiaként hozták létre, amikor kijött egy Alien Vs. Predator film, az sem lényeges. Ezek a filmek bejegyzettek, listában szereplők. Te nem tudsz róla, oké, nem ismerted ok...de attól még amiről fogalmad nem volt, arról minek vitatkozol? Vagy csak én érzem úgy, hogy nevetséges? Csak, hogy legyen egy kép is, ez volt a borítója, szerinted a képen két Coca malac van, vagy mi?

avh.jpg

 

Szeritned bal oldalon mi van, egy Hello Kitty cica?

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én köztudatomban sosem forgott ilyesmi. Láttam a szóban forgó DNA című "filmet". Már akkor vágtam, hogy az nem Predator film, pedig még angolul is alig tudtam akkor.

 

Nem te tehetsz róla, én ilyet a büdös életben nem írtam. De Te magadat filmkedvelő, filmekhez értő embernek tartod, de ez nem volt számodra evidens vagy egyértelmű? Mint ahogy a Star Wars Epizódjainak HIVATALOS számozása sem...

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor rendezzük csak a dolgokat: Én már hallottam a DNA-ről is és az AVH is , és mindkettőről tudtam hogy köszönőviszonyban sincsenek sem a Predator sem az Alien franchise-zal. Te állítottad azt hogy a DNA a hivatalosan része a Pradatornak, én ezt az állítást cáfoltam meg. Az már más kérdés, hogy te annak hitted, mert a csúnya forgalmazó átvert.

 

És nem tudom, hogy te milyen Alien és Predator filmeket néztél, de a lenti képen szereplő két idegen csak nagy vonalakban emlékeztet egy xenomorphra és egy predatorra, közük nincs sok hozzájuk, ellenben az AVP-kkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehéz kimondani ,de most Flóribának igaza van. Pár éve én is azt hittem hogy az a hivatalos Predator 3. Mindenhol így volt írva. De említhetjük a tökéletes katonát is aminek csináltak zs-kategóriában 2. részt. Az sem hivatalos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem azt mondtam, hogy ez hivatalosan így van, de ha rákeresek a legtöbb oldal úgy dobja ki, hogy Predator 3 és ez a film jön le. De ez csak magyar torrenteknél és warezoknál igaz. Ettől függetlenül, én észrevettem, hogy nem így van, közben láttam, hogy már 234 letöltésnél tart a tartalom, akkor mégiscsak voltak olyanok akik bedőltek, vagyis elhitték, hogy ez egy "folytatás".

Arról szintén nem tehetek, hogy a Star Wars filmeket úgy kaptam meg, hogy I-II-III és közben hivatalosan az az 5-6-7 volt. Ez akkor történt amikor kijöttek, egy hozzá nem értő írta rá a kazettára és másolta le nekem. Fiatal voltam és még szoknom kell, hogy akkor átvertek, de már tudom, hogy a III. rész eleje kezdődik a legpompásabban. A külső tényezőket ti sosem veszitek figyelembe, no meg a kort, hogy azért a rágalmazók többsége, akkor még tervben sem volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez sem nyert! Abszolút egykorúak vagyunk! :D Van köztünk bő 6 hónap. Hát ihaj :D

 

Egyébként nem értettem, hogy miért gondoltad, hogy mi semmit sem tudunk a DNA-ról és a AVH-ről. Ha így lett volna nem reagáltuk volna azt, amit.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Predator 3-at én láttam is.

Mármint a Ragadozó 3-t

 

Nehéz kimondani ,de most Flóribának igaza van. Pár éve én is azt hittem hogy az a hivatalos Predator 3. Mindenhol így volt írva. De említhetjük a tökéletes katonát is aminek csináltak zs-kategóriában 2. részt. Az sem hivatalos.

Annyiban tényleg igaza van hogy a magyar forgalmazó elég megtévesztő címet adott, de akkor ennyi erővel a Titanic 2 a Titanic folytatása? Talán, csak kár hogy köze sincs az eredetihaz

 

Én nem azt mondtam, hogy ez hivatalosan így van...

Pedig nekem valami ilyesmi rémlik:

Predator trilógia...de asszem "hivatalosan" a legutóbbi, Brody-s már a 4.nek számít, mert köben kijött egy ZS kategóriás 3.is.

 

...hogy I-II-III és közben hivatalosan az az 5-6-7 volt...

Jaj (itt a 7-es akartam kiemelni, csak ahogy látom nem lett túl feltűnő)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint Frenkie-nek adok igazat. Ha valaki arra veri egész idő alatt, hogy jobb magyarul, akkor a DNA ne legyen Ragadozó 3. , mert mellé lett fordítva és ne így kerüljön fel netre. Mert ő is, én is azt hittük, de nem.... Attól, hogy én azt hiszem a Ragadozó szóra, hogy az tükörfordításban Predator és közben teljesen más, az nem az átlag ember hibája, ezt kéne már megérteni, nem belemagyarázni mindenfélét.... Tökéletes katona Dettó, akármilyen nehéz is kimondani, ha a magyar fordítás rossz, akkor félrevezetést és hibát eredményez. Hát hiba írtam a Csupasz pisztoly az Zűrben-t? Köze sincsen hozzá külföldön. Nálunk meg egy folytatás....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha láttátok a "Ragadozó 3"-at, akkor a film elején, ahol elhangzik a cím, ott ki is van írva eme "műalkotás" eredeti címe is, ami nem Predator, hanem DNA. Ha nem láttad FlóriBá, akkor még meg is értem, de ha láttad az említett "filmet", akkor látnod kellett azt is, hogy a címe DNA... és itt meg is bukik az elmélet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk Predator = Ragadozó. Anno így ment a mozikban. Pl Ragadozó 2. Azaz hihettük joggal hogy ha Ragadozó 3 néven valami a torrenten van az folytatás. Én akkoriban arra gondoltam hogy biztos nem vettem észre hogy készül, meg is lepett. Persze a megnézés után már utánanéztem és kiderült hogy a 20 dolláros stúdiók(kb ennyiből készülhetnek a filmjeik, sztárjaik meg Lorenzo Lamas, Mark Dacascos, Don "The Dragon" Wilson stb) csinálna ismert A-kategóriás filmekből "folytatásokat". mM már ez evidens de akkor nem volt az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott a pont, ő leírta, hogy egy félrefordítás miatt szívta ő is, én is. Attól, hogy én nem láttam, még vannak kritikák és barátok is akik elmondják, hogy ez nem az, ezt meg ne töltsed le. Még mindig, ott tartok, hogy két, a filmek terén jobban kutakodó és alaposabb férfit (F és én ) átvertek, akkor egy noob, "Jé már Predátor 3. akkor az bizti a Predátor 2. folytatása" szintén átvert, nem azért, mert angolul ez a címe, hanem, mert a hozzáértő és igényes szinkronosok így tették be hazánkba. Szóval nem minket szidni, hanem:

http://www.youtube.com/watch?v=gZVQiCX5xwg

Ne zavarjon, hogy angolul van... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, aláírom. A magyar címek sokszor elképesztőek tudnak lenni. Nem is értem, hogy egy tejesen más filmre mégis hogyan aggathatták a Ragadozó 3 címet. Iszonyat.

 

De akkor ezt a kijelentést magyarázd meg nekem:

 

Nem mondok ellent, de ha az Alien Vs. Predator folytatásnak számít, akkor az Alien Vs. Hunter is... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.