Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nekem valamiért ez sem jön be :peace: Jobban mondva, nem tudom megnézni.

Hát azért mennyien annyian megpróbálták feltörni az oldalt hogy a végén már nem hozta be a videót. Ezt az oldal tulajdonosa írta... :pfff:

 

De van egy jó hírem!! Itt a tökéletes minőségű verzió!!!!!!!!!!!!

 

Spider-man 3 teaser trailer

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, de frankó kis előzetes. A Pókember 2 óta újra visszatért a hitem a hálószövőbe. Ez az előzetes csak alátámasztja ezt.

Bár nem olvastam nagyon utána - lehet hogy azért mert nem is akarom /még/ tudni - de szerintem ebben a részben még nem lesz Venom. A végén megszabadul a szimbiótától és akkor a 4.részben Venom kapja a főszerepet! :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Ja tényleg. Kiestek alonzóóóóó honfitársai. :)

ON

OFF

Bomarr, jól eltaláltad :)

Ide figyelj, Te elfuserált Podracer, nekem ne nevess ezen, mert, mert.....(hmmm) nem utazom többé Veled :) :)

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap Superman Visszatér!!! :)

Superman? Hát, engem vhogy egyáltalán nem tud lázba hozni... :)

 

Mondjuk Singer filmjeit úgy általában nem tartom túl kiemelkedőnek, úgyhogy ez nem meglepő... :)

 

A Spidey 3 teaser viszont továbbra is nagyon jó! A film valószínüleg nem lesz az, de egyszer biztos meg lehet majd nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem egy hét múlva???

Azt soha nem tudom Mgyo-n mikor játszák. Azt tudom hogy amcsiba holnap játszák. Nekem az elég! :)

 

A póki film szerintem meg állati jó lesz!Ennek a történetére is oda lehet majd figyelni. Az a jó az összes pókfilmben hogy nem csak arról szól hogy harcolunk az ellenséggel és kész, hanem bemutatja az árnyoldalát és ettől lesz olyan emberi az egész. Én legalábbis ezért szeretem.

 

A Superman filmre meg főként Lex miatt várom, valahogy úgy érzem hogy inkább ő lesz a főszerepben mint Superman. Én imádtam az többi Superman filmet is szóval nekem ez is alap lesz.

 

Most néztem meg Adam Sandler új filmjét a Click-et. Állati jó. Iszonyatosan jó vígjáték. Az első felében halálra röhögtem magam, aztán átváltott egy kicsit szomorúba, de ezt szerintem mindenki nézze majd meg ha adják itthon. Most hogy belegondolok, eléggé hasonlít a Minden6óra!

 

click-poster-0.jpg

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A póki film szerintem meg állati jó lesz!Ennek a történetére is oda lehet majd figyelni. Az a jó az összes pókfilmben hogy nem csak arról szól hogy harcolunk az ellenséggel és kész, hanem bemutatja az árnyoldalát és ettől lesz olyan emberi az egész. Én legalábbis ezért szeretem.

Ha az első két rész tetszett, akkor biztos be fog jönni a harmadik is, ez nem kérdés :)

 

Nekem eleve az első kettővel is komoly gondjaim vannak. Persze nézhetőek, de igazából nincs bennük semmi inventív, egyáltalán nem érzem úgy, hogy bármilyen szempontból új kapukat nyitna a képregények megfilmesítése terén. Főleg úgy, hogy tavaly láttunk egy Sin Cityt és egy Batman Beginst, amelyek megmutatták, hogy igenis meg lehet közelíteni ezt a képregény dolgot másképpen is. Tulképp mindkét film nagyon közel áll a tökéleteshez, ami a Spidey filmekről sajnos nem mondható el... Nolan és Rodriguez mellett Raimi stílusa inkább csak unalmas, közhelyes - amit én nagyon sajnálok, mert a pók az egyik kedvenc képregény karakterem.

 

Én szivesen megnézném, hogy egy másik rendező mit hozna ki egy esetleges pók 4-ből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a Sin City az tényleg egyedi volt. Felülmúlhatatlan képi és hangulati világgal. És hát a képregény is ilyen. Kétség sem férhet hozzá. A kettő is biztos ilyen lesz! Legalábbis remélem. És nem elhanyagolható benne a sztárparádé sem.

 

A Batman Begins pedig rögtön megelőzte nálam a favorit első, Jokeres részt. Bale RLZ! Pont ez a Póki és a Batman közt a hasonlóság hogy kevés akcióval is lehet jó akciófilmet csinálni. Sok a mondanivalója és ezért imádom mind2őt.

Az ilyen filmek amikben van egy kis filozófia, mondanivaló: Batman, Szárnyas fejvadász, Mátrix, Vendetta! és én ide sorolom a Pókit is, azokat imádom! Persze ezt biztos sokan máshogy látják. Látjátok. :)

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden idők legjobb 100 filmje Cinema-ban az olvasók szerint:

 

3. helyezett: A Karib-tenger kalózai. :):)

Akkor ehhez némi bővítés:

Végül is ez egy olvasói-nézői lista, mit szeretünk és mennyire. A Cinema hálózat olvasói szavazhattak és kb. 20.000 szavazat érkezett rá.

A teljesség igénye nélkül néhány helyezett (igen érdekes egyébként a lista):

 

1 A Gyűrűk Ura (egyben a három film, és ezzel a helyezéssel az újság is mélyen egyetértett)

2 Ponyvaregény

3 A Karib-tenger kalózai

4 Mátrix

5 A keresztapa

6 A Birodalom visszavág

7 Harcosok klubja

8 Titanic

9 A keresztapa II

10 Forrest Gump

11 Gladiátor

12 A Sith-ek bosszúja

13 A Jedi visszatér

14 Sin City

15 Csillagok háborúja

16 A rettenthetetlen

17 Schindler listája

18 Baljós árnyak

27 A klónok támadása

38 Fűrész (csak érdekességnek írtam be)

71 és 74 Pókember és Pókember 2 (ha már téma)

77 Batman:Kezdődik!

100 A függetlenség napja

 

Külön beírták a magyar szavazók 20-as listáját, melyben egyetlen SW film sem szerepel :) (GYU-ból is csak egy). Magyarok némbör vanja a Ponyvaregény (egyébként vannak olyanok is rajta, ami a nagy listán nem is szerepel).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A teljesség igénye nélkül néhány helyezett (igen érdekes egyébként a lista):

 

1 A Gyűrűk Ura (egyben a három film, és ezzel a helyezéssel az újság is mélyen egyetértett)

GYU??? Hát én nem tudom mit esznek rajta az emberek. Mondjuk kevés olyan könyvadaptációt tudok mondani ami jól sikerült. DE őszintén szólva én szenvedtem az utolsó GYUn. Az első még elment. Pedig úúúgy szeretem a könyveket... :)

Hát talán egyszer majd valaki megszeretteti velem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GYU??? Hát én nem tudom mit esznek rajta az emberek.

Én azt eszem rajta, hogy megadta nekem azt az érzést, amit a régi SW trilógia is megadott és az új trilógia nem tudott megadni... Amúgy nemrégiben néztem újra az extended változatokat, és az volt a benyomásom, hogy cseppet sem csökkent a filmek ereje - bár azt be kell vallanom, hogy a Return of the King vágásával bizony vannak bajok, főleg a második felében tűnt nagyon vontatottnak a tempó... Talán túl hosszú is, több helyen fárasztó. Nem tökéletes, de egy ilyen léptékű 11 órás eposznál ezt el tudom viselni, hiszen zseniális pillanatok sokaságát vonultatja fel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pókember: az első nem tetszett. Túl szenvedős volt és a CGI animáció kb a Penge II színtjét súrolta, a Zöld Manó meg azon túl, hogy bénán nézett ki, még irritált is. A második rész már jobban tetszett, pedig szenvedősebb, mint az első, mégis volt benne valami, ami megfogott, bár nem tom mi. Bár még így sem tartom jó filmnek őket, de fejlődést látok, talán a harmadik film már minden ízében tetszeni fog, nem csak hellyel-közzel. Amúgy a képregényfilmek terén nálam is a Batman: Begins és Sin City a number one ebben a sorrendben. Aztán jönnek az X-menek (2, 3, 1), utána meg a Hell Boy (Ron Perlman rulezz), és végül a Fantastic Four Jessica Alba miatt :)

 

GyU: elsőre elalaudtam a másodikon, a többit kibírtam. Másodszori megnézésre már tetszett, de úgy vagyok vele, mint a King Konggal. Bejött, de a hossza miatt évente csak egyszer-kétszer nézem meg. Meg nekem isten igazán csak egyetlen egy fantasy film jött be, a Sárkányszív. Azt még semmilyen ilyen műfajú film nem tudta űberelni (és szerintem nem is fogja, ha nem szednek elő valahonnéz egy újabb Dennis Quaidet, egy David Thewlist, egy Pete Postlethwaite-ot, egy Dina Meyer és persze egy újabb Sean Connery-t).

 

A lista: érdekes, bár a Cinemat én kapásból nem szeretem, de azért érdekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.