Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A lista: érdekes, bár a Cinemat én kapásból nem szeretem, de azért érdekes.

Régebben a Cinema vitt mindent!!! Mindig megvettem. De most már semmit nem ér. Sem a kritikák, sem az újság fele ami reklámmal van kitömve...

Már csak a januári számokat veszem meg. :) De azt mindig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No miután megnéztem a Firefly sorozatot csak annyit tudtam mondani: még, még még! Baromi jó lett a végére és irtó kevés ez a 14 rész... szóval megnéztem a Serenity-t a nagy filmet. Hááát... csalódás, méghozzá nem is kicsi.

 

A látvány valamivel jobb persze, bár mozifilm létére, lehetne szebb is. Viszont maga az egész hangulat csupán halovány árnyéka a sorozaténak. Ott föleg a könnyed hangulaton és a remek poénokon volt a hangsúly, amit csak néha zavart meg egy-két szentimentális benyögés. Itt pont forditva van: a szereplők folyamatos jelleggel nagyon komolyan veszik magukat és mélyen szántó monologjaikat és vitáikat csak ritkán zavarja meg egy-két poénosabb beszólás, ráadásul ezutobbiak sem annyira ütősek, mint a szériánál.

A sorozat másik erőssége a szereplőkben volt, akik a negyven perces játékidők ellenére is egyenrangúak voltak, s ha csak pár pillanat erejéig is, de emlékezetessé tették magukat.

Erre most mi lett velük: a prosti-csaj (elnézést: társ-nő) a film első felében egyálalán nem szerepel, de miután csatlakozik a bandához, olyan mintha ott se lenne. Szegény Book, a lelkész is arra kárhoztatott, hogy öt perc erejéig feltünjön és eljátsza az öreg bölcs szerepét ("Hinned kell valamiben"). Pedig a titokzatos múltja és pár jó beszólása miatt a sorozat egyik legérdekesebb szereplője volt.

A kedvencem Jayne, aki a TV-s részekben a legjobb beszólásokat kapta, most csak egy idegesitő izom-agy. A kapitányra meg nem is lehet ráismerni, amikor rázendit a "nem hagyhatjuk, hogy jobbá akarjanak tenni minket; nem befolyásolhatnak minket"-cimű monologjára.

Pár pozitivum persze akad, de inkább maradok a sorozatnál. Abból viszont jöhetne egy második évad!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr: az első szótól az utolsóig egyet értek veled. Mikor először láttam a Serenity filmet, tetszett, és ennek hatására megnéztem a Firefly sorozatot. Miután a sorozat után újra megnéztem a filmet, már gyengus volt (ezt le is írtam anno). Sajnos a filmben nincs benne a "szarunk a világra, csak a legénység számít" feeling, és előjöttek a "világmegválltó" dolgok, amik egyáltalán nem illenek a sorozat szellemiségéhez és a karakterekhez. Ezért mondtam neked Ody, hogy a sorozatot is látni kell, mert a film ahhoz képest valóban nem jó, viszont azzal érthetőbb (a karakterek, világ már ismerősek, stb), persze ha nem érdekel, nem kötelező, de Bomarr az élő példa. Neki az egyik bejött, a másik nem (ha én is sorrendben nézem, én is így vélekednék). A Serenity miatt nem kell az egész sorozatot leírni.

Azon túl kár a halottakért, főleg mert az én kedvencemet is kinyírták :)

De tényleg jöhetne egy második évad, ha nem a film irányvonalát akarják követni (leszedték a Serenity-ről az ágyút, tehát valószínű, hogy nem).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pók-témában:

Szerintem az első rész egy kacat lett. Jó bevezetés után beteg levezetés. Mekkorát csalódtam mikor megnéztem.

A második viszont számomra visszaadta azt a hangulatot, amit a képregényekben gyerekkoromban megszoktam. Nagy kedvencem. Úgyhogy a 3. részre abszolút nyitott vagyok.

Persze minden idők legjobb képregény-filmje szerintem a Batman Begins.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pók 3. Érdekes lehet. A képregényfilmek közül mondjuk nekem az első holló jön be a legjobban, aztán jöhet Christian Bale Batman-je, a Sin City pedig terítéken van.

 

A Batman Begins-hez jó előtanulmány volt a Gépész, meg az Amerikai Psycho. Bale már azokban megmutatta, hogy tud valamit. Az Amerikai Psycho mondjuk a könyvet egy kicsit más szemszögből mutatja be, de azért sztem elég ütós lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már két kritika fent van az aintitcool-on a POTC 2-ről, és ha hihetünk nekik (én hiszek), akkor valszeg a nyár legjobb mozija lesz ez...

 

Én borzasztóan kiváncsi vagyok...

Én tegnap néztem meg az elsőt./Na nem először/ Iszonyatosan bírom! Kiera RLZ! :):yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pókra visszatérve: olvastam valahol, hogy a Green Goblin jelmez ugyanolyan lesz (kis módosításokkal), mint az első részben... Ami sajna elég nevetségesre sikeredett.

Ami nagyon rossz hír, mert az ADI már az első részhez is olyan desinl jött ki hogy mindenkinek orgazmusa lett volna-komolyan!!! DE a studió v a rendező (soha nem fog kiderülni) nem akarta, hogy a közönség azt higgye, hogy a Goblin egy szörny ezért újraterveztette a srácokkal és végül az lett az elfogadott amit a filmben lehet látni! :P Valahol nekem vannnak képeim az eredeti szoboról, de az istenért se találom! :yeah::P Minden esetrw ha megtalálom belinkelem!

 

Egyébként érdekes ez a Spiderman dolog. Az EdgeFX akik a 2. részhez Dr.Octopus valódi verzióját készítette, csinált zseniális treveket (rajzok, makettok CG modelek-animációk, bábok) Venomhoz, de elutasították; pedig iszonyatossan jól működtek és nagyin erőszakossak és félelmetessek voltak- pont mint amilyen a figura a képregényben! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.transformersmovie.com/

 

 

Transfomers treaser!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mindenki aki nem lány szerette a játékokat és az animációs sorozatot (NE tagadjátok!!!!!)!!!!! FX: ILM; Digiatal Domain (Bay új tolajdona).

 

P.S.: nagyon-nagyon szeretem Michael Bay filmjeit (na itt vannak az én kínos filmjeim! :) ) és ez igazi neki való film! :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Transformers, imádtam. Még kis robotjaim is voltak tucatszámra. Még néhány névre is emlékszem: Vildrájder, Dedent, Optimus. Kíváncsi is vagyok a filmre, mert Bay fimjei egyrészt nekem is bejönnek, másrészt egyszerűen nem tudom elképzelni, hogyan lehet a Transzformerből filmet csinálni... jól.

 

Ami viszont most a Cartoonon megy formersz, az nagyon xar.

 

Ez az oldal viszont alig akar bejönni... :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Transformers, imádtam. Még kis robotjaim is voltak tucatszámra. Még néhány névre is emlékszem: Vildrájder, Dedent, Optimus. Kíváncsi is vagyok a filmre, mert Bay fimjei egyrészt nekem is bejönnek, másrészt egyszerűen nem tudom elképzelni, hogyan lehet a Transzformerből filmet csinálni... jól.

 

Ami viszont most a Cartoonon megy formersz, az nagyon xar.

 

Ez az oldal viszont alig akar bejönni... :yeah:

EL se lehet képzelni mekkora adatforgalmat bonyolít az oldal! Új volt, hogy egy hét hátra van még ennek a bemutatásáig, de tegnap már felkerültek képek belőle, illetve a bábokról (persze minden nagyobb oldalról leszedették, de aki nagyon akarta megtalálhatta) és oriási felfordulást okoztak a neten. Ezért valószínűleg Spielbergék úgy döntötek inkább kihozzák előbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiera RLZ! :P :P

Akkor most jöjjön az ellenkező nem is: Johnny Depp :yeah:

 

Érdekes, ilyen robotunk nekünk is volt anno, de már alig rémlik. A film valahogy nem tud érdekelni, de nehogy arra fogjátok, hogy azért, mert lány vagyok :( Sok lányos film sem érdekel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor most jöjjön az ellenkező nem is: Johnny Depp :P

Ha a POTC filmekről van szó, csakis Depp-el lehet kezdeni a felsorolást, mindenki más csak utána jöhet... Sparrow valami elképesztő figura... Gyanítom, hogy ez lesz az a karakter, amelyre mindig is emlékezni fognak Depp szerepei közül. Zsír :)

 

Harry az aintitcool-on azt írja, hogy az új filmben sokkal inkább Sparrow a főszereplő, mint az elsőben :yeah:

 

Még húsz nap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami nagyon rossz hír, mert az ADI már az első részhez is olyan desinl jött ki hogy mindenkinek orgazmusa lett volna-komolyan!!! DE a studió v a rendező (soha nem fog kiderülni) nem akarta, hogy a közönség azt higgye, hogy a Goblin egy szörny ezért újraterveztette a srácokkal és végül az lett az elfogadott amit a filmben lehet látni! :P Valahol nekem vannnak képeim az eredeti szoboról, de az istenért se találom! :P:yeah: Minden esetrw ha megtalálom belinkelem!

 

Egyébként érdekes ez a Spiderman dolog. Az EdgeFX akik a 2. részhez Dr.Octopus valódi verzióját készítette, csinált zseniális treveket (rajzok, makettok CG modelek-animációk, bábok) Venomhoz, de elutasították; pedig iszonyatossan jól működtek és nagyin erőszakossak és félelmetessek voltak- pont mint amilyen a figura a képregényben! :(

Ha van képed valamelyik designról, linkeld be, érdekelne...

 

Szóval Venom is el lesz cseszve... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

POTC: Sparrow tényleg egy zseniális karakter! Várjuk a filmet!

 

TF: Transformers teasert már tegnap megnéztem és hát még nem sokat mutat, de szerintem eléggé monumentális lesz a film. Legalábbis abból a CGI tesztből ítélve amit láttam, nem lesz rossz.

 

PÓKI:A Goblin ruhája az első részben tényleg elég gagyi volt, de ahogy a teaserben is lehetett látni, itt a 3.ban kicsit változtattak rajta. Bár nem tudom hogy ez most a végleges e.

 

Harry Goblin

 

Resident Evil: Két Xkluzív kép a RE3ból:

RE3/1

RE3/2

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.