Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Kíváncsi leszek rá nagyon, Sam Jackson a kedvenc színészem. :) Mondjuk mostanában ez a Freedomland elég mellényúlás volt szerintem, de erre az agyatlan kígyós-repülős filmre is azért kíváncsi vagyok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már várom a külön Farkas filmet is!!! :) De ez a Prestige is nagyon állat lesz.

Én minden Hugh Jackman filmet szeretek és láttam is. Csak a Van Helsinget nem.De má isg megakarom nézni. Minden filmjét szeretem. Az IWIW-en nekem születési névként a Kate és Leopold-ban játszott szerepe neve van.Az a hosszú. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Justin Timberlake-ről. Nem kell megijedni, most láttam szerepelni egy filmben (Edison), abban jól játszotta a zöldfülű újságírót! Ha ilyen nemnagyelvárású szerepet kap megint, akkor no para. :)

Prestige - tessék megnézni a teasert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én minden Hugh Jackman filmet szeretek és láttam is. Csak a Van Helsinget nem.De má isg megakarom nézni. Minden filmjét szeretem. Az IWIW-en nekem születési névként a Kate és Leopold-ban játszott szerepe neve van.Az a hosszú. :)

Igen-igen. Láttam. :)

A Van Helsinget pedig mindenképp nézd meg, de előtte a fél órás kis animációs filmet. A londoni küldetést. Én imádom azt a filmet! :D

Poénos és akciódús! És hát Kate sem elhanyagolató látvány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen-igen. Láttam. :)

A Van Helsinget pedig mindenképp nézd meg, de előtte a fél órás kis animációs filmet. A londoni küldetést. Én imádom azt a filmet! :)

Poénos és akciódús! És hát Kate sem elhanyagolató látvány.

Arról a filmről még nem hallotam. És animácoós? Akkor még furcsább,hogy nem hallotam róla. meg sasolom. A Van Helsing előtt kéne lennie vagy csak nézzem meg előtte?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Van Helsingben nekem nem is igazán Jackman jött be (pedig csípem a fickót, Derb, egyébként a te fogalmaid alapján ő is bájgúnár típusú fickó :D), hanem a Draculát játszó Richard Roxburgh. Nem tudom, miért, de egyszerűen isteninek találtam benne :) A film egyébként közepes volt (azért voltak számomra igen tetszetős részei), és majdnem minden fontosabb pasi szerepet ausztrál színész játszik benne, ezt bírtam. Ja, és a zenéje nagyon jó :) Na jó, az előbb felsorolt előnyök miatt közepesnél jobb (inkább a sztorival/forgatókönyvvel vannak nagy problémák) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Van Helsingben nekem nem is igazán Jackman jött be (pedig csípem a fickót, Derb, egyébként a te fogalmaid alapján ő is bájgúnár típusú fickó :)), hanem a Draculát játszó Richard Roxburgh. Nem tudom, miért, de egyszerűen isteninek találtam benne :)

Legutoljára a Lopakodóban láttam ezt a mukit, egy fejlesztőmérnököt játszott benne. Igaz, hogy ez sokkal szerényebb szerep volt, de azért elég jól megoldotta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a filmet nem láttam, így nem tudok róla nyilatkozni. Hirtelen a Moulin Rouge-on kívül egy film sem jut eszembe, amiben még láttam :) Pedig biztos volt másik is.

Kit Jackman a Moulin Rougban? Aztr kétlem.A Draculás pasi meg nem rémlik kit játszhatott benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hirtelen a Moulin Rouge-on kívül egy film sem jut eszembe, amiben még láttam  :) Pedig biztos volt másik is.

Feltűnt még többek közt a Szenvedélyben, a Mission Impossible II-ben, és a Szövetségben.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kit Jackman a Moulin Rougban? Aztr kétlem.A Draculás pasi meg nem rémlik kit játszhatott benne.

Jaaaa.. Ő volt a herceg. De ő mivolt a dracula a Van Helsingebn? Az gáz.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kit Jackman a Moulin Rougban? Aztr kétlem.A Draculás pasi meg nem rémlik kit játszhatott benne.

A Drakulás pasit írtam, hogy játszott benne, méghozzá a Herceget :) És miért is gáz?

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feltűnt még többek közt a Szenvedélyben, a Mission Impossible II-ben, és a Szövetségben.

Az első film nem rémlik, a második már inkább, és tényleg, a harmadikban is volt :) Köszi, nem jutottak eszembe hirtelen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a Memento című filmet. A Prestige trailerében láttam a címét és hát Nolannal párosítva nem volt kétséges hogy meg kell néznem. Aki még nem látta mindenképp nézze meg mert teljesen egyedi. Annyira leköt, hogy eszedbe sem jut felállni a székből különben elveszíted a fonalat és akkor kész. Guy is zseniális benne. :)

Derb: a Londoni küldetés pedig egy fél órás bevezető story a VAn Helsinghez. RAjzfilm.

Ez valami olyasmi mint a két Riddicket összekötő rajzfilm. Érdemes megnézni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a Memento című filmet. A Prestige trailerében láttam a címét és hát Nolannal párosítva nem volt kétséges hogy meg kell néznem. Aki még nem látta mindenképp nézze meg mert teljesen egyedi. Annyira leköt, hogy eszedbe sem jut felállni a székből különben elveszíted a fonalat és akkor kész. Guy is zseniális benne. :)

A Memento egy állat. Mestermunka.

 

A Prestige-ről azt mondják, hogy meglesz benne a Batman Begins vizualitása és a Memento feszültsége... Többek között ezért is várom annyira :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.