Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A legjobb A Szikla.

Hummel: A szabadság fája kiszárad ha nem hazafiak és zsarnokok vére öntözi.

Idézet Thomas Jeffersontól.

 

Mason: A hazafiság pedig nem más mint az erőszak önigazolása.

Idézet Oscar Wilde-tól.

 

:oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az igaz. De aki nem tudja a pontos adatokat, az írásodból arra jut (ez jön le belőle egyértelműen), hogy Bay rendezte a POTC filmeket :oops: Ott van, hogy B és B :(

Igaz, ami igaz, de gondoltam, te biztos tudod :)

Amúgy is valamiért az ő nevéhez kötik, semmint Verbinskihez.

 

Szikla kedvencem:

- Mi kéne ahhoz, hogy Termicplazmával szereljünk fel egy F-18-as századot, Peterson tábornok?

- Isteni csoda.

- Hogy mondta?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szikla kedvencem:

Ez is jó:

 

Goodspeed és Paxton:

 

- ...Mason el akar menni.

- Micsoda?! Ne engedje!

- De fegyver van nála!

- És magánál mi van?! Vízipisztoly?!

.

.

- Goodspeed! Elintézte már?!

Mason elveszi Guccpitól a pisztolyt.

- Nála van mindkét fegyver.

- HÜLYE!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

300

 

Az idei év második 10/10-es filmje nálam az Iwo Jima után :)

Meg kell, hogy mondjam széles vászonra és minimum tízezer wattos hangerőre lett gyártva a film. Brutális képi és hangzásbeli orgia megspékelve a legütősebb soundtrack albummal :D

Totál nem érdekelt, hogy színészi játék a nullával egyenlő, a spártaiak izomzatát meglátva röhögéskényszerem lett, az idióta szörnyek is hidegen hagytak. De egyben volt a film k**vára! :D

Akajom DVD-n is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

300

 

Az idei év második 10/10-es filmje nálam az Iwo Jima után :D

Meg kell, hogy mondjam széles vászonra és minimum tízezer wattos hangerőre lett gyártva a film. Brutális képi és hangzásbeli orgia megspékelve a legütősebb soundtrack albummal :D

Totál nem érdekelt, hogy színészi játék a nullával egyenlő, a spártaiak izomzatát meglátva röhögéskényszerem lett, az idióta szörnyek is hidegen hagytak. De egyben volt a film k**vára! :D

Akajom DVD-n is :D

Nah, rám ekkora hatással nem volt, bár tény, hogy elég jól összerakott művecske. Nekem hiányzott kicsit az, amit nem hiányoltál, a szinészi játék...Bár tény, hogy ennél a folmnél nem volt alapfeltétel a játék...a kockás hasi annál inkább. De persze mikor Sanyinak megjegyeztem, hogy nem hinném, hogy a Spártaiak hasira gyúrtak, rögtön megjegyezte: Nem gondolná, hogy lett volna elhízott Spártai:):) Mondtam is, én sem hiszem, de kockás hasi nélkül is lehet hős a pasi:):D

Szóval film amúgy jó volt, azt ami kellett, feszültség, izgalom, setét humor, megfelelően volt adagolva. Nem a kedvenc filmem, de nem bántam meg, hogy megnéztük:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, rám ekkora hatással nem volt, bár tény, hogy elég jól összerakott művecske. Nekem hiányzott kicsit az, amit nem hiányoltál, a szinészi játék...Bár tény, hogy ennél a folmnél nem volt alapfeltétel a játék...a kockás hasi annál inkább. De persze mikor Sanyinak megjegyeztem, hogy nem hinném, hogy a Spártaiak hasira gyúrtak, rögtön megjegyezte: Nem gondolná, hogy lett volna elhízott Spártai:):) Mondtam is, én sem hiszem, de kockás hasi nélkül is lehet hős a pasi:):D

Szóval film amúgy jó volt, azt ami kellett, feszültség, izgalom, setét humor, megfelelően volt adagolva. Nem a kedvenc filmem, de nem bántam meg, hogy megnéztük:)

Persze, persze tökéletesen igazad van :-) Ezt a filmet nem is kell és nem is lehet komolyan venni. Ez egy sima szteroidbomba film ami azért van, hogy kikapcsolj. Még csak gondolkodni sem kell rajta, csupán megfelelően adagolni a colaszürcsölést a poprornmajszolással :-) De erre viszont kitűnő film és ezért is értékeltem ilyen magas pontszámra.

Végeredménybe ha nem tudná az ember, hogy képregényből készült, önmaga paródiája lett volna egy alapos bukással megfejelve. :-)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy tetszett nektek a film :) Majd egyik nap le is szedem, hogy lássam :D

Ez kérlek szépen moziba való film :D

 

Amúgy hozzátenném még, hogy nekem legjobban az útcsó két-három perc tetszett a legjobban. De ott fel is állt a ször a hátamon :-)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

300

 

Az idei év második 10/10-es filmje nálam az Iwo Jima után

A Taigetoszról van benne valami? Arról a hegyről ahol megszabadultak a katonának alkalmatlan kölköktől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csúcs vagy oldie! Úgy jött be a film, hogy csak szidtad a konkrétumokban. :) Mi tetszett benne? A gyilok?

 

Itt van nálam is már (a POTC 2-vel együtt), majd egyszer megnézem.

Persze mert tök komolytalan film. :D De alább bőven kifejtettem, hogy szerintem milyen is. :D

Vétek lenne egy ilyen remek filmet rendezési, színészi oldalról megközelíteni amikor totál nem akart ez a film több lenni mint ami :D

Érted má' ? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna nálam általában kevés a látványorgia. A végén még totál lebeszélsz róla :)

Hát ha neked olyan nagy elvárásaid vannak a képregényadaptációtól, hogy abból egy Gladiátor színtű mozit várnál akkor tényleg hagyd ki. Mert ez bizony nem egy ilyen magasröptü film :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néha azért értesíts engem is, hogy mi az, ami végül mégsem kell vagy kell tőlem  :) Csak a mihez tartás végett.

Hát ha nincs nálad amúgy sem a POTC2, és nme is lesz májusig, akkor én keríthetek máshonnan nem? :D Vagy már szervezted Zolihoz az utat a korongért?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha neked olyan nagy elvárásaid vannak a képregényadaptációtól, hogy abból egy Gladiátor színtű mozit várnál akkor tényleg hagyd ki. Mert ez bizony nem egy ilyen magasröptü film :)

Nincsenek olyan elvárásaim :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

300

 

Az idei év második 10/10-es filmje nálam az Iwo Jima után :D

Meg kell, hogy mondjam széles vászonra és minimum tízezer wattos hangerőre lett gyártva a film. Brutális képi és hangzásbeli orgia megspékelve a legütősebb soundtrack albummal :D

Totál nem érdekelt, hogy színészi játék a nullával egyenlő, a spártaiak izomzatát meglátva röhögéskényszerem lett, az idióta szörnyek is hidegen hagytak. De egyben volt a film k**vára! :D

Akajom DVD-n is :D

Tényleg k**va nagy film a 300... Már 3x megnéztem moziban. Kell neki a méret, a hangerő! :D:):D:D:D

 

Edit: mondjuk sztem a komolytalan nem jó szó rá. Ez egy szőröstökű hőseposz, ezt a fonalat kell elkapni benne... Sztem :D

Szerkesztve: - yodamester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg k**va nagy film a 300... Már 3x megnéztem moziban. Kell neki a méret, a hangerő! :D:):D:D:D

 

Edit: mondjuk sztem a komolytalan nem jó szó rá. Ez egy szőröstökű hőseposz, ezt a fonalat kell elkapni benne... Sztem :D

Neked nem volt olyan kényszered utána, hogy még egy tar kopasz 140 kilós "kétajtósszekrény" kivitelű gyereket is szétkapnál ízibe? :D :D :D

 

Basszus jöjjön már DVD-n! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

300

 

Jó kis adrenalin mozi, valamilyen szinten még eredetinek is nevezném. Igazából nem tudok rá rosszat mondani. Jól elvoltam vele, bár igazán mély nyomokat nem hagyott bennem. Olyan film, amit a haveri körrel való lerészegedés után, tipikusan azonnal berak az ember. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.