Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Sugárban a film alatt jó volt a hangulat. a 400 férőhelyes teremben 10-en ha ültünk. Egy baráti társaság és én. Na azok hangosan bekiabálásokkal kommentálták az eseményeket. Feledhetetlen élmény volt így nézni a filmet. :hehe:

 

Tömeggyilkolászásra a hajós esetre gondolt frenkie szerintem. Vagy az üldözésées jelenetre. Amúgy mekkora volt máe, hogy Joker a kisebb kaliberek után egyből rakétára váltott át. Nagyon jó feling volt.

Szerkesztve: - Mina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

amint felveszi a denevérgúnyát, személyiséget is vált. Kezdetben biztos szándékosan változtatta el a hangját, nehogy bárki felismerje az alapján, és aztán ez teljesen a vérévé vált, és automatikusan/ösztönösen váltja a hangját is, amikor Batman-jelmezben van.
Most erősen bólogatok. :hehe:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én többet röhögtem -de még a full terem is- mintsem mély bánatba merültem volna. :hehe: Komolynak nem lehetett venni az eseményeket mert mellette mindig ott voltak a gegek. Elég csak Joker jelenetét nézni a kórházból kijövet. :D

Az hatalmas volt de ettől még nem lett túl vicces a film. :D Úgy veszem észre, hogy téged zavar a sok dicséret amit ez a film kap, és mindenképp bele akarsz kötni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem emlékszem tömeggyilkosságra. De lehet, hogy akkor én és az egész terem más filmet látott. :hehe:

 

 

A kórházból pl kimenekítették az embereket

 

 

Ok de a két hajó nem rajta múlt.Ez az idióta simán kinyírt volna ártatlan embereket, főleg Batman mentette meg őket.Bóhocnak álcázott túszok pl.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy mi a vélemény arról, hogy:

 

 

 

Batman nagy valószínűség szerint megsütött pár civilt amikor motorjával belelőtt pár autóba? Nekem ez elég durva volt. :S

 

 

 

Ácsi, hát ott parkoló autókat lőtt ki! :hehe:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy mi a vélemény arról, hogy:

 

 

 

Batman nagy valószínűség szerint megsütött pár civilt amikor motorjával belelőtt pár autóba? Nekem ez elég durva volt. :S

 

 

Parkoló autók voltak üresen.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor most a Rachellel folytatott párbeszéd második felénél behunyjuk a szemünket.

De hát az Rachel volt.... A ma esti feladat. Miért beszél Batman az 'eredeti' hangján Rachel -el? :D

 

Egyébként ami nálam még nagyon ütött, az a hajós jelenet volt. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az hatalmas volt de ettől még nem lett túl vicces a film. :D Úgy veszem észre, hogy téged zavar a sok dicséret amit ez a film kap, és mindenképp bele akarsz kötni.

A túlajnározás zavar. Érzésem szerint sokan trendiségből ajnározzák és nem gondolnak bele, hogy ez a film nem AZ ami megérdemelné azt, hogy agyondícsérjék. De biztos én néztem kicsit túl kritikus szemmel azon túl, hogy tisztában voltam vele, hogy ez egy képregényfilm. De ez a sok ajnározás miatt van, hogy nagy lécet állítottam elé. A Vasembert mint hasonló kategóriájú filmet nálam nem körözte le. Jobban össze volt rakva az a sztori.

ja, szerintem persze, mert ugye különbözőek vagyunk. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie:Odyval egyetértve, téged zavar, a hype még lehet, hogy az is hogy nekünk nagyon tetszett, de tényleg kötekedésnek tűnik amit csinálsz és próbálod elvenni az ember örömét.Valószínű nem szándékosan, de nem esnek jól a szavaid.Nem hinném, hogy mível ma láttuk a filmet a z állítólagos hibákkal kéne foglalkoznunk.Élvezni akarom a hatását mindenféle fika nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az úttest közepén?????? Ugyan.

 

 

Oldie, én védelek, de most ebben nincs igazad. Híd lábazatánál keresztbe parkoló autókat lőtt ki annál a jelenetnél. :hehe: Meg frenkieéknél most abszolút friss az élmény, ők emlékeznek sztem a legjobban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie:Odyval egyetértve, téged zavar, a hype még lehet, hogy az is hogy nekünk nagyon tetszett, de tényleg kötekedésnek tűnik amit csinálsz és próbálod elvenni az ember örömét.Valószínű nem szándékosan, de nem esnek jól a szavaid.Nem hinném, hogy mível ma láttuk a filmet a z állítólagos hibákkal kéne foglalkoznunk.Élvezni akarom a hatását mindenféle fika nélkül.

És főleg úgy, hogy hibát a hibára halmozó filmeket meg egy legyintéssel elintézünk, mert hát ezek szórakoztatásra valók és belefér. Akkor itt miért nem? Szerintem senki nem mondta, hogy a Batman az valami dokumentum film aminek hűnek kell lennie az élethez. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk a hecc kedvéért azért beírom, de persze csak ismételni tudom magam, hogy (nálam az év legjobb filmje), de

 

Spoiler:

hány szerencsétlen kisgyerek játszhatott azokban a parkoló autók hátsó ülésein... :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk a hecc kedvéért azért beírom, de persze csak ismételni tudom magam, hogy (nálam az év legjobb filmje), de

 

Spoiler:

hány szerencsétlen kisgyerek játszhatott azokban a parkoló autók hátsó ülésein... :D

Hát akkor ezért is Dark Knight, a Dark Knight. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a film befejezése nagyon erős! Engem teljesen taccsra tett. Nem értek egyet azokkal, akik szerint leült a film a végére. És hosszú sem volt. Épp annyi a játék idő amennyi szükséges. Nagyon várom az újabb részt. :hehe:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A ma esti feladat. Miért beszél Batman az 'eredeti' hangján Rachel -el? :hehe:
A kocsin az első mondatot elváltoztatott hangon nyomja. A másodiknál meg suttog de az lehet hogy már nem elváltoztatott hangon megy.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie:Odyval egyetértve, téged zavar, a hype még lehet, hogy az is hogy nekünk nagyon tetszett, de tényleg kötekedésnek tűnik amit csinálsz és próbálod elvenni az ember örömét.Valószínű nem szándékosan, de nem esnek jól a szavaid.Nem hinném, hogy mível ma láttuk a filmet a z állítólagos hibákkal kéne foglalkoznunk.Élvezni akarom a hatását mindenféle fika nélkül.

Rosszul érzed. :hehe:

Ha el tudnám venni akkor meg ti vagytok bizonytalanok az értékelésetekben. És miért esik rosszul neked más véleménye? Nem tetszik, hogy más talált kivetnivalót a filmben, vagy mi? Egysíkúan kéne értékelni minden filmet? Na ne már!

Nálam pl a favorit idén mind a mai napig a Cloverfield. Sokan imádják, jópáran utálják. Na és?

Én a szélsőséges vélemények ellen vagyok pro és kontra. Nem csípem se a hatvanas nyelvcsapással leírt, de még a négy négybetűs sz-el kezdődő és r-el végződő véleményeket se.

És mint mondtam jó film a Sötét lovag. Nem kell cirkuszt csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, én védelek, de most ebben nincs igazad. Híd lábazatánál keresztbe parkoló autókat lőtt ki annál a jelenetnél. :hehe: Meg frenkieéknél most abszolút friss az élmény, ők emlékeznek sztem a legjobban. :D

Minden bizonnyal, de nekem nagyon úgy tűnt, hogy azok az úttesten voltak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.