Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Spoiler

Jelöld ki:

Nekem az rémlik, hogy 100 évig kell ott szolgálnia. De legközelebb erre is figyelek, mert erre én nem így emlékszem.

:lol:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rottentomatoes-on megőrűltek a kritikusok, 53%-on áll a film, a Superman meg 7 valamennyin :lol:

Nagyon lehúzták a kritikusok. De ők már csak ilyenek. :D Egyébként ezek alapján a POTC2 tipikus látványfilm, semmi több.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valakit érdekel, itt vannak a legforgatott jelenetek Terry Gilliam félbeszakadt Don Quixote filmjéből (Johnny Depp-el):

 

http://youtube.com/watch?v=6SkSdjDmouo&sea...terry%20gilliam

 

Igaz, hogy rossz minőség és nyers anyag, de nekem tetszik amit láttam. Remélem megcsinálja a mester :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valakit érdekel, itt vannak a legforgatott jelenetek Terry Gilliam félbeszakadt Don Quixote filmjéből (Johnny Depp-el):

 

http://youtube.com/watch?v=6SkSdjDmouo&sea...terry%20gilliam

 

Igaz, hogy rossz minőség és nyers anyag, de nekem tetszik amit láttam. Remélem megcsinálja a mester :lol:

Sancho és QuiJote párosa nagy poénokat rejteget. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sancho és QuiJote párosa nagy poénokat rejteget. :lol:

Yes-yes :D

 

Jó párosítás lett volna, ez látszik ebből a töredékből is.

Amúgy azt hallottam, hogy a Tideland producerei visszaszerezték a film jogait a biztosítótól, amelyik a film becsődölése után lefoglalta azokat, így a jogi akadály elhárult az elkészítése elől. Gilliam még mindig meg akarja csinálni, Depp is meg akarja csinálni, csak épp Jean Rochefortról nem tudni, hogy elég egészséges lenne-e Quixote szerepéhez (anno az ő betegsége volt az egyik oka, hogy becsődölt a project).

 

Remélem igen...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Karibkalózkettőt nagyon ajánlom, szupi kis nyári hűsítő, sok vízzel meg John Knoll-látványvilággal. Nekem tetszett...

 

Ja és a feliratok végét várjátok meg, mert még az egyik szálat el kellett varrni :D

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.