Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Steven Soderbergh (Solaris, Oceans filmek) Oscar díjas rendezője járt Cameron Avatarjának a forgatásán:

 

?Yeah, I went to the set,? said Steven Soderbergh, when Total Film quizzed him recently. ?I can tell you that shit was mindblowing. The shit I saw was crazy. Like, craaaazy.I I think it?s gonna be gigantic. It?s gonna be another one of those benchmarks. There?s gonna be Before that movie and After.?

 

Agyad szétdurran a döbbentettől, olyat láttam. Gigantikus lesz a cucc!

És még további istenítő szavak... :):D

http://www.totalfilm.com/features/exclusiv...s-avatar/page:5

 

VIP guests have included Steven Spielberg, Peter Jackson, Steven Soderbergh and, um, even shockrocker turned filmmaker Marilyn Manson.

 

Még Marilyn Manson is vip vendég volt a forgatáson :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz. Idén május-augusztus között egy csomó szuperfilm lesz a mozikban: Star Trek, Terminator: Salvation, Transformers: Revenge of the Fallen, G. I. Joe, Angyalok és démonok, X-men Origins: Wolverine. Kihagytam még valamit?

HP6 :whistle:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No szóval, az elmúlt évben látott filmek közül a leginkább tetszők listája tőlem :)

Azt hiszem, lesz benne némi keveredés, főleg, ami a gyártás évét illeti, de fogalmam se volt, mit vegyek alapnak, így aztán maradtam annál, hogy azok közül a filmek közül válogatok, melyeket kb. az elmúlt évben láttam :P Sorrend nincs, én olyat nem igazán tudok felállítani :)

Atonement

No country for old man (remélem, jól írtam a címét)

Se, jie

Mamma mia

The dark knight

The curious case of Benjamin Button

Slumdog millionaire

The reader

Sok filmet nem láttam, tuti volt még köztük nagyon jó is, de a látottak közül ezek jöttek be leginkább, no azért a Vasember és a Trópusi vihar is elég szórakoztató volt :)

Hmm... azt hiszem, ha nagyon választani kéne egyet, nehéz lenne, inkább idővel, mert a The readert most láttam, az Atonementet meg már egy éve, és kettőjük van az élen (bár ez nem verseny :) ).

Egyszóval nekem ezek tetszettek leginkább :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.