Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egyazon évben jön ki a kettő az a baj. December végén meg mondják egyesek, hogy ja ehhez hasonlót már láttam idén a Terra animációs filmbe.

 

 

Lehet sok zs kategóriás sci-fi rendelkezik hasonló sztorival, de azok el is jutnak a moziba a széles közönséghez? :D

 

És ugye a nagytöbbség elmegy rá moziba, csodálkozik, de majd mondja az Avatarra, hogy na..

de ne legyen igazam :D

 

Egyébként a klón dolog abból jött, hogy mutatják a trailerben a bolygót és a lakóit. khm..én olvastam a sztorit, és igencsak egyező, de tényleg. Főleg ez a bazi nagy úszó dög a levegőben. Meg persze azok a kezdetleges repülő szerkezetek...

Meg a film végi nagy gigászi csata.

 

Alapjaiban ez lesz az Avatarban is :D Nem láttunk még trailert róla, de ez a fő cselekmény, Cameron megmondta, én meg olvastam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a számítógépes játékokból készült filmek többsége kevés profitot, vagy bukást eredményeztek eddig, ezért Hollywood nem igazán akar adni esélyt ezeknek.

Én a World of Warcraft filmet várom nagyon. Ezt is már mióta tolják. A legújabb dátum 2011.

És Diablo filmről is beszélnek már.

Ööö...most Uwe Boll hihetetlen munkásságaitól én kérem, hogy zárkózzunk el. :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyazon évben jön ki a kettő az a baj. December végén meg mondják egyesek, hogy ja ehhez hasonlót már láttam idén a Terra animációs filmbe.

 

 

Lehet sok zs kategóriás sci-fi rendelkezik hasonló sztorival, de azok el is jutnak a moziba a széles közönséghez? :D

 

És ugye a nagytöbbség elmegy rá moziba, csodálkozik, de majd mondja az Avatarra, hogy na..

de ne legyen igazam :D

 

Egyébként a klón dolog abból jött, hogy mutatják a trailerben a bolygót és a lakóit. khm..én olvastam a sztorit, és igencsak egyező, de tényleg. Főleg ez a bazi nagy úszó dög a levegőben. Meg persze azok a kezdetleges repülő szerkezetek...

Meg a film végi nagy gigászi csata.

 

Alapjaiban ez lesz az Avatarban is :D Nem láttunk még trailert róla, de ez a fő cselekmény, Cameron megmondta, én meg olvastam :D

 

Jake, az Avatarban benne lesz a Föld?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyazon évben jön ki a kettő az a baj. December végén meg mondják egyesek, hogy ja ehhez hasonlót már láttam idén a Terra animációs filmbe.

Lehet, hogy mondják, de mondj nekem egy olyan filmet, melynek a sztorija nem hajaz valamire, nem sablonos ésatöbbi. :D

És persze más az animációs film mint az élőszereplős. Hidd el, ember nem lesz a film alatt aki a homlokához csapna, hogy ő már látott valami ilyesmit nyáron :D

Én nekem alapjába véve a Klónok háborúja, mint műfaji keretek közé zárt film ugrott be hasonlatként, hiszen itt is rajzolt/animált figurák fognak szerepelni. :D Sőt, még ide sorolnám a Planet 51-et is. :D

De én annak örülök, hogy ilyen sok remek filmünk lesz idén. Tuti le fogunk gatyásodni ha mindent moziban szeretnénk megnézni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Benne lesz, benne kell hogy legyen.

Onnan utaznak hőseink az idegen bolygóra, meg ott kapják a feladatukat stb stb..

Hajaj. Sajnos ez nekem rossz hír. A Star Warst is azért szeretem, mert semmi köze a Földhöz. Így már előre látom, hogy nem leszek Avatar fan. A T1, T2, és az Aliens is tetszettek, de nem lettem rajongójuk, mert benne volt a Föld. Valszeg az Avatar is csak szimplán tetszeni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, arról mit tudsz mondani, hogy az Avatar full IMAX film lesz, ergó IMAX-os kamerákkal veszik fel, vagy csupán 3D-s? A múltkor már annál a 197 kameránál kérdezni akartam, mert elég furcsa lenne ha 197, "130 kilós" kamerákkal lenne teliagatva a stúdió. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, lehet csak én fújom fel ezt az egészet. De speciel ebben az évben csak ez az egyetlen olyan film, aminek a sztorija hasonló az Avataréhoz és ez a lényeg :D

Tehát aki az Avatar előtt rá akar hangolódni az ilyen intergalaktikus háborúra, az nézze meg a Battle for Terra múvit :D

 

Ebben az évben nem csak élőszereplős sci-fikből lesz dömping.

 

Animációs dolgokban is ott lesz még a Planet 51 :D

 

Lesz mit néznünk idén :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, arról mit tudsz mondani, hogy az Avatar full IMAX film lesz, ergó IMAX-os kamerákkal veszik fel, vagy csupán 3D-s? A múltkor már annál a 197 kameránál kérdezni akartam, mert elég furcsa lenne ha 197, "130 kilós" kamerákkal lenne teliagatva a stúdió. :D :D

 

Cameron saját fejlesztésű kamera rendszerével, a Fusion systemmel forgatták az egészet, IMAX kamerákat nem használt Cameron tudtommal.

 

IMAX 3D-ben is játsszák igen, de csak átkonvertálják a meglévő anyagot erre a formátumra.

Tökéletesen éles kép, brutál hangzás nameg ha hinni lehet Cameronnak egyedülálló 3D-s hatások :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajaj. Sajnos ez nekem rossz hír. A Star Warst is azért szeretem, mert semmi köze a Földhöz. Így már előre látom, hogy nem leszek Avatar fan. A T1, T2, és az Aliens is tetszettek, de nem lettem rajongójuk, mert benne volt a Föld. Valszeg az Avatar is csak szimplán tetszeni fog.

 

így láthatatlanban még nem írnék ilyeneket :D

Star Wars egy messzi messzi galaxisban játszódik valamikor réges régen, itt meg ugye mi jövőnkben játszódik, mi az emberiség vagyunk a központi szereplők, és a környező naprendszerek között zajlik a cselekmény. De ettől még lehet jó :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

így láthatatlanban még nem írnék ilyeneket :D

Star Wars egy messzi messzi galaxisban játszódik valamikor réges régen, itt meg ugye mi jövőnkben játszódik, mi az emberiség vagyunk a központi szereplők, és a környező naprendszerek között zajlik a cselekmény. De ettől még lehet jó :D

Nálam sajnos mindig így ment. Biztos tetszeni fog az Avatar is, ha jó lesz a sztorija és még a látványvilág is olyan fantasztikus lesz, mint ahogy ígérik. De nem hinném, hogy a rajongója leszek.

Fantasy-ban is elég finnyás vagyok. Az tetszik elsősorban ami "Gyűrűk Ura", "rpg" stílusú dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyazon évben jön ki a kettő az a baj. December végén meg mondják egyesek, hogy ja ehhez hasonlót már láttam idén a Terra animációs filmbe.

 

 

Lehet sok zs kategóriás sci-fi rendelkezik hasonló sztorival, de azok el is jutnak a moziba a széles közönséghez? :D

 

És ugye a nagytöbbség elmegy rá moziba, csodálkozik, de majd mondja az Avatarra, hogy na..

de ne legyen igazam :D

 

Egyébként a klón dolog abból jött, hogy mutatják a trailerben a bolygót és a lakóit. khm..én olvastam a sztorit, és igencsak egyező, de tényleg. Főleg ez a bazi nagy úszó dög a levegőben. Meg persze azok a kezdetleges repülő szerkezetek...

Meg a film végi nagy gigászi csata.

 

Alapjaiban ez lesz az Avatarban is :D Nem láttunk még trailert róla, de ez a fő cselekmény, Cameron megmondta, én meg olvastam :D

Jake, már megint olyan nagy hülyeségeket írsz, mint anno az AVPR-nél. Eleve, az Avatarban, amit eddig tudunk róla, semmi eredeti nincs. Sőt, tovább megyek, Cameron soha a büdös életben nem talált ki egyetlen eredeti sztorit sem, csak jól mixelte a már mások által kitalált dolgokat. Az Avatar meg úgy tűnik, egy Star Trek-Aliens-Starship Troopers mix lesz. Tehát az Avatar önmagában egy klón film. Másrészt, miből gondolod, hogy kicsit is hasonlítani fog a sztori. Semmit nem tudsz az Avatar történetéről, azon kívül, hogy emberek háborúznak majd egy bolygón idegenekkel. Hát ez eddig a Star Wrasra is igaz, sőt, ha még hozzáveszem a repülő ketyeréket és idegeneket, egyből kikálthatom Jedi visszatér klón filmnek. Ja, meg, hogy egy évben mutatják be? Aranyapám, lesz ám még egy Star Trekünk is, abban is lesz ám idegen bolygó, idegen lények, meg csaták, akkor már az is Avatar klón film? A Terminatorba meg pöppet háború lesz, akkor az is Avatar klón film. Alapjaiban minden megtalálható az idei mozis felhozatalban, ami az Avatarban, mivel az Avatar nem lesz más, mint ismert dolgok újramixelése. Eredetiség történet szempontjából: zéró, mint minden Cameron filmben.

 

Hajaj. Sajnos ez nekem rossz hír. A Star Warst is azért szeretem, mert semmi köze a Földhöz. Így már előre látom, hogy nem leszek Avatar fan. A T1, T2, és az Aliens is tetszettek, de nem lettem rajongójuk, mert benne volt a Föld. Valszeg az Avatar is csak szimplán tetszeni fog.

Khm.... akkor te nem sok filmet szerethetsz. Bár kíváncsi lennék, hogyan mesélnéd el a Terminatort, ha nem a Földön játszódna. Amúgy erősen tévúton jársz, ha egy sci-fitől elvárod, hogy kerülje ki a Földet. Ja, és a Star Wars nem sci-fi, így nem csoda, hogy nincs benne a Föld.

 

Na igen, lehet csak én fújom fel ezt az egészet.

Speciel igen, megint túlzásba viszed a lelkesedést, aztán a premier után meg ott fogsz fújni az első sorban, hogy mekkora fos lett. De akkor tuti kapsz egyet a pupával :D

 

Az tetszik elsősorban ami "Gyűrűk Ura", "rpg" stílusú dolog.

Na, ez megint egy erős képzavaros dolog. Mi köze a kettőnek egymáshoz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Khm.... akkor te nem sok filmet szerethetsz. Bár kíváncsi lennék, hogyan mesélnéd el a Terminatort, ha nem a Földön játszódna. Amúgy erősen tévúton jársz, ha egy sci-fitől elvárod, hogy kerülje ki a Földet. Ja, és a Star Wars nem sci-fi, így nem csoda, hogy nincs benne a Föld.

Nem azt mondtam, hogy nem szeretem őket, csak nem vagyok mondjuk Terminator vagy Aliens fan. Attól még tetszettek a filmek. A Star Wars-t egyenesen imádom, mert inkább space fantasy, mint sci-fi. Ezért is vagyok SW fan.

 

 

Na, ez megint egy erős képzavaros dolog. Mi köze a kettőnek egymáshoz?

Ő.. ezt egy kicsit bonyolult lenne elmagyaráznom. Megpróbálom. Nálam a Fantasy-nál: ne legyen benne a Föld, ne kerüljön át a főhős a Földről az adott Fantasy világba és fordítva sem, ne legyen "fejlett" technológia a fantasy világon.

Nálam a Fantasy játszódjon egy elkülönült kidolgozott viágban (ilyen Középfölde, Forgotten Realms, Dragonlance, Warcraft, Diablo..stb világa) Harc és varázslat stílusú legyen.

Légyszíves rendesen használni az idézést, vagyis ne idézz be felesleges szakaszokat, csak amire reagálsz, és az idézés legyen idézés (vagyis nézzen ki úgy, mint mindenki másnál), ami ebbe a szép szürke keretbe kerül. - By Dzséjt

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azt mondtam, hogy nem szeretem őket, csak nem vagyok mondjuk Terminator vagy Aliens fan. Attól még tetszettek a filmek. A Star Wars-t egyenesen imádom, mert inkánn space fantasy, mint sci-fi. Ezért is vagyok SW fan.

Én sem vagyok Terminator fan, de azért kicsit összetettebb okok miatt, mint, hogy melyik bolygó van benne, vagy éppen nincsen.

 

 

Ő.. ezt egy kicsit bonyolult lenne elmagyaráznom. Megpróbálom. Nálam a Fantasy-nál: ne legyen benne a Föld, ne kerüljön át a főhős a Földről az adott Fantasy világba és fordítva sem, ne legyen "fejlett" technológia a fantasy világon.

Nálam a Fantasy játszódjon egy elkülönült kidolgozott viágban (ilyen Középfölde, Forgotten Realms, Dragonlance, Warcraft, Diablo..stb világa) Harc és varázslat stílusú legyen.

Továbbra sem passzolnak a dolgok, mert a Gyűrűk Ura speciel pont a Földön játszódik (Középfölde itt van/volt, 6000-7000 évvel ezelőtt, és ezt Tolkien maga is kijelentette), míg a Star Warsban meg igencsak van fejlett technológia.

De kb. értem, mire akarsz kijukadni, vagyis, ha jól veszem ki a szavaidból, a világ legyen teljesen fantázia világ, ne legyenek valós kapcsolódási elemek a mi világunkkal. Csak ilyen mű nem sok akad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, lehet csak én fújom fel ezt az egészet. De speciel ebben az évben csak ez az egyetlen olyan film, aminek a sztorija hasonló az Avataréhoz és ez a lényeg :D

Ne viccelj már! A trailer felénél kinyomtam az egészet, mert annyira sz*r volt. Ettől parázol?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne viccelj már! A trailer felénél kinyomtam az egészet, mert annyira sz*r volt. Ettől parázol?

Hát ha ez neked sz*r akkor az SW-nek pocséknak kéne lennie :D

Szerintem remek csatás részek vannak benne, sokban nem különbözik az SW animációs színvonalától :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody én nem parázom, tudom hogy az Avatar ennél sokkal érdekesebb, látványosab stb lesz :D

 

Laz Alonsos hírhez visszatérve..Itt van érdekesség még írásban, amit mondott:

Were you able to bring this level of preparation and backstory to that?

 

Laz Alonso: Yeah, you know, one thing he does do is he likes you to be entrepreneurial and he supports that. Granted, in the project that we did together, he created this world. He created every single plant, every single rock, every single granule of sand. I've witnessed people bring him samples of stuff and he'll sit there and say why this works and why this doesn't work because the molecular structure of the air wouldn't create this color. He knows it that well. And that showed me how much more I can prepare for characters, how much more backstory I can create. It's just like going from the amateurs to the pros, like that.

 

 

 

Ami nagyon tetszett a szövegből:

"Az egész világot ő hozta részre, minden egyes növényt, minden egyes sziklát, minden egyes porszemet. Néha hozták neki az anyagot a kollégák, hogy megvitassák ez és ez hogyan funkcionálna a filmbe, de ő meg elmagyarázta ez és ez miért nem működne a filmbe, mert a molekulák struktúrális szerkezete nem tudna ilyen színeket csinálni a levegőben. " :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha ez neked sz*r akkor az SW-nek pocséknak kéne lennie :D

Szerintem remek csatás részek vannak benne, sokban nem különbözik az SW animációs színvonalától :D

Oldi tudom, hogy téged a történet nem igazán érdekel, de én főleg a felvázolt sztorira gondoltam és nem az animációra. Egyébként a bemutatott világ se mozgat meg bennem semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi tudom, hogy téged a történet nem igazán érdekel, de én főleg a felvázolt sztorira gondoltam és nem az animációra. Egyébként a bemutatott világ se mozgat meg bennem semmit.

Miért ne érdekelne a történet????? És még egyenlőre sokat nem is tudni róla, de tuti ez se a felnőtt korosztályt fogja megcélozni mint ahogy a TCW teszi. Ez kitűnik a műfajból, az animált karakterek látványvilágából. Mindazonáltal szerintem arra másfél-két órára kellemesen ki fog kapcsolni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen én is szeretem a jó animációs filmeket. Bár mondjuk én speciel hiányolom a kézzel rajzolt régi Disney rajzfilmeket. Gyerekkoromban csodálatos volt pl egy 101 kiskutyát ,Macska arisztokraták vagy Aladdint nézni . Most is ha adnák a tévébe, nézném szívesen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért ne érdekelne a történet????? És még egyenlőre sokat nem is tudni róla, de tuti ez se a felnőtt korosztályt fogja megcélozni mint ahogy a TCW teszi. Ez kitűnik a műfajból, az animált karakterek látványvilágából. Mindazonáltal szerintem arra másfél-két órára kellemesen ki fog kapcsolni. :D

Nem jön be a stílusa. Ezen mit magyarázzak? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.