Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tudom, hogy nem kell, de itt az átalakítás sem egyszerűbb.

Ha nem lenne ennyire fránya a gazdaság, már minden megyeszékelyen lenne egy 3D-vel felvértezett mozi.. :)

Viszont jó hír hogy az EU-ban is gomba mód növekszenek a Real3D-s termek.

Pár év, és ezzel nem lesz gond.

Addig is év végén Pesten közös mozizás. Már csak el kell döntetni Real3D-be vagy IMAX3D-be nézzük az Avatart :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem lenne ennyire fránya a gazdaság, már minden megyeszékelyen lenne egy 3D-vel felvértezett mozi.. :)

Viszont jó hír hogy az EU-ban is gomba mód növekszenek a Real3D-s termek.

Pár év, és ezzel nem lesz gond.

Addig is év végén Pesten közös mozizás. Már csak el kell döntetni Real3D-be vagy IMAX3D-be nézzük az Avatart :)

Költségtakarékossági szempontból a Westend termét javasolnám. Jegyárban ugyan nincs nagy különbség, viszont az Arénához BKV-s jegy kell. ( Itt főleg azokra gondolok akik a Nyugatiba érkeznek, esetleg a Déli pályaudvarra). Viszont ami az IMAX mellé teszi a voksot az a nagyobb vászon. Azt még nem tudom, hogy maga a képminősége milyen lesz a filmnek, -ugye nem hagyományos IMAX-ról van szó, amit ilyen spéci kamerával vettek fel, hanem amint említteted egy átkonvertált anyagról lesz szó. Én eddig nem csalódtam a RealD-ben. A digitális kép gyönyörű, a terem hangakusztikája is elég jó, és itt DTS-t dübörögteti rendszerint a hangfalakat. De ettől függetlenül asszem az IMAX terem felé húzz a szívem, de az is tuti, hogy párom ott kívánja megnézni majd a Harry Pottert, szóval lesz már ott is viszonyítási alap, mert ott eddig csak a U2 koncertet néztük. :) De természetesen majd a társaság fog dönteni Avatar ügyben, tényleg jó lenne közösben megnézni, aztán kidumálni a filmet valahol. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja. :) Onnan két perc gyalog. Node mi nem téríthetjük el a vonatot. :) :)

Teszteljétek le akkor a pároddal az új HP mozit. Az szinte 100-as, hogy jön IMAX-ba hozzánk. Kíváncsi leszek.

De ez is olyan, hogy ezzel most nem derül majd ki semmi. HP6-ot nem is 3D-s kamerákkal vették fel..Úgy konvertálják át IMAX3D-re.

Avatart meg eleve 3D-s kamerákkal vették fel. Más lehet az egész. A 3D-s effektek biztos jobban fognak mutatni az Avatarban. Nade az IMAX vásznon, vagy eleve az erre a célra kitalált Real3D terem a jobb választás?

 

Az átkonvertált cuccok meg ugye sose olyan jók, mint az eredeti :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A francokat is. Nézzük meg mindkét változatban. :)

 

Hát figyelj ha nagyon jó lesz a film és moziban többször nézős, és lesz rá féltetéve egy 5-6ezer pénz, meg lehet majd nézni mindkét teremben. Real3D meg IMAX3D.

Meg még én Miskolcon egy sima 2D-s terembe, csak hogy mindenféle módon láthassam :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja. :) Onnan két perc gyalog. Node mi nem téríthetjük el a vonatot. :) :)

2 perc gyalog? Mi vagy te, repülő?

Én akárhogy gyalogolog, mind a Stadionoktól, mind a Keletitől jó 10 percet kell mennem az Arénába.

Mondjuk én ott nem néztem még mozit, de közelebb lenne számomra majd az, mint a Westend.

 

Amúgy nem is tudtam, hogy lesz 3D-s HP film. A trailert megnézve nagyon moziba nézős lesz a film számomra, így lehet, hogy én is kipróbálom majd a 3D-s mozitermet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én speciel ha pesti lennék, vagy környéki, az új Harry Pottert IMAX-ban nézném. Lehet hogy nem lesznek 100%osak a 3D-s effektek, de a hatalmas vászon, a felbontás és a hanghatások miatt csakis ott nézném meg :)

Gondolom sok pesti is így gondolkodik, így biztos kígyózó sorok lesznek a pénztárnál hehe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékeim szerint legalább 10 percet gyalogoltunk még a Keletitől az Aréna Plázába :) De ez nem nagy táv. Viszont nekem abszolút nem jött be ott az IMAX-terem, tériszonyom volt a lépcsőknél, azt hittem, egyszer csak elvágódok. Ki lehet bírni, de sose lesz a szívem csücske, mert a nézőtéri része szerintem totál kényelmetlen. Nekem az is fontos egy mozinál.

HP6-ot pedig meglátom, hol kéne megnézni :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg nagyon mókás lesz, de ne feledjük idén még lesz pár nagyon klassz 3D-s animációs film. Az aliendogos Planet51.. :) Vagy a Battle for Terra mese... Vagy ott van a Pixar UP-ja, és a most IMAX-ban futó Szörnyek az űrlények ellen.
A többi közül talán a Planet 51 az ami még érdekel.

 

Skaccok van valami új hír a 2012-ről? A teaser óta semmit nem hallani, pedig idén az is bemutatásra kerül.
Én csak annyit tudok hogy a Sony július 10-ről november 13-ra tette át a bemutatót de ez nem új hír mert január vége táján közölték így lehetséges hogy tudsz már róla.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak annyit tudok hogy a Sony július 10-ről november 13-ra tette át a bemutatót de ez nem új hír mert január vége táján közölték így lehetséges hogy tudsz már róla.

Igen, erről már tudok, csak valahogy túl nagy a hallgatás még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki holnap megnézem a Véres Valentin 3D-t :)

Kíváncsi leszek milyen

Na erre kíváncsi leszek, hogy pl nálad milyen hatást vált ki majd a moziban. :) Egy másik fórumon az egyik tag is megnézte ezt a 3D-s horrort, és ki is ábrándult a technikából, marad a hagyományos mozinál :) Kényelmetlen a szemüveg, kevés 3D-s hatás meg egyebek zavarták.

Az elején lesz pár embernek nyavalyája emiatt, de pár év elteltével úgyis ez lesz az elterjedt technológia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szokás szerint én hozzá. Sajnos én elég ijedős vagyok... :)

Tényleg kéne egyszer egy közös mozit tartani négyesben, Oldie és Mina mennének horrort nézni, mi meg valami lájtosabbat addig :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szokás szerint én hozzá. Sajnos én elég ijedős vagyok... :)

 

Beszari... :)

Egy jó kis horror sose árt az embernek, ha meg még 3D-s, tehát feléd jön a csákány és beleáll a fejedbe, az nagyon romantikus tud lenni :)

 

Na majd megismerkedünk áprilisban, akkor épp ráérek, és majd megbeszéljük a mozizást. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naná, ő ráncigál el. Nagy kedvence a horror műfaj :) meg Dean a SupNat-ból :)

Én utálom a horrorokat. 95%-uk hatásvadász értékelhetetlen baromság - legalább is a 21. század horrorjai. Olyan klasszikus és egyedi filmek már nem készülnek mint a Ragyogás vagy az Alien, csak ilyen trancsírparti tinihorrorok. Persze tisztelet a kivételeknek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beszari... :)

Egy jó kis horror sose árt az embernek, ha meg még 3D-s, tehát feléd jön a csákány és beleáll a fejedbe, az nagyon romantikus tud lenni :)

 

Na majd megismerkedünk áprilisban, akkor épp ráérek, és majd megbeszéljük a mozizást. :)

Mina, csak mondom, én minimum dupla annyi kiló vagyok, mint Phobos, ha úgy adódna, ha egy keményebb jelenetnél az öledbe ugornék. "Bevállalsz" így is? :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.