Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én annyira nem vágom a képregénybeli Megtorlót. Anno emlékeim szerint egyszer olvastam róla még gyerekkoromba és tetszett.

Amúgy nekem mint Megtorló karakter bejött Thomas Jane is, de ez a Ray Stevenson gyerek ábrázata pöpecre illett ehhez az állat Megtorlóhoz. :) És akkor még még meg se említettem Fűrészt meg a dilinyós öcsét. :)

Én még a 89-es első verziót is láttam Dolph Lundgrennel. Szerintem jobb, mint a 2004-es.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Pókember filmeket is gyártó rivális Sony filmstúdió főnöke isteníti az AVATAR-t, és a Star Warshoz hasonlítja

 

What about for live action movies?

 

Pascal: I think James Cameron's new movie [Avatar] could change the world. I think everyone is in anticipation thinking it's going to be like Star Wars. It's going to change the way you consume entertainment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legközelebb az SW-s dolgokat ne ide rakjátok! Jake! Ez nem "mindent ide ömlesztek" topik. Pl. a poszter mehetett volna az EPIV szekcióba is, hisz azért van. Sőt....rakom is át őket oda. Legközelebb figyelj oda jobban a szelekcióra. Köszi.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már voltak tv spot név alatt. :S
Közbe utánuk néztem és épp át akartam másra szerkeszteni. Későn esett le. Reméltem hogy gyorsabb leszek. Francba. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legközelebb az SW-s dolgokat ne ide rakjátok! Jake! Ez nem "mindent ide ömlesztek" topik. Pl. a poszter mehetett volna az EPIV szekcióba is, hisz azért van. Sőt....rakom is át őket oda. Legközelebb figyelj oda jobban a szelekcióra. Köszi.

10 legrosszabb filmes poszter általánosan az ott lévő filmekről szólt, csak észtevettem az SW posztert. Szóval ha azt nézzük, általános filmes téma volt, csak a maradék 9 filmről senki se beszélt :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 legrosszabb filmes poszter általánosan az ott lévő filmekről szólt, csak észtevettem az SW posztert. Szóval ha azt nézzük, általános filmes téma volt, csak a maradék 9 filmről senki se beszélt :)

SW posztert raktál be, arról volt szó. Ment a helyére.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.