Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Angolosok. Spoiler gomb mögé leírnátok, hogy miről dumáltak? :D A vége világos. Köszi.

Nem értettem mindent, de amit igen, azt leírtam :D

 

Spoiler:

- Connor, mi a fenét csinál maga itt?

- Mit találunk ott lent?

- Megoldást találtunk, amivel befejezhetjük a háborút véglegesen. Skynet egy gép, s mint ilyen, van egy kikapcsológombja.

- Megcsinálom.

- Connor, mi jót cselekszünk. A háborúnak vége.

 

No és a végén épp a lényeget nem nagyon értettem. :D Connornak 4 napja van, de hogy miért, azt passzolom, valami lista miatt, amelyen ő a 2., az első pedig valami civil, Kyle...

Hátha valaki ki tudja egészíteni. :D Mentségemre szóljon, hogy nekem alig van fogalmam róla, miről szólhat a film. :D A Terminátor 1-2-t láttam még anno, de főleg a látvány fogott meg bennük (különösen a T2-ben), és a történetre csak nagyon nagy vonalakban emlékszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát amikor eéhangzik Kyle Reese neve ott hátször effektus lép fel. :D A kövi klippben is benne van, hogy

 

Spoiler:

ki akarja őt menteni a Skynet markai közül. Ha nem teszi, akkor meghal mindenki. Elvégre Kyle az ő apja aki anno visszautazott és.....Szóval megszületett a legenda. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Durván egy hónap van hátra, azt csak kibírjuk :D

Az oks, hogy addig kibírjuk...Node mi lesz utána? Főleg ha ilyen filmek jönnek, mint Star Trek, Terminator.......ennyi újraélesztést nem bír el a szervezet, mint amire a filmek után elszenvedek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem szoktam belenézegetni a trailerekbe, bőven elég, amivel a moziban találkozik az ember. :D

Én azért még a film tartalmát is szeretem megtudni. Persze csak a szokásos, nagyvonalakban leírtakat. Ismeretlen filmre nem ülnék be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utána jönnek az agyzsibbasztó filmek gyerekeknek, mint a Trafó és G.I. Joe, amin csak nézni kell a látványt, bambán vigyorogva.

Hát nálam egykutya mind. Nyári nagy blockbusterek. Köll a francnak most magvas gondolat. ( Watchmen elég volt idénre :D ) Legyen sok zúzás, effektözön és izgalom. Nincs elkülönített elvárásom se a Terminatorhoz, se a Transformershez. Taglózzon le mindkettő minimum úgy, mint a Star Trek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jójó, de attól se vársz akkor semmi többet, mint a nyári blockbusterektől ezek szerint :D

Csak legyen látványos, ez a lényeg mi? :D

Egy sci-fitől amiben űrhajók, spéci katonák, idegen lények vannak, mi lényegeset várjon az ember? :D De is állandóan a forradalmi 3D-s technikát emlegeted vele kapcsolatosan és nem -teszem azt- az új emberi gondolkodásmód megreformálását. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ezaz. Én is olyan látványvilágot várok tőle, hogy a film nézése alatt egy etióp csoportkép rajzolódjon az alsógatyámra. Magyarán vonalkódos legyen :D

De azért örülök, hogy az Avatar majd 3 órás műsorideje tartogat egy jó sztorit is :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Christian Bale, bár a hírneve miatt a stáblista élén virít , de csak mellékszereplő, alig szerepel a filmben, és az alakítása se olyan jó...a kritikusok ezt írják.

Szóval go Sam go!!!!! :D

 

alig szerepel a filmben? hát ezt elég nehéz elhinni... Hmm

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kyle Reese-től nekem is libabőrős lett a karom.Az elsőt megnéztem a többit nem.

Pildi:Köszi, hogy lefordítottad.

Most már rettenetesen várom, és nem a látvány miatt.A story miatt.Utaljanak sokat a múltra.Persze mozi elött az első 3-at megnézem megint.

Különben rengeteg kérdés van.Annak örülök, hogy John tudja ki a Kyle(logikátlan lenne ha nem tudná), viszont az izgalmas az, hogy csak annyit tud hogy ő az apja és mindenképp vissza kell küldeni az időben, és természetese tud arról is ,hogy majd fognak találni egy időgépet, de a hogyanról semmit nem tud.

Húúúúúú de jó lesz ez.

 

A tegnap belinkelt cikk ami az 5. rész egy részletére utalt miszerint John visszamegy 2011-be, hogy véget vessen a háborúnak nagyon nem lenne jó.Tudniillik akkor nincs meg az a jövő, ahonnan visszamegy, sőt továbbgondolva, az időgéppel visszamennek elöbb és még a háború elött kinyírják a Skynetet, vagy akik megépítik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kyle Reese-től nekem is libabőrős lett a karom.Az elsőt megnéztem a többit nem.

Pildi:Köszi, hogy lefordítottad.

Most már rettenetesen várom, és nem a látvány miatt.A story miatt.Utaljanak sokat a múltra.Persze mozi elött az első 3-at megnézem megint.

Különben rengeteg kérdés van.Annak örülök, hogy John tudja ki a Kyle(logikátlan lenne ha nem tudná), viszont az izgalmas az, hogy csak annyit tud hogy ő az apja és mindenképp vissza kell küldeni az időben, és természetese tud arról is ,hogy majd fognak találni egy időgépet, de a hogyanról semmit nem tud.

Húúúúúú de jó lesz ez.

 

A tegnap belinkelt cikk ami az 5. rész egy részletére utalt miszerint John visszamegy 2011-be, hogy véget vessen a háborúnak nagyon nem lenne jó.Tudniillik akkor nincs meg az a jövő, ahonnan visszamegy, sőt továbbgondolva, az időgéppel visszamennek elöbb és még a háború elött kinyírják a Skynetet, vagy akik megépítik.

Nem kell feltétlenül visszaküldeni az időben. Egyrészről ő ( mármint John Connor) él, biztosítva van a létezése. Másrészről csak akkor lenne tényleg jogos Kyle visszaküldése, ha időgépre akadnának, melyen keresztül a Skynet, John Connor likvidálására, és/vagy Sarah Connoréra, Terminator küldene vissza. Tehát simán a jövőben maradhatna Kyle is, ha nem lenne a Skynetnek semmiféle terve az időutazáshoz. :D

A 2011-es dologhoz meg annyit, hogy tök mindegy már ez az időutazgatás, most se abban a jövőben van amit az első részből megismertünk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Trek 29 óra alatt 33 millió dollárt termelt eddig a mozipénztáraknál. Jobban indított mint tavaly a Vasember pl.

Alázni fog rendesen, lehet meglesz 110 millió vasárnap estig??

Az maga lenne a szenzáció, Star Trek korábbi filmek fényévekkel voltak az ilyen siker előtt.

Ennyit számít a vérfrissítés, a 150 milliós büdzsé, a szuperlátványos képsorok, jól csengő rendező, jó marketing kampány, szimpatikus színészek stb.

Gratula a készítőknek a várható sikerhez! :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.