Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Aha, értem.

Na szóval pont arra gondoltam, amit ennél a hsz-nél fentebb írtál :P

 

Na hát azért nem lenne rossz, aki valaki közülünk elmenne 21-én péntek este 8-ra Avatarra, és beszámolna milyen volt...Senki se megy közületek? :D:D

Pesten leszek ugyan, de a talin, szóval így nem :P Egy kicsit kár, de lesz még alkalom megnézni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Láttam az E/1-t de nem akartam babazsúrozgatni, gondoltam így gyorsabban kiderül a véleményed Nolanről, és hogy miért nem tartod nagy rendezőnek.

Egy egyszerű "miért?" is elég lett volna :P

De azt azért szögezzük le, hogy Cameronhoz képest nem tartom nagy rendezőnek, nem a világ többi rendezőjéhez képest (ahogy írtam is lentebb). James Cameron, J. J. Abrams és Clint Eastwood után ő a következő a listámon.

 

Másik pedig amikor Martinnal dumálnak. :D Igen kérem, férfiaknak így kell társalogniuk. :P Kész voltam totál, röhögtem a két idétlenen :P

Az mekkora, mikor a srácot elviszi tanítani, hogy hogyan beszélnek a férfiak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy hithű Avatar rajongónak nem lehet akadály az a 150 km. Gondolj bele, mit lett volna a Pandorával, ha Jake azt mondja: "mennék én, ha nem lenne 150 fényévre". Gondolj azokra a szegény na'vikra, bele tudnál nézni a 3D-s szemükbe ilyen lelkiismerettel? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, Jake. Ha igazi rajongó lennél, akkor már most sátrat vernél az Imax elé :D (emlékszem a ROTS előtt egy csávó már január 8-án kiköltözött a sátrával)

Amúgy osztom a többiek véleményét. Pont te - mo legnagyobb Avatar rajongója - nem látod moziban az előzetest? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... Jake ez a gondolatsor rossz irányba tart.

Most még csak az előzetest nem nézed meg egyből, pár hét/hónap múlva az így készült kisfilmet sem. Decemberben meg már a filmet sem :D Max. majd amikor kiadják DVD-n :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bánatomban mindjárt iszok egy pohár tejet.. :D
Csak vigyázz, Oldie meg ne igya helyetted.

Amúgy nem lesz az rossz érzés, hogy mindenki látta rajtad kívül és a neten tárgyalják majd, csak te nem? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lesz rossz, szerintem az internet trailer is ugyanolyan ütős lesz.

Meg ami nagyon fontos! Nem akarom szegény Oldiet magára hagyni péntek este, most egyedül tomboljon itt Avatar trailer nézés közben? Hogyisne, azt az örömet nem adom meg neki :D

Mindenki fórumtalin lesz, vagy csajozik, vagy iszik, én azért Oldieval itt leszek, és együtt várjuk a trailert. Az legalább olyan izgalmas tevékenység, mint a mozizás. :D

 

Csak gondoljatok bele, milyen jó volt várni az SW EP 3 teasert mondjuk aznap :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Este 8-kor kb. már én is itthon leszek, tehát lehet félni :D

A ROTS teaser várásakor én elájultam izgalmamban, így az első percekről lemaradtam. Igaz, hogy nem voltam HyperSpace tag, így csak a premier után pár perccel Atlastól letöltve nézhettem meg a trailert.

 

Bár az előbb kint volt 2 órával, mint a tervezett, mert ilyen rendesek voltak az SW.com-osok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Este 8-kor kb. már én is itthon leszek, tehát lehet félni :D

A ROTS teaser várásakor én elájultam izgalmamban, így az első percekről lemaradtam.

 

Nekem ilyenkor remeg a kezem, és nem tudok mit csinálni. Aztán érzem, mindjárt ki akar ugrani a szívem a helyéről, valamint izgek mozgok a székben.

Ha látna valaki, hívná a fehér köpenyeseket :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, gyerekek, fejlődés cinkelés terén :D Mindjárt el is süllyedek szégyenenben, mert Phobos olyan gyönyörűen osztotta ki Jake-et. :D :D

 

Jake, majd behűtök valami limonádét, oszt trailer után -ha jó volt- koccintunk jelképesen :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, majd behűtök valami limonádét, oszt trailer után -ha jó volt- koccintunk jelképesen :D :D

 

Én hasonló

várok , mint eme becses darab. Remélem az Avatar előzetes mindenben erre fog emlékeztetni engem. Hajrá!!!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát na..Én egy ilyen rajongó vagyok. 150 km-t nem utazok csak úgy. Oda vissza ráadásul. Pedig nagyon mennék én..De ez van. Bosszantó tudom...Bánatomban mindjárt iszok egy pohár tejet.. :D

Én még 60-at sem mennék valószínűleg (iszonyúak a teljes áru vonatjegyek), ha nem lenne a tali, pedig piszok kíváncsi vagyok rá :D Viszont jó padawan vagyok, aki tud türelmes lenni, majd jöhet később a moziban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még 60-at sem mennék valószínűleg (iszonyúak a teljes áru vonatjegyek), ha nem lenne a tali, pedig piszok kíváncsi vagyok rá :D Viszont jó padawan vagyok, aki tud türelmes lenni, majd jöhet később a moziban :D

Ez a 15 perc demóanyag csak egyszeri lehetőség lesz halandó embernek, nagyon úgy nézz ki. Nem is értem, ezt hogy gondolhatták. Azért remélem netre felkerül jó minőségben ez is a trailer mellé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért remélem netre felkerül jó minőségben ez is a trailer mellé.

Kérdéses hogy milyen minőség lesz az, ha eleve 3D-s vásznakon fog csak futni.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen trailer? Leírás szerint Cameron 3D-ben fog beszédet tartani, aztán a 15 peces anyag jön. Trailerről szó nem esik :D

Lesz 2 perces trailer is :D Ez minden vásznon 2D-s, 3D-s, illetve neten futni fog. Ebben konkrét filmbéli események lesznek, míg -ha jól tudom, de majd Jake megerősít vagy megcáfol- a 15 perces anyagban amolyan betekintést láthatunk Pandora élővilágába, ergó nem biztos, hogy a filmből lesznek konkrét részletek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel ez egy moziportál. Ott meg nem szokták bejelenteni a trailereket. :D 15 perces demoanyag viszont a különlegessége lévén fontos részét képezi a moziműsornak.

De jön amúgy a mozielőzetessel együtt a játék trailerje is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.