Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hát nem tudom, de nekem a naivik még mindig nem jönnek be. Amikor arcfesték van rajtuk akkor igen, de nekem még mindig szoknom kell. A katonás részek teljesen korrektek sőt!

De a történet is marha egyszerű, nem szeretném ha Cameron csak egy újabb TFes látványfilmet hozna létre, aminek semmi története.

Én még bízok, mivel Cameron és valszeg ott leszek pesten az imax moziban szal a lehetőség adott lesz! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk érdekes, hogy csak decemberben lesz meg a dvd, az hat hónap, pedig csak 5 hónap szokott lenni a mozi és a dvd között a különbség.

LOTR esetén több is volt, film január, dvd augusztus, aztán a bővített dvd december. Szerintem nincs standard megjelenési időpont.

 

Ma este 6-kor érkezik a HD felbontású Avatar trailer :)

Az alábbi se rossz minőségre, csak arab feliratú, meg áááh.. :)

Várjuk :)

Mindenbe belekötsz? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TDK óta nem láttam ilyen jó trailert mint ezt az Avatarosat, vagy 30x megnéztem már.

 

Kudar: A Star Warsnak se volt épp valami bonyolult sztorija még '77-ben, egy felturbózott népmese volt a szegény királyfival meg a gonosz várából kiszabadítandó királylánnyal. Aztán nézd meg mi lett belőle. :)

Hát nem tudom, de nekem a naivik még mindig nem jönnek be.
A na'vi-k nekem se tetszenek annyira, olyan Disney-hatást keltenek. De majd csak megszokjuk.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért amikor a SW készült akk az új sztorinak számított sztem, nem hiszem h túl sok csillagközi polgárháborúról volt szó előtte, és most eléggé leegyszűsítettem. Félre ne értse senki nem az Avatár ellen kampányolok, dehogy, sőt kifejezetten várom, de történetileg rengeteg ilyet láttunk már csak nem ilyen szép csomagolásban. :)

A lényeket tényleg meg fogjuk majd szokni, szal ezzel többet nem is foglalkozom.

Tud valaki valami rendes stori line-t mutatni hogy miről is fog szólni pontosan a film vagy ez még rejtély teljesen. (trailert leszámítva)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm...a palacecinemas oldala szerint az Avatar egyszer lesz 3D-s digitális feliratos, másrészt "mezei" 2D-s szinkronizált változatban. A 3D-s szinkronizált verzió ezek szerint nem is lesz?

Hazaértem!

 

Lesz szinkronos is biztos, egy másik fórumon egy tag az Intercommal ál kapcsoaltban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Karácsonyi éneket a hazai IMAX is bemutatja nov. 5.-étől :)

 

Kedvenc Karácsonyi történetem. Minden évben elolvasom, megnézem valamelyik változatát. (néha többet is) Idén valahogy nekem nagyon kedvező volt a filmfelhozatal, ennyi filmet régen nem néztem:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a trailer hatalmas. Az első harmatgyenge próbálkozás után ez végre meggyőző volt. Már a látvány is brutális (lőjetek le, de szvsz ezt a filmet - mint a Transformerst, Karib-tenger kalózait és ezernyi más látványfilmet - már ezért is érdemes lesz moziban nézni). Ha pedig még sikerül izgisre is csinálni és értelmes sztorival is feltölteni, amiben jó karaktereket mozgatnak, akkor egy remek film lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért mindjárt más így nagyfelbontásban, világosban :oops:

Piszok látványos lesz az tuti, bár néhol erősen látszik a dzsungelen a műanyagszag. Valahogy a napsugarak levelek közti beszűrődő sávjai alól nagyon kilóg a lóláb. IMAX nézős minden esetre. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem direkt ilyen földöntúli a világ. Tetszik, hogy Cameron- habár zöld a bolygó- olyan színekben világítja meg, ami mégse földi.

Szóval értitek..Szerintem direkt ilyen :oops:

De még így is van két hónap, hogy tuningolják az effekteket.

 

Amikor Jake legurul a hajóról, sokkalta jobb a CGI, mint a teaserban. És teli van élettel, emberekből is több van stb..

Két hónap alatt látványos javulás..És mondom, még van két hónapjuk... :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.