Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Te is kapnál tőlem utána olyat, mint férjecském, mikor közölte velem, úgysem merem "ott" megrúgni, és beállt elém terpeszben. :D

Helyes :)

 

Én Sanyit olyanra tuti nem rángatom el, ami nem érdekli. Van arra barátnő is! :D

Meg akciómarhaságokra is haver :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szeretném ezzel a társasággal 19.-én, ha gyermekemre addig vigyáz valaki. Férjecske is gyünne, ez őt is érdekli!

Remélhetőleg tudtok jönni :)

 

Nnnnna, Erzsébet királynő meg a többiek? :D:D

Nincs többiek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sweeney Todd az nagyon jó film. Szeretem az ilyen éneklős darkos filmeket :D

A Ryan-t én se láttam még, de nem is érdekel, megvagyok nélküle :)

 

Az Alkonyat jó randizós film, a csajok felfokozott állapotba kerülnek tőle és akkor este a hazakisérés jobb eredményekkel kecsegtethet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hey, nem sírtam egy szóval sem. Csak ő most félrebeszél és rosszul emlékszik :)

A te memóriád vacak, mivel általában te választottál filmet :D

 

Sweeney Todd az nagyon jó film. Szeretem az ilyen éneklős darkos filmeket :D

A Ryan-t én se láttam még, de nem is érdekel, megvagyok nélküle :P

 

Az Alkonyat jó randizós film, a csajok felfokozott állapotba kerülnek tőle és akkor este a hazakisérés jobb eredményekkel kecsegtethet :D

Remek film volt mindkettő, Todd is, Ryan is :P Egyszer azért nézd majd meg :P

 

Phobos, te tudsz valamit, amiről ennek a sok kóklernek itt fogalma sincs :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogyne tudna. Egész este hazafelé hallgathatja, hogy milyen jóképűek voltak a férfiszereplők, micsoda karizmai voltak ismételten a férfiszereplőknek és természetesen a csajod is vígan beülne abba a nyitott cabrióba melyben a film végén a naplementében smárolni kezdtek a szereplők. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te is kapnál tőlem utána olyat, mint férjecském, mikor közölte velem, úgysem merem "ott" megrúgni, és beállt elém terpeszben. :)
Remek! Fight!!! :D

 

 

:D

Szegények. Biztos szívesen fogadtak volna egy biztató vállpaskolást. De hát e' van, a csajok már csak ilyenek. :D

Na ezek az igazi zombik. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Voltak nekem is, de leszedtem őket, mert úgyse jöttél volna el :D Neked egy Művészmozis film istenőrizz :)
Köszönöm szépen, én asszem továbbra is maradok távol az intellektuel borzalmaktól. :D Ha mozi, akkor adrenalin, tesztoszteron, stabil, lehegesztett kukák a kijáratban, minimum 14000 Watt, harminc méteres képátló, kapaszkodás a barátnő karjába, combjába ésatöbbi. Művészmoziban ehhez képest meg viselkedni kell. Fújj. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

milyen jóképűek voltak a férfiszereplők, micsoda karizmai voltak ismételten a férfiszereplőknek és természetesen a csajod is vígan beülne abba a nyitott cabrióba melyben a film végén a naplementében smárolni kezdtek a szereplők. :D
Te meg ezt honnan tudod Oldie? :) Gyanús vagy nekem... :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te meg ezt honnan tudod Oldie? :D Gyanús vagy nekem... :D

A csajok általában ilyenek. Megtévesztenek, mi meg bedőlünk. ;):D Egy cseppet sem lesz könnyebb attól az első randi ha így lealázkodunk és kedvenc romantikus hülyeségükre ülünk be melléjük. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem arra értettem, hanem arra, hogy azt írtad a filmben milyen karizmai vannak a srácoknak meg a nyitott cabriot említetted, hogy ezek vannak benne a filmben. Na ezeket honnan tudod? ;) hogy ilyenek előfordulnak a filmben? (én nem tudom, nem láttam még)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Általánosságban írtam minden olyan filmről ahová "kötelező" elkisérned a csajodat. :D

Namost ezek után csak hogy tud, az lentebb említettek felsorolását hallhatod tőlük....de teszem hozzá, valahol elrejtve tuti vannak kivételek. :D (Mielőtt jönne az a sok Incoming) ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új hold sikerét tanúsíthatom.Péntek este a Eurocenterben szerettük volna megnézni a 2012-öt.Negyed kilenckor kezdődött.8-ra odaértem és nem hittem a szememnek.Iszonyú sor állt a pénztáraknál.Nézem a képernyőt, a 2012-re 245 szabad hely volt, a vámpírosra 12.A sorbanállók 90 %-a tinédzser volt.Persze be is buktuk, mert negyedig nem értem volna a pénztárhoz, kénytelenek voltunk átmenni a Westendbe.

Na de ha már szóbakerült.

 

2012

 

Azzal a reménnyel ültem be rá, hogy hátha most Emmerich nem rak bele észvesztő marhaságokat.Sajnos tévedtem.Végig egy kérdés volt bennem.Ez az ember hülyének néz?A karakterek abszolút életidegenül viselkedtek(Putyin könnycseppet ejt két kinaiért), ezenkívűl tipikus Emmerich által kedvelt szereplők.Minden filmjében van vagy 5 ember akiknek a szemén bemutatja a storyt.Nem unja még?Nem hiszem el hogy egy kis odafigyeléssel, emberekkel beszélgetve nem lehetne neki egy normális, legalább minimális szinten a valósághoz kötődö katasztrófafilmet csinálni.Nem sorolom fel, hogy mik voltak azok amitől a hajam égnek állt(pl omlik össze minden és működik a kommunikáció), mert rengeteg volt.Egy biztos, valami nagyon sz*r film volt.Az összes látványelemet lelötték a trailerben.

Ja igen és a szereplőket sikerült már az elején negativvá tenni, akikért izgulni sem érdemes.Többet soha az életben nem nézek meg Emmerich-filmet moziban.Jó lesz tv-n.

Mielött valaki azzal érvelne, hogy ez látványfilm és nem kell bele jó story, hadd szögezzem le, hogy én sem várok egy ilyentől komoly történetet.De egy minimális alapnak kell lenni benne.

 

10/2

 

G.I Joe

 

 

Az előző filmmel ellentétben úgy álltam hozzá, hogy tuti rossz lesz, de azért kiváncsi vagyok rá mert gyerekkoromban láttam pár részt a rajzfilmből.Hatalmasat csalódtam jó értelemben.Az állam leesett olyan jó film volt.Ilyen akcióorgiákat a Transformers óta nem láttam.Simán egyszinten van vele a cgi is eszméletlen jó minőség.Gyönyörüen megkoreoglafált jelenetek, verekedések.Nincs kamerakapkodás mindent simán látni, és a történet is tetszett.A párbeszédek is elég jók, kellő humorral bírnak.

 

10/9

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.