Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Dzsiájdzsó

 

Asszem eljött az az idő amikor át kell gondoljam, hogy hányszor és mekkorát csalódhatok én még egy filmen. Azt hittem eddig már kitapasztaltam mindent. Hát tévedtem.

 

Spoiler:

Ez most piszkosul bejött. :D Ilyen pozitív csalódás még nem ért. Nem vitás, alaposan alábecsültem a filmet az előzetesek alapján. Amit kaptam az maximálisan elszórakoztatott. Remek történetvezetés, feszes tempó, pörgős akciók, klassz karakterek, cool beszólások. A Vasember óta nem tapasztaltam hasonlót :) Bravó.

 

Ezek után tutti, a folytatás megnézésén nem kell töprengenem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a 2012 meg bejött neked... :) Ez vicces. :D Én eddig bárkivel beszéltem, a 2012-t úgy lehúzta (meg tudom érteni, miért), mint a sz*rt, a GI-Joe-ban meg pozitívan csalódott. :D

 

Ajj... nem akartam megnézni a spoiler kapcsoló mögötti ikont, mert gondolkodom rajta, hogy megnézem... de most sikerült :P

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a Zombieland-ot. Ez egy nagyon jó film, sokat lehet rajta röhögni :)

Spoiler:

Kedvencem a végén lévő tömeges mészárlás :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt fellelhető az előzetese a filmnek: http://www.joblo.com/video/joblo/player.php?video=phobos-trl

 

Most végeztem az Intim fejlövés-sel

Ez egy hm... igen érdekes omnibusz film... nekem bejön ez a kategória.

A téma is igen érdekes, bár elég nyomasztó és a kamerakezelés is inkább egy videoklipp-ére hasonlít, mint rendes nagyfilmére. A Gáspár Katás jelenet pedig nem egy nagy szám, sőt én a hírverések után többet vártam...

10/7

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit tartok ezektől a gyors mozgású jelenetektől, hogy 3D-ben hogy fog működni. Lehet, hogy lesz abban valami, ha ezen felül páran "Vuknak adnak életet". Két és fél óra ilyen kamerakezelés mellett egyeseknél nem várt eredményt hozhat.

 

Más. Megnéztem a Terminator Salvation rendezői változatát. Hát oly sokat nem adott hozzá a filmhez, de legalább ez is le lett tudva. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tisztázzuk le először is az időpontot. Mármint, hogy aznap, vasárnap ( ha jól tudom az lesz jó mindenkinek) melyik előadásra menjünk. Aztán mivel gondolom korlátozva vannak az egy megrendelőre jutott jegyek, így mindenki magának rendelhetné meg a jegyét. Azt leszögezhetjük azért előtte, hogy pl a nyolcas, kilences sor közepére gyűljünk össze :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzsiájdzsó

 

Asszem eljött az az idő amikor át kell gondoljam, hogy hányszor és mekkorát csalódhatok én még egy filmen. Azt hittem eddig már kitapasztaltam mindent. Hát tévedtem.

 

Spoiler:

Ez most piszkosul bejött. :P Ilyen pozitív csalódás még nem ért. Nem vitás, alaposan alábecsültem a filmet az előzetesek alapján. Amit kaptam az maximálisan elszórakoztatott. Remek történetvezetés, feszes tempó, pörgős akciók, klassz karakterek, cool beszólások. A Vasember óta nem tapasztaltam hasonlót :P Bravó.

 

Ezek után tutti, a folytatás megnézésén nem kell töprengenem.

 

 

Úgyanígy látom én is.Valami nagyon pörgős látványos film lett.Ritka amikor pozítívan csalódik.Azóta mindenkinek ajánlom.

 

 

Avatar-előadás nekem meg mindegy, de célszerű lenne minnél korábbi, mert 3 órás a film és hogy utána még tudjunk dumálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán mivel gondolom korlátozva vannak az egy megrendelőre jutott jegyek, így mindenki magának rendelhetné meg a jegyét.

Szerintem ez meg így nem teljesem működik, szóval jobb lenne egyben próbálkozni. Azt honnan veszed, hogy korlátozva lennének a jegyek?

 

Nálam kimarad a Rambo :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez meg így nem teljesem működik, szóval jobb lenne egyben próbálkozni. Azt honnan veszed, hogy korlátozva lennének a jegyek?
Onnan, hogy általában 3-4 darabnál többet nem szokásuk egyszerre adni. Másrészről ha előre megbeszéljük, hogy hová rendeli mindenki a jegyet, nem hinném, hogy gond lenne belőle.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.