Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Oldie: 15 perc elteltével miként esett le számodra a HOLD poénja? Spoileres keretben megosztanád velem? :):(

Spoiler:

Konkrétan amikor felébresztették. Egyrészről ki hozta őt volna vissua és gyanús volt, hogy járni se tudott. De már előtte is gyanakodtam mikor a videonaplóban egy pillanatra visszalátta magát. De attól függetlenül, hogy a Hatodik napon köszön vissza jő film volt azért. :D

Amúgy az a csaj akit a fotelban látott az a lánya volt ha jól gondolom. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: 15 perc elteltével miként esett le számodra a HOLD poénja? Spoileres keretben megosztanád velem? :):(
Ez nekem is leesett hamar, de a film nem attól jó vagy rossz, hogy ezt tudjuk-e. Ennél sokkal érdekesebb rájönni a többi dologra. Bár nem csodálom, hogy oldinak nem jött be annyira, ez nem dirr-durr mozi. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stúdiós kép az ÚJ avatár filmből!! És tényleg :):(

 

Én ezt a filmet várom legjobban 2010-ben. Na nem azért, mert ezt is Avatárnak hívják, ha nem mert láttam a full rajzfilmsorozatot, és borzasztó jó. Izgalmas, marha jó kidolgozott világgal, szuper karakterekkel, wáá, csak Shyamalan el ne rontsa..Nem egy top rendező azért..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt a filmet várom legjobban 2010-ben. Na nem azért, mert ezt is Avatárnak hívják, ha nem mert láttam a full rajzfilmsorozatot, és borzasztó jó. Izgalmas, marha jó kidolgozott világgal, szuper karakterekkel, wáá, csak Shyamalan el ne rontsa..Nem egy top rendező azért..

 

Naaa ennek örülök. :( Annó én készítettem hozzá a feliratot szal nagyon oda vagyok érte. A történet adott, és trilógia lesz szóval nagyon nem lehet elrontani, legalábbis remélem. :) 1 film egy évad. Megoldaható. ^^ Ha a CGI rendben lesz, ami sajna nem Night erősége, akkor szuper lesz!! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is láttam az összes részét, a kedvenc sorozatom. Bár ezzel a filmmel kicsit kétségeim vannak. Félek, hogy nem tudja majd vissza adni a sorozat hangulatát és elég nehezen tudom elképzelni, hogy a 22 részes évadot sikerül besűríteni egy max 2 órás filmbe. Az balsejtelmem van, hogy ez is hasonlóan fog járni, mint az Eragon filmváltozata: a történet és a karakterek fele megy a kukába és csak a fő történetszál marad a filmben, amivel elvesztené a lényegét az egész. A sorozatban pont az volt a jó, hogy azzal együtt, hogy minden részben haladt a sztori, mindegyik egy-egy különálló epizód volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mind a Numbers, mind a Mojo 780 milliót ír, úgyhogy még én sem veszem biztosra. Igaz, a Numbers rendszertelenül frissít, a Mojo meg általában le van maradva két nappal (a legfrissebb adatuk is 1-jei), szóval akár már meg is lehet ma.

Tessék Dzséjt most már elhiszed? :(

http://www.the-numbers.com/movies/2009/AVATR.php

Total US Gross $352,111,074

International Gross $670,200,000

Worldwide Gross $1,022,311,074 :):o

 

Cameron mindezt 18 nap alatt művelte a filmjével. Egek, jár neki a taps :D

OrsenWellesClapping.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is láttam az összes részét, a kedvenc sorozatom. Bár ezzel a filmmel kicsit kétségeim vannak. Félek, hogy nem tudja majd vissza adni a sorozat hangulatát és elég nehezen tudom elképzelni, hogy a 22 részes évadot sikerül besűríteni egy max 2 órás filmbe. Az balsejtelmem van, hogy ez is hasonlóan fog járni, mint az Eragon filmváltozata: a történet és a karakterek fele megy a kukába és csak a fő történetszál marad a filmben, amivel elvesztené a lényegét az egész. A sorozatban pont az volt a jó, hogy azzal együtt, hogy minden részben haladt a sztori, mindegyik egy-egy különálló epizód volt.

Hát azért remélem megoldható. Jópár részt ki lehet szórni, ami csak FUN rész volt. Ha keményen csak a sztorira fokuszál, akk nem lesz baj. És jó pár Sokka poén. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

csak Shyamalan el ne rontsa..

Remélem, nem fogja, bár nem ismerem a sztorit. Mindig figyelem, ha új filmje jön ki a fickónak, mert a régieket szerettem :(

 

Avatar szépen gyűjti a zsét :) Pedig milyen kétségek merültek fel itt a fórumon, hogy vajon mennyit tud összekapni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt a filmet várom legjobban 2010-ben. Na nem azért, mert ezt is Avatárnak hívják, ha nem mert láttam a full rajzfilmsorozatot, és borzasztó jó. Izgalmas, marha jó kidolgozott világgal, szuper karakterekkel, wáá, csak Shyamalan el ne rontsa..Nem egy top rendező azért..

Remélem, jó lesz. Én még nem láttam a sorit, de a film előtt feltétlen megnézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért remélem megoldható. Jópár részt ki lehet szórni, ami csak FUN rész volt. Ha keményen csak a sztorira fokuszál, akk nem lesz baj. És jó pár Sokka poén. :(

Én az Iroh bácsi féle "poénokat" jobban díjaznám :)

Azt amúgy tudtátok, hogy Dave Filoni volt a(z egyik) rendezője a sorozatnak? Állítólag az íróasztalán Plo Koon fénykardjának másolata mellet ott ül egy Appa figura :D

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, jó lesz. Én még nem láttam a sorit, de a film előtt feltétlen megnézem.

Inkább kihagyom a sorit, akkor a film legalább maradéktalan élmény lesz, nem fogok azon morgolódni, hogy mit változtattak meg :( Már ha jó lesz a film :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább kihagyom a sorit, akkor a film legalább maradéktalan élmény lesz, nem fogok azon morgolódni, hogy mit változtattak meg :( Már ha jó lesz a film :)

Engem mindig érdekel az eredeti cuccos is :D Még ha morgok is, de legalább látom, mit hoznak ki belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én emelem a tétet, január végére meglesz a Titanic :(

Azért egy hónap alatt már nem fog plusz 800 milliót termelni :):o

Vége a szünidőnek , gyerekek vissza a suliba, felnőttek irány dolgozni :)

Sokan most vették ki szabadságukat, és mentek családostul Avatart nézni.

Marha jó tették Cameronék, hogy december 18-at rakták meg premiernek. És azért január meg február nem dicsekedik érdekes filmekkel. Tehát szép hosszú időszak áll még előtte :D

 

És ki gondolta volna az első hétvégén, mikor a hóviharok meg miegymás közrejátszott és szerény 77 millióval kezdett :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szűk három hét alatt kitermelte az egy milliárdot. No nehogymár a soron következő négy hétben ne kaparjon össze nyolcszáz millát? :(

A nézők kilencven százaléka úgyis vissza fog menni minimum még egy előadásra :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem mindig érdekel az eredeti cuccos is :( Még ha morgok is, de legalább látom, mit hoznak ki belőle.

 

Mindenképpen, mert bármit is csinálnak, sztem nem lesz olyan jó, mint a sorozat. Attól függetlenül, biztos jó lesz a film is. :)

 

Karrde neked is ajánlom. Már az összes évad letölthető szinkronosan is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az Iroh bácsi féle "poénokat" jobban díjaznám :(

Azt amúgy tudtátok, hogy Dave Filoni volt a(z egyik) rendezője a sorozatnak? Állítólag az íróasztalán Plo Koon fénykardjának másolata mellet ott ül egy Appa figura :)

 

Jó arc a csávó. Avatar és Clone wars! Helyes!

Viszont Iroh bácsi kicsit másképp fog kinézni mint a mesében...inkább magas és vékony...

(a lényeg h ruha alatt legyen kigyúrva mint állat XD )

351d88y.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: köszi! :(

 

Oldie: pont az jutott eszembe az Avatar tizedik percében, milyen jó lenne az EP3 vagy az EP4 nyitányát 3D-ben nézni. :) Lucas technológia iránti szeretetéből kiindulva nem lepne meg, ha újabb lendületet kapna a Star Wars 3D projekt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.