Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem, sőt... ha ez moziba menne, még nagyobbat bukott volna. Ugyanis a történet abszolúte nem kapcsolódik az előző filmhez, ellenben minden tekintetben kapcsolódik a játékhoz. Nekem pl külön elmagyarázott mindent a haverom. Bár e nélkül is élvezetes (a látvány nagyon odabasz), de azért a történet megértéséhez baromira szükséges a játék ismerete (szvsz a-tól z-ig).

Egyébként mikor az első képeket láttam róla azt hittem újra kiadják a 7. részt 3 D-s játékként. :D Akkor tuti beszereztem volna egy újabb playstationt, egy ilyen legendás játékért érdemes beinvesztálni. (OFF: A 10-el is azért nem játszottam, mert ahhoz nem elég a régi gép :D , és elég drága volt még akkor a PS2)

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát van benne valami. Mondjuk, szerintem eleve gyökérség így megcsinálni egy filmet, hogy minden előzményt egy játékból vesznek. Mit gondoltak, hogy ezen a golyóbison nem él olyan ember, aki ne ismerné pörfekt a játékot?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áprilisi Vox címlapján Natalie Portman virít, mert a moziba kerül 20-án a V for vendetta. Van egy három oldalas portré is róla :rock: A filmről pedig nem írnak túl rosszakat, de túl jókat sem. James McTeigue rendezte, azt írták róla, hogy részt vett az epII-ben látványtervezőként (+Sin City és Mátrix), és ez az első rendezése.

Az újság munkatársai szerint a hónap cd-je a Gésa zenéje, és szerintük ez érdemelte volna meg legjobban az Oscart.

Ford aktuális filmjéért, a Tűzfalért nincsenek oda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

V for Vendetta! Az idei évben nagyon-nagyon kevés film fog ilyen élményt nyújtani! ZSENIÁLIS!!!! Imádtam a képregényt (dedikált kiadás!!! :para: ) és rettenetesen féltem, hogy olyan sorsra jut, mint számos zseniális mű adaptációja. Istennek hála James McTeigue rendező és a Wachowski testvérek (fivérekként már nem működik igazán a dolog-akit, érdekel, írjon! ) tanultak a Matrix folytatások hibáiból és a szereplőket és a történetet állították előtérbe, amit a látvány csak kiszolgál (Cinesite rulz!). Hugo Weaving most már biztos, hogy Marlon Brando óta a legjobb színész (ha valaki, akinek egy pillanatra sem látszik az arca az egész film alatt és csak a teste és a hangja által olyan alakítást, tud nyújtani, amit mások sehogy se ott már igazi művészetről beszélünk!!!!!). Natalie Portman élmény látni, hogy Miss Portman elfelejtve a Star Wars filmek szánalmas teljesítményét (ezért keresztre fognak feszíteni -de előtte nézzétek meg a filmet és hasonlítsátok össze a két teljesítményt) eszméletlen erős figurát hoz, aki szinte lemászik a vászonról (spoiler!!!!!!!! csak a film utolsó negyedében borotválják le a haját remek az indok, hogy miért!!!!). Stephen Rea-LÁTNI AKAROM EGY IGAZI FEKETE-FEHÉR FILM NOIRBAN!!!!!! (és ez mindent elmond). John Hurt szupert, mint Hitler ikertestvére, bár tőle ez nem meglepő. :lol: Lényegében mindenkit fel lehet sorolni, mer mindenki a legjobbat, hozta ki magából. Számomra az év filmje (nagyon kell a többieknek igyekezniük, hogy decemberre megváltozzanak a dolgok) és mindenkinek csak ajánlani tudom, aki szeret gondolkozni egy filmen és elgondolkozott már azon, hogy a jelenlegi (és az elmúlt) amerikai, izraeli és egyéb nagyon rendcsináló vezetők által beállított terroristák valóban azok vagy a szabadságukért küzdő katonák. Csak ajánlani tudom, de azoknak is, aki elhiszik a politikusok baromságait, mert talán elgondolkoznak kicsit a azon, hogy a világ tényleg az e amit a CNN és az összes többi hírforrás hangoztat, vagy va e egy másik "valódi" élet a képernyő és az újságok "mögött". 10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az ajánlót. Eddig is a megnézendő filmek listáján volt (amiből sajna mindig szelektálnom kell :para: ), és ott is marad. Hugo Weaving az általam kedveltebb színészek közé tartozik, ha másért nem, akkor azért nézném meg, mert játszik benne. Stephen Reát nem sok filmben láttam, de azokban jó volt.

Mi a gond a tesókkal?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Natalie Portman élmény látni, hogy Miss Portman elfelejtve a Star Wars filmek szánalmas teljesítményét

Ugyan miért volt szánalmas az SW-ben? :para: Ezt valaki indolkolja már meg, mert komolyan mondom nem tudok rájönni... A szerepét tökéletesen eljátszotta, söt az EPIII-ban kimagaslóan teljesített sztem. Mi kell ennél több? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, szerintem a szerepét jól eljátszotta, de Christensen, McDiarmid vagy McGregorhoz képest nem alakít valami fergetetgesen. Szerintem az, ahogy az ep2 és az ep3 végén kijön az eszméletlenségből, az egyenesen borzalom... na jó, az ep3-ban valamivel jobb, ott csak rossz. Ennél többre képes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj Ody, be ne sértődj. Most került szóba, hát most mondtuk el. Portman kisasszony nem nyújtott minden tekintetben messze menő alakítást, de senki sem állította, hogy abszolúte nem való erre a szerepre, hogy minden egyes minutum borzalom, mikor a vásznon van, és hogy alapból borzalmas Amidala. Én most is, meg korábban is elmondtam, hogy az eszméletlenségből való visszatérést rosszúl adja elő, különösen az ep2-ben.

 

Különben is, nem ömlenghetünk állandóan dicshimnuszokat zengve az SW minden porcikájáról, mert az durván fanatizmus. Vannak hibái jócskán, kinek ez nem tetszik, kinek az. Ezt vagy elfogadod, vagy teszel még pár ilyen hülye kijelentést, hogy "Tippelek...szar a prequel." Mert ez oltári nagy baromság volt tőled most. Vagy ha azt hiszed, hogy bármelyikünk is, aki ide beregisztrált ilyet fog írni, akkor átkozottul rosszúl ismertél meg minket, mert szvsz az ide járók az Star Wars SAGA-t imádják, ep1-től ep6-ig és még azon is túl. Nem vagyunk maradéktalanul elégedettek, mert nem vagyunk fanatikusok, csak fanok, akik felismernek hibákat, tudják hogy van, de legyintenek rájuk és ezek ellenére totálisan élvezik a filmeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem az zavar, hogy Priest "jajj de szar volt natalie a prequelben" szövegére mindenki csak bólogat. Senki nem védte meg. Írtál egy negatív példát. És miért kell olyan pejoratív jelzöket használni, hogy "ep2 és az ep3 végén kijön az eszméletlenségből, az egyenesen borzalom..."???? Ha leírod, hogy nem tetszik, az nem elég? Minek kell borzalmazni? Ettöl nem leszel obejktívabb rajongó. Szerintem... De ha az a baj, hogy beszóltam a firefly-ra, sajnálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajj Ody.Nekünk kevésbé jön be Natalie alakítása, neked jobban tetszik.Ez van.Nem kell mást szidni azért mert nem a te véleményeden van.És mondta valaki hogy szar a prequel?Szerintem az ittlévőknek a prequel mégjobban bejön mint a classic, pl nekem is.Nem kell mindenkiben a Quarront keresni.Ha megsértettünk ezzel akkor bocs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért láttam el jelzővel, mert így érzem, Natalie egyéb alakításai alapján (a Leon, a profitól kezdve, a Star Warsig) tuom, hogy sokkal többre képes ennél, és ezt szeretem is látni, itt nem látom, és emiatt így érzem. Az ep2-ben az a jelenet nem jó, hozzá teszem, a DVD-re javították, hogy a Yest Ahára cserélték, ez valamivel jobb. Az ep3-ban pedig tovább javult, de összemérve a a Mustafaron lezajló beszélgetést, vagy a teraszont zajló jelenetet mondjuk azzal, mikor megkérdi Obi-Wantól, jól van-e Anakin, a különbség a játékában ég és föld.

A védésem meg benne van abban, hogy egyetlen példát hozok fel a filmből, mert csak ezt az egy, ami nem tetszik. Ebből leszűrhető, hogy minden más szerintem pontjó, vagy éppen tökéletes, csak nem írom le. Ha hibát észlelek, azt úgyis kipéldázom, akármennyi is van. Meg szvsz abból a párszáz sorból is lejöhetett már a véleményem Natalie-ról, amit itt összehordtam a különböző topicokban :para:

 

De ha az a baj, hogy beszóltam a firefly-ra, sajnálom.

Ugyan már, igaz, nem tetszett, hogy külön kihangsúlyoztad, hogy rajongója vagyok, láthatóan nem éppen kedves szándékkal (legalábbis a szemforgató smiley nem volt éppen hízelgő), de nem vagyok se sértődős, se haragtaró jószág, pláne nem olyanokkal szemben, akiket kedvelek. Ezt nem fogom felhánytorgatni, és emiatt nem fogok máshogy viszonyulni a senkihez és semmihez. Azt viszont leszögezem, hogy a Firefly-t is ugyan úgy megvédem bárkivel szemben, mint bármelyik másik kedvencemet. De csak akkor, ha felmerül a téma, máskor nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondtam, hogy keresztre leszek feszítve! :lol::lol: Ami engem zavar, hogy egy olyan színésznő, akit láttunk már, hogy mire képes egy olyan szerepet, amiben rendívűi erő rejtőzik rendkívül egysíkúan kelt életre, ami különösen feltűnő pl. Ian alakítása mellett. Megvolt a lehetőség, hogy egy Leia-nál összetettebb, érdekesebb figurát hozzanak létre, az hogy ez a rendező utasítása miatt, vagy azért mert a színész nem talált rá igazán a karakterre és emiatt nem jött össze valószínűleg soha nem fog kiderülni.

 

 

P.S.: én is szeretem a Fireflyt! :para:

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Natalie teljesen korrekt a prequelekben, a ROTS-ban pedig egyenesen kiváló... a V for Vendettát pedig várjuk szeretettel. Bár az alapot alkotó Alan Moore levetette a nevét, mert szerinte olyan rossz, az elözetesek azért jót igérnek ;)

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Natalie nem csinál semmi túlzottan hajmeresztőt a prequelekben. Persze van pár jelenete, ami nem tetszik, de összességében nem lóg ki a filmekből. Azzal egyetértek, hogy közel sem hozza ki magából a maximumot, de a SW filmek egyébként sem a szinészi alakításokat helyezik előtérbe, így ebben nincs semmi meglepő. Amúgy engem Hayden sokkal jobban idegesít.

 

A Vendettára én is kiváncsi vagyok... Bár azt remélem, hogy lesz még idén 1-2 film, ami még nagyobbat üt majd (The Departed).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár azt remélem, hogy lesz még idén 1-2 film, ami még nagyobbat üt majd (The Departed).

Pl. a Zodiac esetleg. Úgy rémlik, hogy az idénre várható. Igaz, hogy semmit sem tudok róla, de Fincher film lesz, azokat szeretem.

Én még sokat várok a következő kalózos filmtől is.

A The Departed címe nagyon ismerős, de nem ugrik be róla semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pl. a Zodiac esetleg. Úgy rémlik, hogy az idénre várható. Igaz, hogy semmit sem tudok róla, de Fincher film lesz, azokat szeretem.

Én még sokat várok a következő kalózos filmtől is.

A The Departed címe nagyon ismerős, de nem ugrik be róla semmi.

Attól félek, hogy a Zodiac hasonlítani fog a Se7en-re... De remélem, hogy tévedek, és Fincher mutat vmi újat a "sorozatgyilkosos" filmek terén. Legutóbbi filmje, a Panicroom mindesetre erősen átlagos lett.

 

A The Departed Martin Scorsese új filmje lesz, Di Caprióval, Matt Damonnal, Jack Nicholsonnal, Martin Sheennel és még rakat jó arccal a szereplőgárdában. Előző két filmjétől eltérően ezúttal napjainkban zajlanak majd az események, a forgatókönyv alapjait pedig a nagysikerű, hongkongi Infernal Affairs ihlette... Az előjelek alapján a legjobb Scorsese mozi lesz a Goodfellas óta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.