Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Semmit se csökkent az Avatar bevétele! :) :)

50 millió dollárt kaszíroz ötödik hetében az Avatar az amerikai mozikban

 

Ezzel a múlt héthez képest semmit se csökkent a nyereség. Ezzel az Avatar átlépi az 500 milliós álomhatárt.

Elemezők szerint most már semmi kétség hogy a Titanic 600 milliós bevételét túlszárnyalja, akárcsak világszerte, és ezzel

 

egy sci-fi lesz minden idők legsikeresebb filmje!!!

 

El se hiszem, annyira megható, egy sci-fi...

Dzséjt is így érezhet most :):)

cryingMan.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ha jól csinálják meg.

Pont ezt akartam írni én is :) Nekem már így is jó volt, ahogy a moziban volt, de ha ez a 12 perc még hozzá tesz némi tartalmat, akkor untig elég lesz.

 

Dzséjt is így érezhet most :):)

A legjobban annak örülnék, ha ez megváltoztatná a sci-fihez való viszonyulást az emberekben. Vagyis ne jelenjen meg fintor az arcukon, annak ellenére, hogy sok kedvencük sci-fi, csak nem tudnak róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobban annak örülnék, ha ez megváltoztatná a sci-fihez való viszonyulást az emberekben. Vagyis ne jelenjen meg fintor az arcukon, annak ellenére, hogy sok kedvencük sci-fi, csak nem tudnak róla.

 

Egyetértek. Hihetetlen néha, mennyire lenézik, pedig mindenkinek van legalább egy sci-fi kedvence, nem csak SW létezik, vagy Trek, vagy akár az Avatar. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hercegnő és a béka:

Nagyon szép mese volt, végre a Disney megint olyat készített amilyet kéne. Igazán gyerekeknek szóló szép mesét. Jó persze itt is volt gonosz, aki tényleg elég félelmetes lehet egy 6-7 évesnek, de hát Jaffar se volt éppen kismiska. :)

Szóval én mindenképpen ajánlom, mert jók benne a zenék, a humor is bejövős szóval nekem egy 8/10.

Tuti meg fogom még nézni, bár lehet ez már nem lesz annyira klasszikus mint a többi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A múlt héthez képest. Persze még így is szép, de ne írjuk, hogy nem csökkent semmit amikor csökkent.

Az 50 milliós becslés a 4 napos hétvégére utalt, és nem a háromra, mivel USA-ban most van az MLK hétvége, és hétfő is szünnap. :):cool:

Így simán összejön majd az 50 :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma Világok Harca a TV2 -n el ne felejtsétek. :yeah:

Nem feledem, véletlenül sem fogok odakapcsolni :) Apám kérdezte is, milyen film. Mondom neki: "Ha más lenne a vége és mások lennének a fő karakterek, egész jó lenne." :cool: Fél éve láttam, elég is volt belőle pár évre (azért "megtiszteltem" annyival, hogy írtam róla pár gondolatot: War of the World - remélem ezelőtt nem linkeltem...).

 

Én nem felejtem, mint a tűz, úgy kerülöm a TV2-őt. Ezt egyszer néztem moziban, és azon ritka alkalmak egyike volt, mikor sajnáltam, h pénzt adok ki mozira.

Hehe, szerencsére én nem moziban láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hercegnő és a béka:

Köszi az ajánlót, lehet, hogy megnézem én is a közeljövőben :yeah:

 

1.6 milliárd dollár?

Szép eredmény, egyre szebb :cool:

 

Ezt egyszer néztem moziban, és azon ritka alkalmak egyike volt, mikor sajnáltam, h pénzt adok ki mozira.

Nem Te voltál az egyetlen, én sem szeressem, többet biztos nem nézem meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tűrhető kis film. :cool: Mondtam már, hogy a DTS hangsáv hatalmas: :)

Amúgy ez a Dakota Fanning kiscsaj rendre jó hozza a szerepeit. Pár napja végignéztem a Takent és ott is ő vitte a pálmát :) Azóta már azért kikupálódott :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ez a Dakota Fanning kiscsaj rendre jó hozza a szerepeit. Pár napja végignéztem a Takent és ott is ő vitte a pálmát :yeah:
Az Új Holdban lévő szerepéről is mondhatsz pár dologot, úgy is tudjuk, hogy az a kedvenc filmed :cool:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.