Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nekem Joker is elég lenne szólóban :)

Nekem is. Nem muszáj halmozni a rosszfiúkat, az inkább ártana a filmnek, semmint használna, bár ki tudja. Lehet, hogy csak nekem lenne sok :hmm: Mindenesetre elég lenne, ha csak ketten állnának egymással szemben, max. a segítőik lennének még a háttérben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

rég láttam ilyen egyedi hangulatú filmet

Egyedi hangulatú film, az biztos. Én még mindig emésztgetem :hmm:

 

Egyébként ma jön az első Kleós Róma rész, ha minden igaz. Végre meglátom, hogy milyen lesz :) Leginkább egy pöttöm, csúnyácska fruskára számítanék, de inkább nem várok semmit, mert úgyis mást kapok majd :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ezek szerint már volt az a rész, melyben Pompeiusnak befellegzett. Az egy elég vegyes hatást keltő epizód volt: maga a csata erősen csalódást keltő (ahhoz képest, hogy már részek óta ezt vezették fel) ugyanakkor ebben van egy rakás emlékezetes rész is: Caesar és a behodoltak találkozása és persze Pompeius megérkezése Egyiptomba a végén :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

yodamester: mostanában láttam az avatarodban is szereplő 'Dead Man'-t... rég láttam ilyen egyedi hangulatú filmet. Baromi jó volt :hmm: És jó tudni, hogy Lance Henriksen az Aliens-en kivül még kapott egy a tehetségét kihasználó szerepet :)

Yes-yes-yes!!! Örülök, hogy bejött. Rám is nagy hatással volt a Dead Man. Jim Jarmusch legjobbja (nálam).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a "második" a hatodik?

Nálam az első széria nem ér egy kalap....khmmm nem tetszik. Még az első rész sem. Számomram most kezdődött a Batman sorozat, ezért írtam azt, amit. :peace:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az első széria nem ér egy kalap....khmmm nem tetszik. Még az első rész sem. Számomram most kezdődött a Batman sorozat, ezért írtam azt, amit. :peace:

Egyetértek, én is így érzek a régi Batmanekkel kapcsolatban (újabban a Burton-féle sem jön be).

 

Ellenben a Begins óriási mozi lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ezek szerint már volt az a rész, melyben Pompeiusnak befellegzett. Az egy elég vegyes hatást keltő epizód volt: maga a csata erősen csalódást keltő (ahhoz képest, hogy már részek óta ezt vezették fel) ugyanakkor ebben van egy rakás emlékezetes rész is: Caesar és a behodoltak találkozása és persze Pompeius megérkezése Egyiptomba a végén :yeah:

A múlt héten volt. Az nekem is fura volt, hogy a csatából nem mutattak semmit. Nem kellett volna valami nagy küzdelmet mutatni, de legalább valami montázsszerűség lehetett volna egy percben. No és az, hogy Pullóék túlélték a hajótörést? Ez még nálam elment, de szerintem valahol az Adrián szenvedtek hajótörést, erre a tutajjal Görögország túloldalán érnek partot pont Pompeius szeme előtt :yeah:

Kleó majdnem olyan volt, mint amire számítottam :yeah: Csak kissé szebb arcra, mint kellene, de hát képernyőn mégiscsak mutasson valamit egy olyan személyiség, aki két nagy államférfit is meghódít :yeah: Ja, és kié is az a gyerek? :peace:

 

A Begins nekem is nagyon tetszett, remek film. Kár, hogy olyan sokára jön majd a következő :yeah:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Az a lakatlan sziget ahol Pulloék kikötöttek szinte bárhol lehet, mivel semmi támpont nem hangzott el azzal kapcsolatban, hogy merre fele vannak. Az biztos, hogy a hajók épp Gorogország felé haladtak, tehát annyira nem lehetetlen, hogy egy közeli kis szigeten kötöttek ki :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a film alapján ez mind rendben van. Csak nekem valahol a fejemben járt közben, hogy a valóságban hogy mehetett ez. Szóval ismét csak ez a bajom :peace:

Mivel a rómaiak építettek egy rakat jó minőségű utat, amin végigszáguldottak a légiók, a hajóval való átkelés csak az Adrián volt szükséges (általában, de ez esetben így lehetett). A csata, melyben legyőzték Pompeiust, az ország túloldalán volt. És valószínűleg onnan is menekült Egyiptomba. Túl nagy a távolság, amin végig kellett tutajozniuk.

Már megint csak kötözködök, remélem, elnézed ezt nekem :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap végre láttam az Egy gésa emlékiratait. Látványra kárprázatos volt, és bocsásson meg nekem a világ, de nekem belsőleg is tetszett. Azt nem mondom, hogy lenyűgözött, de nagyon tetszett. A könyvről való, a múlt ködébe vesző emlékeim szerint nagyjából tartották magukat a sztorihoz, nem voltak benne durva átírások. Színészek jól játszottak, közülük is kiemelném a gyerek Sajurit játszó lányt, nagy színésznő válhat még belőle. JW zenéje csodás volt, remekül eltalálta a keleties hangzást. Egyébként talán két helyen volt olyan a zene, ami néhány ütemben engem az Immolation scene-re emlékeztetett egy csöppet :peace: És jó volt viszontlátni vásznon Ken Watanabe-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.