Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

MÁjus 27. szombat, 19:30, RTLKlub Star Wars 1. rész Baljós Árnyak

És azon túl, hogy az ismertető is jól sikerült (azért van egy kis gigszer benne), az újság elején is írnak róla és csupa-csupa pozitívat, a film minősítés pedig kiváló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új Pan's Labyrinth Trailer!!!!! Sajna egyenlőre elég szánalmas minőségben. :cry:

 

Ettől függetlenül jelen pillanatban semmit se akarok jobban megnézni mint ezt a ksi csodát!!!!

Már olvastam róla! Hát a történet alapján elég durva - "beteg" - film lesz. :)

Én VÁROM! ;)

A trailer is jó, bár nem sokat mutat és azt is lehetne jobb minőségben, de sztem nem kell sokat várni rá.

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Nagyon örülök, hogy tetszett a befejezés. Szerintem is rendkivül drámai lett... mikor már azt hinné az ember, hogy !!!RÓMA SPOILER!!!

Caesar halála után nem tudják ragozni, akkor még rátesznek egy lapáttal a személyes drámára... egyébként ami nekem még nagyon tetszett: Marcus Antonius végignéz a császár-gyilkosokon, majd lassan hátrálva távozik. Nagyon kemény, föleg ha tudja az ember, hogy ő is ott lesz Octavianus-sal a bosszúállók között. Tényleg a 11. részes aréna-jelenethez mit szoltál? :cry:SPOILER VÉGE!!!

Egyébként már forgatják a második évadot... türelmetlenül várom.

 

Egy kicsit más: Mission Impossible 3 - Tök jól szórakoztam rajta. Örülök, hogy megnéztem elötte a második részt, mert igy nem ültem be rá nagy igényekkel. Elég buta film (többen röhögtek a moziban a komoly jeleneteknél), viszont az akciók remekül használják ki a mozi adottságait. Nem valoszinü, hogy valaha még egyszer megnézem, de egyszer jó volt.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MÁjus 27. szombat, 19:30, RTLKlub Star Wars 1. rész Baljós Árnyak

És azon túl, hogy az ismertető is jól sikerült (azért van egy kis gigszer benne), az újság elején is írnak róla és csupa-csupa pozitívat, a film minősítés pedig kiváló.

Ez a hír, EPI-es topicért kiállt. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Nagyon örülök, hogy tetszett a befejezés. Szerintem is rendkivül drámai lett... mikor már azt hinné az ember, hogy !!!RÓMA SPOILER!!!

Caesar halála után nem tudják ragozni, akkor még rátesznek egy lapáttal a személyes drámára... egyébként ami nekem még nagyon tetszett: Marcus Antonius végignéz a császár-gyilkosokon, majd lassan hátrálva távozik. Nagyon kemény, föleg ha tudja az ember, hogy ő is ott lesz Octavianus-sal a bosszúállók között. Tényleg a 11. részes aréna-jelenethez mit szoltál? :lol:SPOILER VÉGE!!!

Egyébként már forgatják a második évadot... türelmetlenül várom.

Vigyázat, RÓMA TÉMA SPOILERREL!

Tetszett, hogy drámaira és fordulatosra vették a végét, jöttek a "pofonok" rendesen, ellenben úgy érzem, hogy részben befejezetlen :cry: Talán azért, mert jön a következő évad. Nincs vége a történetnek, jön a visszavágó ;)

Marcus Antoniusos rész tetszett. Kedvenc Rómás sorozatom még ennél is tovább megy. Abban, az egyébként nagyon korrektnek és alaposnak tűnő könyvsorozatban, M.Antonius tudott arról, hogy valamire készülnek Caesar ellen, de úgy tett, mint akinek fogalma sincs róla, és részleteket nem mondtak neki. Aztán meg úgy hozta az élet, hogy Octavius mellé állt, akit nem is bírt. No, ezt nem nehéz elhinnem :)

Az aréna jeleneten fél pillanatra fennakadt a szemem, de aztán szépen tudatosult bennem, hogy mennyire valóságos, egy ilyen harc vérrel jár, nem lehet finomkodni :) Vagyis végeredményben jónak találom, de nem finomlelkűeknek való. Gondolom, ezen sokan fennakadnak, de a film rendesen valóságosan mutat be mást is. Azt sejtettem, hogy Vorenus fog valamit csinálni, mert azt még ő sem hagyhatja, hogy a "volt" barátja így szenvedjen, főleg nem úgy, hogy közben bemocskolják a légiójukat is. Caesar ellenben mesésen megoldotta a helyzetet végül, így már tudott mit tenni :D

 

Én is várom a folytatást :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a hír, EPI-es topicért kiállt. :lol:

Volt egy olyan gyanúm, hogy nem jó helyre írtam, de az ep1-es topicban spec nem találtam alkalmas helyet. Valahogy nem illik bele a TV műsor a cinematographiba, a háttérben lévő érdekességekbe vagy az értékeld a filmet részbe, de még a Panakát méltató topicot sem találtam erre megfelelőnek :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazán lenyűgöző a lény :P Volt már róla szó, hogy pontosan mi is ez a film, vagy csak nekem nem rémlik? :oops:

MÉg konkrétan nem volt szó róla, csak Priest belinkelte a trailer-ét, és mondta hogy várja. Nem is csoda. Elég beteg film lesz ez is.

Sajnos csak jóó 140 nap múlva láthatjuk.

 

Ha érdekel a történet akkor itt nézd meg:

http://www.countingdown.com/features?feature_id=3860592

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben most olvasom, hogy Clint Eastwood két második világháborús filmet forgat egyszerre... mindkettő az Iwo Jima-i csatáról fog szólni, csak az egyik az amerikai oldalt fogja bemutatni, a másik pedig a japánt :oops:

Mivel Clint az elöző két filmjével (Million dollar baby, Mystic River) nálam belépett a legnagyobbak közé, nagyon várom mi fog ebből kisülni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenesetre egy interjúban James Cameron azt mondta, hogy már látta a filmet és nagyon bejött neki :P

Hát ha Cameron-nak tetszik, akkor csak jó lehet!!! :oops:

 

Én is bírom Clintet, bár a Million D. B. nem jött be annyira. De ez alapban egy jó ötlet, hogy mindkét oldalról bemutat egy csatát. Kíváncsian várom. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahát megnéztem Ody-nak hála :oops: az FFVII Advent Children-t. Elsőre nem nagyon értettem a történetet, hiába, a VII-et sajna nem játszottam még :P , 2. nézésnél már segített az FF alapmitológia, azért az utalásokat és a karakterek motivációit így se mindig vágtam, mégis a hangulata és a látvány hamisítatlan Final Fantasy és most annyira, de annyira kedvet kaptam a játékhoz. Ahogy olvasgattam FF fórumokon a film meg is dobta a játék iránti keresletet :yeah: . Egy szó mint száz, nagyon bekerített a film. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy tetszett szisz. :P Én sajna nme jutottam el addig, hogy megnézzem. :oops:

 

Clint Eastwood filmes ötlete pedig roppant mód tetszik!! Ennyire eredeti ötlettel már rég találkozhattunk.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt szerencsém megtekinteni a waiting című filmet. Nálunk ugyan nem forgalmazták, de gondolom Priest már hallott róla. Egy kis költségvetésű vígjátékról van szó, amely egy étteremben dolgozók egy napját mutatja be. Én majdnem halálra röhögtem magam néhol. :oops: Nagyon bejött! Leginkább a helyzetkomikumra épít a film, és ez is a film legnagyobb erőssége. :P Ráadásul a színészek is meglepően jól teljesítenek. Szóval ha valahol rábukkantok, ne hagyjátok ki!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bakker én a Waitinget nagyon régen láttam, de tényleg elég jó kis film.

Én is helyzetkomikum miatt néztem meg, mivel ebből a helyzetből egy rakás jó poént ki lehetett hozni. Hát a golyózás volt a legdurvább...

Én is csak ajánlani tudom mindenkinek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MÉg konkrétan nem volt szó róla, csak Priest belinkelte a trailer-ét, és mondta hogy várja. Nem is csoda. Elég beteg film lesz ez is.

Sajnos csak jóó 140 nap múlva láthatjuk.

 

Ha érdekel a történet akkor itt nézd meg:

http://www.countingdown.com/features?feature_id=3860592

De! :oops: Még a story-t is leírtam anno! :P Nagyon röviden: a főszereplő kislány a '44-es spanyol események szörnyűségeit (Franco hatalomrajutása után vagyunk) a saját képzeletvilágával próbálja ellensúlyozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs csak még egy-két kép a Pan labirintusából!

Azt hiszem nem hiába várja Priest ezt a filmecskét! :P

Meg kell hagyni elég szépen fest ez a faun.(?)

panimage_7E11_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

panimage_7E14_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nem szépen! Gyönyörű!!!!!!!! :P

A spanyol DDT nagyon tud! A honlapjukon tessék szétnézni! http://ddtsfx.com/

"sajnos" csak spanyolul van egyenlőre, a demoreel a jobbfelső bobina feliratra kattintva megtekintehető-nagyon ajánlott (ha lenne igazság akkor a jövő évi Oscar-t már a zsebükben érezhetnék, de ugye del Toro filmjeit valamiért nem nagyon díjazzák pedig a Mimic, a Blade 2 és a Hellboy mindent megérdemelt volna :oops: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én momentán szeretem A falut :) A zenéje valami fantasztikus!!

A következőt olvastam a Lady in the water sztorijáról: a főszereplő hölgy (ismét Bryce Dallas Howard, úgy látszik, hogy Shyamalan szeret ugyanazokkal a színészekkel dolgozni) egy meseszereplő, aki próbál visszajutni a saját világába. Egy medencéből menti ki a Giamatti által jászott házfelügyelő, és társaival együtt próbál segíteni a lányon, miközben ők is kezdik úgy érezni, hogy egy mese szereplői, mindeközben még szörnyektől is meg kell védeniük a lányt, akik meg akarják akadályozni, hogy visszatérjen.

Várom ezt a filmet, általában Shyamalan mozijait szoktam szeretni.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.