Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én speciel a Démonháború fantasyt várom már! Azt írtad, hogy nagyszerű könyveken alapszik.

Az úgy várom, mint a Messiást. :D

A regények valami állati jók, a fantasy legjobbjai között ott a helyük. Fordulatos, kalandos, izgalmas, drámai, megható, fantasztikus karakterekkel.

Még 5 évvel ezelőtt olvastam őket, nyáron és nem tudtam letenni, hajnali 4-ig olvastam akkoriban a könyveket.

Remélem nem baltázzák el őket. A Gyűrűk Ura óta nem volt igazán jó heroikus fantasy adaptáció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mr. Eastwood Hereafterjéről tudtok valamit? Jó lesz? :)

 

Nemrég megnéztem. Nagyon jó mint a többi filmje is. Kicsit talán néha leül, de ez nem hátrányára van. Mondjuk én kicsit elfogult vagyok a témája iránt édesanyám tavaly decemberi halála miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szeretném mindnél előbb megnézni. Nagyon kíváncsi vagyok erre a filmre. A téma érdekel, a megvalósítás érdekel, és leginkább az érdekel, hogy a rendező, aki eddig nem jeleskedett kiemelkedő művekben, hogyan sikerült megfognia egy ilyen hálás témát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szeretném mindnél előbb megnézni. Nagyon kíváncsi vagyok erre a filmre. A téma érdekel, a megvalósítás érdekel, és leginkább az érdekel, hogy a rendező, aki eddig nem jeleskedett kiemelkedő művekben, hogyan sikerült megfognia egy ilyen hálás témát.

 

 

Én arra vagyok kiváncsi mennyire tudja megmutatni a totális reménytelenséget és tragédiát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A Vasember harmadik részét már nem Jon Favreau, hanem Shane Black fogja dirigálni. A rendező-forgatókönyvíró az Omaha Film Festivalon tette közzé, hogy a forgatókönyvet is rábízták. Black elárulta, hogy a héten fog találkozni Robert Downey Jr.-ral, hogy megvitassák a sztorit. A Marvel tisztában van vele, hogy a második résszel sokan nem voltak elégedettek, ezért a következő felvonásban csakis Tony Starkra fognak inkább koncentrálni, ahelyett, hogy más hősöket vonultassanak fel.

 

"A Vasember 3 nem olyan film lesz, ami arról fog szólni, hogy két páncélba bújtatott fickó küzd egymással. E helyett sokkal inkább egy Tom Clancy thrillerhez lesz hasonlítható, ahol Vasember igazi bűnözőkkel veszi fel a harcot." - fogalmazott Black. E szerint Mandarin feltűnésére nem számíthatunk"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez jó hír. A Shane Black által írt filmek általában elég jó kis akciófilmek. Legalábbis a Halálos Fegyver 1-2, az Utánuk a tűzözön és Az utolsó cserkész nálam az akciófilmek legjei között vannak :)

De azért nem semmi, hogy Shane Black ugyanaz a fickó:

shane-black_photoboxart_160w.jpg

Aki ezt a fickót játszotta:

600full-shane-black.gif

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz Doom reboot.

Milyen reboot? Mit indítanak újra azon, soha el sem indult :) Készült egy film, ami két szörnyet leszámítva köszönő viszonyban sincs az igazi Doommal, szóval nincs szükség Doom rebootra. Arra lenne szükség - de szerintem arra sincs -, hogy végre valaki csináljon egy Doom filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen reboot? Mit indítanak újra azon, soha el sem indult :) Készült egy film, ami két szörnyet leszámítva köszönő viszonyban sincs az igazi Doommal, szóval nincs szükség Doom rebootra. Arra lenne szükség - de szerintem arra sincs -, hogy végre valaki csináljon egy Doom filmet.

Pontosan ez lesz. A reboot nem azonos a remake-kel. A remakeben újra megcsinálják a filmet teljesen ugyanúgy, a rebootban pedig teljesen átformálják.

Másképpen fogalmazva az új Doom film más feldolgozás lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A reboot nem azonos a remake-kel. A remakeben újra megcsinálják a filmet teljesen ugyanúgy, a rebootban pedig teljesen átformálják.

Tényleg? :o Nem mondod, ezt eddig nem is tudtam :P

Mondjuk ahhoz képest, hogy a remake-ben "újra megcsinálják a filmet teljesen ugyanúgy", tudnék pár példát hozni, amiben pont, hogy tök más lett a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Például?

Battlestar Galactica (bár ez sorozat), Két tűz között, Godzilla, Holtak hajnala, Holtak napja, A hét mesterlövész.

 

Lesz Resident Evil 5 is.

Pfffffffff... Eszem megáll. Hogy tudnak egy kezdetektől fogva pocsék filmet ennyiszer megnyúzni és moziba küldeni? :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Battlestar Galactica (bár ez sorozat), Két tűz között, Godzilla, Holtak hajnala, Holtak napja, A hét mesterlövész.

 

 

Pfffffffff... Eszem megáll. Hogy tudnak egy kezdetektől fogva pocsék filmet ennyiszer megnyúzni és moziba küldeni? :roll:

Nem tudom. Azt olvastam, hogy a 4. hozta a legtöbb pénzt a franchise-ban. Ennyire rosszak?

Engem inkább a Warcraft és a Diablo filmek érdekelnének. Vagy egy esetleges Witcher , Dragon Age film.

A Doom, meg a Resident Evil filmek nem hoznak nagyon lázba. Persze kíváncsiságból megnézném őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom. Azt olvastam, hogy a 4. hozta a legtöbb pénzt a franchise-ban. Ennyire rosszak?

Naná, hogy a negyedik többet hozott, mint a másik három, hiszen 3D-ben nyomatták, szóval többe került a jegy a kínszenvedésre. :)

Hogy ennyire rosszak-e? Az első film határeset volt, a többi túlment minden határon. A játékoknak remek sztorijuk van, de a film köszönő viszonyban sincs azokkal (már azon túl, hogy néhány jelenetet és nevet átvettek).

 

A Doom film viszont egy jó kis Aliens-klón lehetne, ha jól csinálnák meg, az azért érdekelne. Az első sem lett volna olyan rossz, ha kihagynak belőle egy-két oda nem illő dolgot, például verekedés, és kicsit több hangsúlyt kap a tűzharc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.