Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ja, nálunk is van még a hagyomány. Megyek én is az úton, és látom, hogy 4 kissrác éppen p*sil az utca szélén. Mikor közeledek hozzájuk látom, hogy egy kis övegcsébe pisilnek, kérdem tőlük, hogy mi volt ez.

Azt válaszolják, hogy kifogyott a kölniük és ezzel fognak locsolkodni. Néztem egy nagyot, leszidtam őket, hogy ezt talán nem kéne, de nem érdekelte őket elmentek...

 

Nos ilyenek a mai kisgyerekek. :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugi, Phobos, ugyan ez ment húsz éve is. Az tény, hogy nem szép dolog.

Én már nyugodt vagyok, csak egész délután röhögtem ezen, mivel a kissrácok Minát is így locsolták meg és ő csak később vette észre a szagot, miközben már 1,5 órája meglocsolták. :) Azt a hisztit meg a gyilkos szemeket amiket bemutattott. Nem lennék a srécok helyében, mikor találkoznak vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát akkor ezek szerint Mina igen "kapós" csaj lett, ha így összepisilték. :D

Ha nem éppen emberek lennénk mondanám azt, hogy tessék a saját védjegyeddel erősebben megjelőlni. :D

 

:D:) ilyen dumát :P :P :D

Mina ezt látta, szerencsénk, hogy nem jön szombaton, mert még gyilkosabb arcot vág.

Jaj, szívem, tedd el azt a széket, nem kéne bántani engem.... Oké, ügyes vagy. Csillapodj le.... mi? hogy mossam ki én a ruhádat, mert nem tudtam elnáspángolni a srécokat és mert ilyen emberekkel barátkozok???? :o Jaj nekem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huh, szépen elszállt az oldal húsvét alkalmából :D

Szinte egész napra :D

 

Remélem a lányokat meglocsolták a fiúk, és fordítva. :D

Ne reménykedj, én kimaradtam a "szórásból" :) Szerencsére :P

 

Phobos, részvétem :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, már kezdtem azt hinni, hogy valami radikális legóvédő szervezet pontot tett a "karriered" végére. :D Így eltűnni öregem. :D

Hívott a kötelesség, jött a húsvét, olyankor én megyek falura nagyszülőhöz megbolondulni... akarom írni, locsolkodni (nincs már nagyon kit, de mindegy, még mindig arrafelé él a legtöbb rokonom). És kicsit tovább maradtunk a tervezettnél. De nyugodj meg, most már itthon vagyok, újra boldogítalak benneteket. Remélem, kihasználtátok ezt a négy napot arra, hogy igazatok lehessen valamiben :P

A legovédő szervezetek mostanság nyerésre állnak, mert nem tudok legot venni egy ideje :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, már kezdtem azt hinni, hogy valami radikális legóvédő szervezet pontot tett a "karriered" végére. :D Így eltűnni öregem. :evil:

Szívem, nem olvasol rendesen fórumot, hogy nem tudtad, Dzséjt vidéken van? :D

Ej-ej.... :D

 

Srácok, azért igyekeztünk a frontot tartani, míg nem voltatok itt húsvéti kiruccanás miatt :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívem, nem olvasol rendesen fórumot, hogy nem tudtad, Dzséjt vidéken van? :D

Ej-ej.... :P

Képzeld, tudtam, mert írta én meg elolvastam :P

De az ünnepeknek már réges-régen vége. :D Másrészről meg hagyj érezze már, hogy nincs hanyagolva. :P:evil:

Igazam van Tamáska? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Képzeld, tudtam, mert írta én meg elolvastam :P

De az ünnepeknek már réges-régen vége. :D Másrészről meg hagyj érezze már, hogy nincs hanyagolva. :P:D

Igazam van Tamáska? :D

Egyem meg a kicsi figyelmes szívedet. Ha tudnád, mily mértékben meg lettem hatódva. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nem magadról akarsz képeket küldeni miközben rakosgatod a legóidat? :D :D

Ennyire kegyetlen nem lehetsz. :P

Pedig elhiheted, kegyetlenségben párját ritkítom :P

 

Spoiler:

A boriték bőrön át felszívódó 80%-os alkoholt fog tartalmazni. :D És a legos képeket :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig elhiheted, kegyetlenségben párját ritkítom :D

 

Spoiler:

A boriték bőrön át felszívódó 80%-os alkoholt fog tartalmazni. :D És a legos képeket :D

No fene! Akkor majd kifigyelem, hogy a postás mikor fog dülöngeni az ajtó előtt. :P Már ha egyáltalán eltalálja a csengőt ezek után. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is ez csak hagyomány, nem kötelező részt venni benne :D Nálunk sincs nagy ügy belőle, szerencsére nem is kell ezen rágódunk, legalább fincsi kaját főzünk és elvagyunk egy plusz napot itthon (jó, hogy legalább húsvét mindig hétfőre esik :D idén egy rakat ünnep hétvégén van :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.