Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nem tudom minek akarnak atombombát... az idióták ezzel akarják felhívni magukra a figyelmet vagy mi? Nem lenne jó, ha ezek a barmok miatt Falloutból valóság lenne! :D (Bár erre kicsi a remény -értsd esély :D -, de nem jó, ha atommal fenyegetőznek)

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Észak-Korea nem normális komolyan mondom...

http://index.hu/kulfold/2009/05/27/eszak-k...ketat_lott_fel/

Az emberi idiótaság nem ismer határokat, és ami itt folyik, az mindennek a teteje.

Most Észak-Korea vagy blöfföl, vagy elment az ottani "vezetők" esze (vagy tudnak valamit, amit mi nem). De szerintem csak piszkálják a parazsat, szurkálnak, de komoly lépést nem mernek tenni (pillanatnyilag nincsenek előnyös helyzetben). Az ENSZ meg nem tudom, mit akar a dorgáló leveleivel, baromi sokat értek el az előzőekkel is: jól felcukkolta őket.

 

(Bár erre kicsi a remény, de nem jó, ha atommal fenyegetőznek)

Remény? Remélem, hogy a remény zéró. Régen rossz, ha már valaki III. világháborúban reménykedik.

Esély viszont tényleg nincs sok rá, max Észak-Korea lerohanja Délt, Délnek meg besegít az USA, az oroszok meg küldenek az USA-nak egy rontombontom levelet. Maximum egy második koreai háború sülhet ki ebből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOL :D

Dzséjt helyettem írta le a megfelelő szót, úgy gondoltam, hogy esély. :D Hülye lennék, ha zombival, meg mutánssal teli világért vágyakoznék. De most komolyan, ki ennyire elvetemült?

ON: Szerintem Észak-Korea jobban tenné, ha nem kezdene semmilyen háborúba bele. Lehet, hogy az atomjukkal meg tudnának pár embert fingatni, de szvsz vesztesek lennének így is úgyis (a legnagyobb vesztes így is a szerencsétlen "köznép" lenne). Ti nektek is elegetek van ezekből a hülye hatalmi harcokból? Nem elég, hogy kemény időszak lesz a következő (főleg nekünk magyaroknak), még Észak-Korea ezt tetőzi a baromságával, és vérpistike módra fenygetőzik... A legnagyobb állat az ember. :S

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy az atomjukkal meg tudnának pár embert fingatni

Az atomjukkal semmit sem érnek, ha csak Kim Dzsongil esze nem ment el (már ha még él, mert lehet, hogy csak egy dublőr játsza évek óta :D ). Egyrészt, Dél-Koreára nem küldhetik rá, mert ugye kellene nekik az a föld (mit ér az újraegyesítés, ha a másik fél éjszaka világít), másrészt, olyan közel vannak egymáshoz, hogy azt a robbanást ők is megérzik (elég, ha csak rossz irnyba fúj a szél, és máris a fejükre hullik az örmtől sugárzó hamu). Az ENSZ tagállamait sem szórhatják meg, mert azok a térképről is letakarítják az egész Koreai-félszigetet. Maximum úgy tehetnek, mint Steve Buscemi az Amrageddonban: lovagolhatnak a tölteteiken.

 

Ha olajban gazdag lenne, lehet, nagyobb gond lenne, mert akkor az USA és az Oroszok marnák egymást érte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, azt hiszed érdekelné az Észak-Koreai vezetőket, ha ilyen történne? Ugyan. Totál hibbantak. Egy ötven évvel ezelőtti világban élnek, melytől már Kína is úgy távolodik mint a fene.

 

Lehet, hogy az olaj miatt összeugornának az amcsik meg az oroszok, de mivel az IQ szintjük olyan öt ponttal magasabban van mint az Észak-Koreai vezetőknek, ez már garancia lehet arra, hogy ne borítsák lángba a világot. De ki tudja....talán az egész Föld jobban járna vele ha nem lenne emberiség. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://velvet.hu/celeb/2009/05/27/kelemen_...veszelyes_ebet/

 

Megfogalmaznám én szépen a véleményem, de a h*lye p*cs* megnevezésre nem tudok jobbat és illőbbet kitalálni. Remélem, hogy tartalmas találkozása lesz néhány un. "radikális állatvédővel".

Egy újabb értelmetlen kioltása egy eb életének, aki nem tehetett róla, hogy ilyen (lásd fentebb) gazdája volt. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miközben néztem, ahogy Király Linda besül, ilyen kis bevillanó hirdetések jöttek fel, annyira bevillanó, hogy az ember csak a bevillanást látja. Na most, valamelyik Discoverys adásban láttam, hogy az ilyen hirdetéseket betiltották, mert vannak olyan emberek, akikre valamiféle hatással lehet(nek). Interneten ez nem betiltott akkor?

Szerk.: Ezt írja: Ha lejárt a hűségnyilatkozatod, akkor válts EQNET ADSL-re! - Most ez mi a l*sz*r akar lenni? Így akarnak "hipnotizálni" minket? :D

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg nem, de nem fogják lebunkózni. Amúgy meg egy nép himnusza nem mezei vers. Mondhatni: A VERS.

Hát az se lehet épelméjű aki emiatt valakit bunkónak tart.

 

Kinek hogy tetszik, én ha rajtam múlta már rég lecseréltem volna. Nincs még egy olyan ország amelyiknek olyan lenne a himnusza mint egy gyászinduló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyjából akkor a fennmaradó tizenegynéhány millió magyar embert tartod sült ökörnek, akiknek fontos adalék a Himnusz és a Szózat. Remélem a mai fiatalság nagyobbik hányada nem osztja a nézetedet, mert az szomorú lenne, akár tetszik a Himnusz, akár nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden nemzetnek vannak értékei, amiket fenn kell tartani. Ilyen M.o. számára a Himnusz és Szózat. Nekünk ezt kell fenntartani, legalább úgy, hogy tudjuk az első és második versszakát (Himnusznál nem szükséges, csak az elsőt, Szózatnál első két versszakot illik tudni). Nem az tesz magyarrá valakit, hogy tudja ezeket az értékeket, viszont ha ezeket a kincseket megőrzi, ezáltal valamennyit lendít a nemzeten. Csak ilyen nemzeti érzelmű embereknek köszönhetően maradt fenn a magyarság, és szerintem örüljünk, hogy a hivatalos nyelvünk nem a német (ez csak egy példa).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Himnusz:

1. Illik tudni legalább azt az egy versszakot belőle.

2. Ha valaki nem tudja, attól még lehet magyar.

3. Valóban eléggé kilóg a sorból, és talán jobb lenne egy másik... DE: ez a miénk. Már több, mint 150 éve. És hát a hagyomány, az hagyomány.

 

Király Linda:

1. Beégett. Nincs mit tagadni. Botrány lett belőle. Gondolom, azóta megtanulta.

2. Mikor is volt ez? 3-4-5 éve? Nem tudom. Nem is érdekel. Lejárt szám...

3. Mikor is volt ez? Nem sokkal az után, hogy hazajött. Még akkor, amikor nem, ismétlem nem magyarul gondolkodott, hanem angol nyelven, amely nyelven élete előző tizenvalahány évét élte. Azaz számára megtanulni ezt a verset kissé nehezebb, mint egy itthoni magyarnak.

4. Sokáig én sem tudtam. Miért? Mert szép lassan elfelejtettem, mivel a Himnusz nem jelentett számomra mást, mint két perc vigyázzállást valami unalmas iskolai ünnepségen, miközben valami rettenetes minőségű felvételen egy kórus kornyikált valamit, amiből alig lehetett érteni pár szót. Nem vagyok (voltam) magyar? Hát ha csak ez tesz magyarrá, akkor NEM. Én másban látom a magyarságomat. Magyar vagyok, mert magyarnak születtem, magyarként nevelkedtem, magyarként élek és magyarként fogok meghalni. De legfőképpen azért, mert Magyarnak gondolom, érzem magam, és a saját mércém szerint úgy is élek. Szerintem ez a lényeg, nem pedig az, hogy tudom-e a Himnuszt, a Szózatot, vagy a Nemzeti Dalt.

 

Reklám: Tudtommal betiltották ezt a fajta reklámozást. Aki ilyent csinál, törvényt (rendeletet?) szeg. És Ő valóban BUNKÓ!

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.