Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Voltál már egyetemista koleszba? :):)

 

A kollégium egys szobáinak hasonló a kinézete, amiénké nem. És az őslakos faunakör élőlényeit is felismerni véltem. Nálunk a mikróban laknak és melegités elött kikell lakoltatnom őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár itt van pár cigány de csöndben vannak.Most jött ki egy videó melyben egy csepeli panelházban beköltözött egy család és zajongtak.Szólt nekik a felettük lakó bácsi.Erre baseball ütővel nekiestek.

Ilyenkor kéne Liam Neeson a Takenből.Bumm a fejbe.Nem hiszem el, hogy a tisztességes embereknek ezektől a mocskos redváktól kell rettegniük.Rettegjenek ők.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No a vajda megmondja a tutit. Ők voltak a Honfoglalók, szóval nekünk k*ss van :S

 

 

Gyerekek nem akarok belemenni a politikába, mert manapság tuti elszállna az agyam(fejem, ahogy tetszik), de annyira de annyira várom a jövő évi választásokat és egy bizonyos pártnak.....most még inkább mozgalomnak a győzelmét, hogy csak na. Gondolom nem kérdéses, hogy miért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyeneken meg se lepődök már. Ma is csak három olyan magyarok elleni támadásról olvastam ahol a cigányok voltak a támadók. A rendőrök elleni támadásról meg nem is beszélve ahol a fél falú esett neki a SÜNdörgőkre.

Az nyíltan látszik, hogy a jelenlegi kormány azon van, hogy szítsa az ellentéteket. A rendőröknek alapból meg van tiltva, hogy fellépjenek ellenük. Hallottam olyan sztorikat a húgom által aki olyan helyen melózik ahová a rendőrök járnak be, hogy el se hiszed. De mint alább mondtam, a fény látszik az alagút végén, és az nem a mozdony lesz :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is remélem, hogy ezek nem csak üres ígéretek a Jobbik részéről. :sick: Minden esetre az utóbbi időben látszik, hogy mennyire tudatosan készülnek akár már a kormányzásra is. Végignéztem vagy egy tucat interjút Vonával és ritka azon emberek közt akik értelmesen, összefüggően, nyíltan, a problémákról tudnak beszélni. Nem is értem, hogy az ilyen miért akar politikus lenni :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor jön el a világ vége ha a Jobbik lesz kormányon. Ugye Te se gondolod komolyan amit írtál. Tegnap olvastam, hogy az első kezdeményezésük az lesz az Európai parlamentben, hogy annullálják a Trianoni szerződést. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor jön el a világ vége ha a Jobbik lesz kormányon. Ugye Te se gondolod komolyan amit írtál. Tegnap olvastam, hogy az első kezdeményezésük az lesz az Európai parlamentben, hogy annullálják a Trianoni szerződést. :cool:

Igen, némelyeknek világ vége lesz. De ők meg is érdemlik.

Trianon meg Lisszabon miatt meg nem kell aggódni, azt tuti nem tudják keresztülvinni, de legalább a sok sz*rházit börtönbe juttatják akik ideáig züllesztették a hazát. Látszik, hogy be vannak f*sva Orbánék meg Bajnaiék :sick:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobb már úgysem lesz az ország... Akkor meg nem mindegy, hogy a ki irányítja? :sick: Szerinted ha a kiskirály és a pártja fog kormányozni, akkor kolbászból lesz a kerítés és minden probléma megoldódik? Teljes változás kellene az országnak, mert az az 5 párt aki most bent van a Parlamentbe, semmit nem tesz.

 

Mondjuk azt megnézném, amikor kijelentik az EP-ben a trianoni kérdést :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fidesz meg az Mszp eddig megalkudott. Most jön valami új amit meglehet nem tudnak majd a nagytőkések csak úgy megvásárolni. Belpolitikailag meg ugye rezeg a léc piszkosul, mert kiderült, nyomokban felfedezhető, hogy a magyar népnek kezd igencsak elege lenni a sumákolásból. A Jobbik most ügyesen navigál és szerintem ráéreztek arra, hogy sikert nem a hazudozásra lehet kovácsolni. Megváltást persze nem várok tőlük, de már az a tény, hogy mennyire kényelmetlenül érzi magát a sok Fideszes meg Mszp-s amikor a Jobbikos képviselők nyilatkoznak a programjukról, az minden fáradtságot megér. :cool: Az persze borítékolható, hogy Fidesz fog kormány alakítani, de második erőként kap olyan pártot a nyakába a Jobbikosoktól, hogy sűrűn fognak még bocsánatot kérni a sok teremelhagyásért ahelyett, hogy tettek volna valamit az országért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki olvasta itt a Jobbik programját? Én igen. Talán az lepett meg benne a legjobban, hogy miközben frankó módon kimondják, hogy "cigánybünözőés" ezzel aztán ki is fulladnak. A következőt találták ki megoldásnak a cigányság problémájára (legalábbis a hivatalos programjuk szerint, ami letölthető a jobbik.hu-ról is) konkrét lépéseknek: szegregált iskolák "békénhagyása", vajdarendszer visszaállitása és szociális rendszer átalakitása... ez utobbi nem akkora marhaság, márminthogy konkrétan pénz helyett kaját meg ruhát kapjanak csak egy baj van: hogy ezt már több magyar településen bevezették és nem vezetett eredményre. A helyi polgármesterek szerint seftelni kezdtek vele és végül mégiscsak piára költötték.

Szal ezt sikerült kiokoskodniuk. Ettől jön a megváltás. Amit meg a gazdaságról összehordanak az a sötéthülyeség súlyozott esete. Láthatóan olyanok irták akiknek halvány lila gőzük sincs hogy hogy épül fel egy gazdaság. De ehhez mondjuk nekem a programjukat se kellett kinyitnom, mert a Jobbik EP-lista második helyezettje, a Balczó itt lakik egy utcával arrébb és bár egy meglepően jópofa figura, kb. annyit ért egy ország vagy egy gazdaság elvezetéséhez mint egy átlagos zöldséges. Semennyit. Sajnos vagy nem sajnos de Bokrosnak teljesen igaza van: aki fele olyan jól akar élni mint most az szavazzon a Jobbikra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anno elég sokan hangoztatták, hogy kár volt elhatárolódni a keleti felvevőpiactól. A Jobbik ezt is belátja és nem hiába akarják megcélozni pl azt a régiót.

 

 

 

Bírom amúgy ahogy a riporterek igyekeznek állandóan kötözködni Vonával. :cool: Nem egy riportban kellett ezzel szembesülnie. De ebben látszik nem partner és nem hagyja magát :sick:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bírom, hogy még nem tudták megtalálni a lezuhant Airbus gépnek a fekete dobozát. :S Most akkor ad le jelzést a doboz, vagy nem? Vagy mekkora ennek a pontossága, hogy be tudják mérni? Minden esetre most mondták a hírekben, hogy ötven halottat már megtaláltak csonttörésekkel, égés nyomok nélkül, szóval a gép odafönt egész egyszerűen összetört.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csodálkozom rajtad Oldie! Komolyan!

 

Egyébként Pécsen nem újdonságok ezek a késeléses hírek, kb hetente megkéselnek valakit, általában idős embereket a romákok vagy szórakozó helyeken balhéznak. A kutató terülteünkhöz az út egy putrin keresztül vezet fel, hát párszor már belénk kötöttek. Az a mákunk, hogy csak szavalnak, mert az összes kutatótársam bozótírtóval, tőrrel mászkál, az erdőben lévő bokrok miatt, míg valaki félre értené. :evil:

 

Jobbikról, szerintem, amíg maradnak az mérsékelt nacionalizmus vonalán és nem váltanak sovinisztta irányba, tovább fog nőni az ázsiójuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.