Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Egy röpke fotótúra a Moszkva tér szomszédságából:

Nagyon jó képek, a Múzeumok éjszakáján voltunk legutóbb a Várban, de az eső miatt nem igazán nézelődtünk odakint, meg sajna fotógép se volt nálunk.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi!

 

És igen, kétségtelen, hogy én a szebb helyeken szeretek járkálni. Főleg a tágan vett pesti és a budai belvárosba valamint a csinosabb külvárosi kerületek központjába szeretek menni. Ha a harmadik kerületbe mennék fotozni akkor valszeg csak Újlak, a régi óbudai Fő tér és Aqunicum romjai kerülne lencsevégre, esetleg a Római part. Egyébként nálam Óbuda a 23 budapesti kerületből a legkevésbé kedvelt. A panelositás olyan méreteket öltött, hogy valszeg csak egy bomba vagy kultúráltabb verzióként egy nagy léptékü bontás segitene rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tény. De ezekből a képekből nem lehet egyfajta következtetés levonni, Phobos pedig lehet, hogy nem erre utalt, de így sült el a véleménye.

Hogy vannak szép tájai is, és nemcsak Népszinház meg Fiumei utcák színvonala :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bódog születésnapot a születésnaposoknak! :lol:

 

A tömeg elment talira, és máris kihalt a fórum... Oldi, belegondoltál, hogy most mi vagyunk itt az urak? :D

 

Frenkie, konzultáció kéne. Valamiért a levelezőprogramom (Windows Live Mail, de echte ugyanaz, mint az Outlook Express) egy ideje nem küldi el a maileket, hanem időtúlépés miatt megszakad a kapcsolat (Hibaazonosító: 0x800CCC0E), viszont nem értem az okát. Amióta telepítettem a Win7-et, azóta nem nyúltam a portokhoz (egyedül a torrentnek nyitottam portot a rooteren, mást meg sosem piszkálok), és működött is a program normálisan, tudtam leveleket fogadni, küldeni. Aztán pár napja elkezdte ezt, de én nem állítottam át sehol semmit (apám meg nem tud hozzáférni ezekhez a dolgokhoz, más meg nem használja a gépem). Az SMTP jól van beállítva, a tűzfal sem blokkolja a 25-ös portot, a rooter firmware-ét még életemben nem piszkáltam. Mit nem vettem észre, felejtettem el?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkora vihar van itt, hogy ahhoz képest a pár évvel ezelőtti augusztus 20-ai vihar enyhe nyári zápor volt. És itt köröz felettünk a rohadék.

Küldjed csak küldjed erre felé. Itt majd megrohadok. És amint lesem az előrejelzést jövőhéten még a mostaninál is keményebb kánikula várható. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyönyörű!!!!! Ide vele! Nyugtass meg, hogy jég is hullik belőle.

Potyogott jég is.

Homokvihar, az szép. Itt már csak szél van (de az orkán erejű), meg a távolban még néhány nagyon sötét felhőtömb. Csak nem jön már vissza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt némi nyári zuhé volt, pár letört ággal, meg beállt villamosokkal. Azóta abbahagyja, újrakezdi.... de legalább hűvös van.

 

 

Boldog szülinapot a két, rég nem látott emberkének!

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt:Így piás fejjel ha nem bánod majd holnap agyalok a problémán. :lol:

 

A többiek megerősíthetik.Kb még du egykor 30 feletti hőmérsékletnél fürödtünk Bomarrék medencéjében.Este 8 fele már kb 12 fokban autóztunk vissza.

Én nem bánom mert már iszonyúan át volt melegedve a lakás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tömeg elment talira, és máris kihalt a fórum... Oldi, belegondoltál, hogy most mi vagyunk itt az urak? :lol:

Látom, azért nagy tombolás nem volt ennek örömére :D

 

Akkora vihar van itt, hogy ahhoz képest a pár évvel ezelőtti augusztus 20-ai vihar enyhe nyári zápor volt. És itt köröz felettünk a rohadék.

Mint ahogy lentebb írták, a talin ebből sokat nem éreztünk. Du.jöttek a felhők, szél is, de nem orkánerejű, aztán elkezdett esni, aztán zuhogni, de igazából semmi komolyabb vihar-jellegű.

Ma még családot kifaggatom, mi volt itthon, a poros Alföld közepén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk is megvolt a katasztrófa. A délelőtti repnapon egy széllökés lecsapott a földre egy kisrepülőgépet. Egy ember meghalt, ketten súlyosan megsérültek.

 

De ez valami hihetetlen volt bazz. Ilyen homokviharral jó tíz évvel ezelőtt találkoztam. Most megyek lassan kis városnézésre, gondolom vannak itt is leszakadt ágak meg miegymás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.