Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Oldie, el sem hiszem, hogy ezeket te írtad, és nem egy 18 éves szexéhes tini..,

 

Pénzed van, szerzel csajt oké, de milyet? Akinek a legfontosabb dolog benned, hogy legyen lóvéd. Az egész egy nagy színjáték, melynek a katarzisa az esti szex. Nem erről szól egy jó kapcsolat, és nem erről kell SZÓLNIA. Én nem irigylem tőlük az esti dugást, inkább keresek egy belsőleg értékes lányt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden mondattal egyetértek! Az utolsókkal főleg! :D

 

De csak azt lehet kirugdosni a barlangjából, aki ki is akar menni. Nem hiszem, hogy nem tudja, odakint a világ még mindig szép. (leszámítva a sok nyomi politikust, tüntetést, válságot)

De kisfiam az, aki igazán megmutatja, mindig lehet minek örülni. Egy makknak, lepkének, vagy a tüzijátéknak:) Most például a sültkrumplijának örül veszettül :P Meg a fejére húzott kislábosnak, ami természetesen "sisak" szerinte :D És persze az étcsokis-mazsolás drazsé is jókedvet ad :P

 

ÉS A PALACSINTA IS AD JÓKEDVET, OLDI!!!!! :P :P :P

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, el sem hiszem, hogy ezeket te írtad, és nem egy 18 éves szexéhes tini..,

 

Pénzed van, szerzel csajt oké, de milyet? Akinek a legfontosabb dolog benned, hogy legyen lóvéd. Az egész egy nagy színjáték, melynek a katarzisa az esti szex. Nem erről szól egy jó kapcsolat, és nem erről kell SZÓLNIA. Én nem irigylem tőlük az esti dugást, inkább keresek egy belsőleg értékes lányt...

 

Helyes!

 

Én a férjecském le nem cserélném semmi pénzért, pedig mikor megismertem, rögtön közölte, apeh és OTP tartozást tud hozni a kapcsolatba... Azóta tartozást kinyögtük, és összehoztunk helyette egy kis pénznyelőt (kisfiunk) :D És van mellé egy másik pénznyelő(albérlet) az utóbbit idővel le tudjuk cserélni, kisfiunkat viszont semmi pénzért nem cserélnénk le :P

Ha meghallja hogy Q'uapla, már kccinta össze a homlokát valamelyikünkkel, ha meg Vadert, akkor közli: Dedi! :P Szombaton beült két vitorlásgépbe, és nyomkodta veszettül a gombokat. Hjah, és fiú létére veszettül apás. Ez este ad nekem egy, másfél óra pihit :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg Tenel Ka! Még nem is mondtam, hogy jó újra látni téged itt. :D Remélem minden rendben a család férfi tagjaival. :P

 

Köszönöm, jó megint itt lenni. Szeretem az itteni légkört, és a kedvenc filmjeimről, sorozataimról itt mindig találok valamit:) A költözés után nem volt jó netünk, most kötötték be a kábelt, kivártuk, mert megszoktuk hogy gyors a netünk, itt meg ami volt, arra nem akartunk költeni:)

 

Hímecskék jól vannak, párocskám melózik sokat, néha 7-8 körül esik be, de jó helye van, és a hétvégéje mindig szabad. Kisfiam meg lassan már beszélni fog. Rengeteg szót ismer, de még nem fűzi mondattá őket. Védőnő szerint ez már bármikor bekövetkezhet, és akkor beindul a miért?- korszak:) Sanyi várja már, imád magyarázni... Kiváncsi leszek, mikor unja majd meg :P :P :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Na akkor zajlik a családi élet. Szép is ez ilyen nagy egyetértésben és boldogságban. Nagyon örülök minden pozitív példának. Bár a mondás úgy tartja, hogy aki SW rajongó az rossz ember nem lehet. Ti már hárman vagytok. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért karakán ez a Csanád, bár mikor együtt fröccsöztem a Vonával már akkor tudtam, hogy tökös csávók ezek az aranymadarak. :D

A magyar havitus :D Semmi tökölés, mutyizás, megalkuvás, polkorektség. Ebben a helyzetben ez más kevés. Oda köll csapni, mert késő lesz :P Az angolokat bírom amikor face to face három méternyiről "beszélik" meg a dolgokat és csöppet sem finomkodnak :P De ott az orosz Duma is. Noh mindegy, a lényeg, hogy a magyar népnek lettek szószólói :P

 

Oldie, el sem hiszem, hogy ezeket te írtad, és nem egy 18 éves szexéhes tini..,

 

Pénzed van, szerzel csajt oké, de milyet? Akinek a legfontosabb dolog benned, hogy legyen lóvéd. Az egész egy nagy színjáték, melynek a katarzisa az esti szex. Nem erről szól egy jó kapcsolat, és nem erről kell SZÓLNIA. Én nem irigylem tőlük az esti dugást, inkább keresek egy belsőleg értékes lányt...

Donát, nem olvastad el a lényeget egy másik hszemben :P Nem én vagyok ilyen, de tapasztalom azt amit tapasztalok. A pénzes gyerekek bármit megkaphatnak, könnyebben boldogulnak az életben ésatöbbi.

Engem ez már különösebben nem izgat, megvagyok én magamban tökéletesen :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl kell esni a holtponton, oszt jól van. Persze addig lefolyik pár pokolbéli nap :D De végül megéri :D Szépen lecsendesedik az ember. :P
Néha belegondolok, hogy hasonló korban lévő családos embereknek mi lebeg a szemük előtt, lóg a belük, hogy el tudják tartani a családot, nekem meg az a legfontosabb, hogy mi lesz a hétvégi TCW epizódban. :P Egyelőre nekem is jó így, igazad van. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néha belegondolok, hogy hasonló korban lévő családos embereknek mi lebeg a szemük előtt, lóg a belük, hogy el tudják tartani a családot, nekem meg az a legfontosabb, hogy mi lesz a hétvégi TCW epizódban. :D Egyelőre nekem is jó így, igazad van. :P
Ilyenkor ki kell kapcsolni rögtön a tudatod. Másra gondolni. Pl TCW-re :P Pár hónap még tuti kell nekem, hogy beálljon a tökéletes "fásultság". Van akinek bejön az élet, van akinek nem. Azt kell kihasználni amid még megmarad, ami kijut neked. Kár feleslegesen bosszankodni meg másra irigykedni. :P Szerencsére most minimum két évre le leszek kötve a filmekkel amiket még nem néztem meg. :P És ugye ott az írás is. El is olvasom, hogy húgi mit írt tegnap mert végül agyonvág :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenkor ki kell kapcsolni rögtön a tudatod. Másra gondolni. Pl TCW-re :P Pár hónap még tuti kell nekem, hogy beálljon a tökéletes "fásultság". Van akinek bejön az élet, van akinek nem. Azt kell kihasználni amid még megmarad, ami kijut neked. Kár feleslegesen bosszankodni meg másra irigykedni. :D Szerencsére most minimum két évre le leszek kötve a filmekkel amiket még nem néztem meg. :P És ugye ott az írás is. El is olvasom, hogy húgi mit írt tegnap mert végül agyonvág :D
Nem erről van szó. :P Nekem lett volna lehetőségem, de nem adtam fel a 'szabadságomat'. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is egyre inkább így érzem, de én mondjuk ettől inkább megrémülök. :D

 

Elnézést, de ez egy remek kifogás. Én is baromira így voltam 28 éves koromig, míg nem jöttem össze Sanyival. Most visszagondolva nem tudom, hogy tudtam úgy élni. Nem menne még egyszer. Pedig a magam "ura" voltam, nem kellett alkalmazkodni, és még pelust sem kellett cseréljek :D:P :P

Nehéz persze beengedni valakit abba a bizonyos szentélybe, mik lényegében magunk vagyunk, de 6 év után azt merem mondani, megéri. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Számomra nem az a fontos, hogy jól nézzen ki a lány, hanem hogy engem külsőre megfogjon. Nyilván nagyobb az esélye erre, ha szép, de láttam én már szép nőket (?) olyan szinten elcsúnyítani magukat, hogy... (smink, giccs és ékszer parádé, stb.) A vonzóság fontos, anélkül nem működik számomra a kapcsolat, no de belső értékek nélkül, kötődés, és lelki dolgok nélkül sem!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiába no, igényeink vannak.

 

 

 

:D Anélkül biztos nekem is könnyebb lenne. Bár ki tudja? Anyci annak idején elég sok hímet összeszedett, aztán beleszeretett apciba, elvetette magát, ráébredt hogy nem kellett volna, aztán 51 évesen mregtalálta végre azt akit szerintem húszévesen is megtalálhatott volna....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.