Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

csak olvasok! ;)
Ez nálam is fenn fog állni, de mivel nem sok vevő van 1 nap, így nem fog a tulaj csúnyán nézni rám :)

 

És ha esetleg kerestek majd könyvet, majd szóljatok, megnézem majd nektek :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hívtak, hogy megkaptam nyárra az áhított állást, antikváriumban leszek kisegítő eladó :)

Nagyon boldog vagyok, már 2 éve erre vártam, mert onnan csak halálozással lehet kikerülni ;)

Ááá mekkora már. Én is akartam antikvárban dolgozni, de valahogy sosem jött össze. Grat hozzá. Ott sem szívrohamban fogsz meghalni. :D

 

Rog, ő majd a főellenség lesz. XD

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hívtak, hogy megkaptam nyárra az áhított állást, antikváriumban leszek kisegítő eladó :D

Nagyon boldog vagyok, már 2 éve erre vártam, mert onnan csak halálozással lehet kikerülni :D

Gratula :) Remélem, azért nem egy jóravaló nénikét tettél el láb alól, hogy bekerülj :D

Mit ne mondjak, ilyen helyen én is dolgoznék :D Jó sok könyv között ;)

Ha bármi könyv kellene, mindenképpen szólok, köszi :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki, hogy elkészült a mű! :D

Phobos neked is mondom, h szedd le vagy nézd meg DAn mert egy csomó javítás volt benne.

Itt egy direkt link, 10en le tudják tölteni, és ha még többen is szeretnék, akkor is a DA link, persze ha az túl macerás, szóljatok és felteszem máshova az egészet.

Bármi észrevételt, javítási gondot szívesen fogadok.

Ja a jelszó: "michael"

Aki tudja hova lehet úgy ingyen feltölteni, hogy ne csak 10en tudják leszedni, azt meghírhatná, köszi.

Letöltés: http://rapidshare.com/files/395949986/Deve...ejezet.rar.html

Többek ajánlására feltettem a megauploadra,

http://www.megaupload.com/?d=4GNJ1HLR

 

Aki pedig a DAn is kíváncsi lenne rá:

http://priemryeest.deviantart.com/#/d2r86eb

poster2h.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, Phobos, igen komlett csere is volt és már tényleg jó a mega is.

Tenel Ka, köszi igyekezni fogok. :D

Oldie: Majd írd meg még hogy mire gondolsz. Amúgy azért nem akartam most még afféle belső monológot meg ilyesmit, mert így kicsit talán rejtélyebb, ha pár (sok) dolog még nem értehető. De minden ki van már itt találva. A hátsó borító sem véletlen... :D Jajj spoiler veszély... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan dolgokra gondolok amik nem szövegbuborékokba valók :D Amolyan elmesélős egysorosak amik körítésként vannak a képkockák felett.

Jól van gondolkozom rajta, csak attól félek hogy úgy tudnám csak megcsinálni, hogy túl szájbarágós legyen. Meglátjuk, de ötletnek jó, köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem pár nap. és fent lesz a youtuben egy kis házivideó, kisfiam és a szülinapi torta címmel. Hihetetlen mennyire örült, és persze engedtem, hogy "nekiessen" a tortának. Még ősszel találtam egy kis boltban olyan szülinapi gyertyatartót, ami kis repülő formájú volt, ezeknek is nagy sikere volt.

Ezenkívül kapott egy nagy flakonos buborékfújót, speciális fújókarésszel. Kapott egy zacskó színes fagyöngyöt, egy zsineggel. Egész ügyesen kezdte felfűzni. :D Volt egy kis műanyag teáscsészekészlet, egy halom kicsi üveggolyó - ezeket imádja, és van hozzá építőkészlet, amin leguríthatja őket. Mamitól egy kis vonatot kapott, műanyag sínekkel, ceruzaelemeset. És a FŐajándék egy nagy doboz gyerek szerszámosláda - "Bosch"-márkájú. Van rajta kis satu, csacarhúzó, fogó, kalapács, fűrész - persze mind műanyag. Szegénykém teljesen kész volt, azt sem tudta, mihez nyúljon. :D

Majd lesznek képek is. :D

Nagy öröm látni, mennyire örült mindennek. :D Holnap meg remélhetőleg könnyen visszazökken majd a bölcsis életbe. Egy hónapot volt itthon, de mikor mondtam neki, hogy hétfőn bölcsi, nem tiltakozott. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van gondolkozom rajta, csak attól félek hogy úgy tudnám csak megcsinálni, hogy túl szájbarágós legyen. Meglátjuk, de ötletnek jó, köszi.
Jaj, nem kell azt annyira túlcifrázni :D Egy-két szavas, frappáns összekötőelemek is elegendőek bizonyos szituk, vagy helyszínváltások között. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

F*sza, a sok szerencsétlennek fosztogatják az otthonát a "svédek", miközben még a védekezési munkákat is meghagyták a magyaroknak, merthogy ők "úgyis kapnak majd új házat Orbántól".

Statáriumot!

És miattuk szív megint a normálisabbja akik éjt nappá téve segítenek a magyarokkal együtt a gátakon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy néz ki, hogy elkészült a mű! :D
Nagyon klassz. A poénokon nagyokat vigyorogtam. Főleg a kódexmagyarázós és az SW-s tetszett nagyon közülük. Jean-Claude és Freddy jól beszólogat egymásnak. :D

Első olvasatra a következő hibákat találtam:

 

Hehe, sok siker hozzá...

Köszi, de megbírózunk vele...

Esteleg egy kőművest?

egy Rejtőködővel van dolgunk

Meg a minék is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

F*sza, a sok szerencsétlennek fosztogatják az otthonát a "svédek", miközben még a védekezési munkákat is meghagyták a magyaroknak, merthogy ők "úgyis kapnak majd új házat Orbántól".

Statáriumot!

És miattuk szív megint a normálisabbja akik éjt nappá téve segítenek a magyarokkal együtt a gátakon.

 

 

Ez komolyan elképesztő. :D

 

 

Tenel Ka: Kiváncsi vagyok a videóra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.