Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Pécs, Péchy Blanka tér 2.

http://maps.google.hu/maps?hl=hu&tab=w...%20t%C3%A9r%202

 

Avatóról még nem tudom, hogy mikor lesz. Egyelőre anyci (haszonélvező...) azon szövegel hogy le kell cserélni a zárat mert a korábbi albérlőknek is van kulcsa, meg, hogy bírjak még ki egy kis időt a nagyanyámnál.... hát legyen. Pénteken megyek Bp-re valami fórumtali miatt, vasárnap együtt jövünk vissza és anyci pasija* nekilát kifesteni nálam. A színt még meglátom, a bútorokról már kiderült hogy nagyon eltér anycival a véleményünk.

 

 

* hétfőn itt voltak Pécsett és föltették a lakatot!

u9h96cw55s1cea54zfr6_tn.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a bútorokról már kiderült hogy nagyon eltér anycival a véleményünk.

Mivel a Tied lesz, Neked kell, hogy jó legyen, bár ahogy ismerlek, úgyis ragaszkodsz majd a saját elképzelésedhez :psycho:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs ott felvétel? :D Még net is van. Micsoda luxus.
Oda kihalásos módon lehet bekerülni. Ami (sajnos) igaz. A tulaj és öreg barátja dolgozz ott, csak sajnos a barátja elhunyt, így kellett egy emberke oda. 3 év írták ki a pályázatot, mert akkor már betegeskedett az úr és én kaptam meg.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép lassan felkötöm magam!

 

Megyünk el három napra, és anyós jön vigyázni Nolcsira Gergővel, Ortis öccsével.

 

Most telcsiz a párom, hogy korán jöjjenek, erre közli anyós, hogy 4!!! szatyorral nem tud rohanni. Ortis kiz remegéssel a hangjában kérdezte: Mit hozol anyu 4 szatyorban??? Hát kiderült, hogy ventillátortól kezdve dinnyéig mindent... Amit mi megvettünk a gyerekeknek, azt ők is megvették még egyszer... Ventillátorunk van, dinnyét is vett Ortis. Úgyhogy még egyszer elmagyaráztuk neki, hogy van itthon minden! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép lassan felkötöm magam!

Az én anyám is kezd őrült lenni ilyen szempontból :D Most a fejébe vette, hogy a Balcsira vigyünk itthon sütött kekszet, most süthetek mindenből dupla adagot (talira is viszek, de azért nem mindegy, hogy hány órát kell ezzel eltöltenem) ilyen melegben.

Ja, és nekünk nincs ventilátorunk.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én anyám is kezd őrült lenni ilyen szempontból :o Most a fejébe vette, hogy a Balcsira vigyünk itthon sütött kekszet, most süthetek mindenből dupla adagot (talira is viszek, de azért nem mindegy, hogy hány órát kell ezzel eltöltenem) ilyen melegben.

Ja, és nekünk nincs ventilátorunk.

Ez elég kellemetlen. Mondd neki, hogy süssön ő. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre itthon! Egy időre elegem van az utazásokból (pedig sajnos még lesz pár). Szeretek máshol lenni, más városokat bejárni, csak valaki kivehetné valahogy az utazást a képletből. Mondjuk egy transzporterrel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd írjál Noelről, hogy van!

most írok! :o

 

Hihetetlen, ahogy kórház óta megváltozott. És féltem, hogy negatív irányba fog elmenni - nyűgősebb lesz, félénkebb esetleg - de a változás inkább pozitív. Visszaszokott a kiságyára. Vagyis nem a szülei mellett hortyog éjjel. És ez nagyon jó. Neki is, és nekünk is. Rengeteget eszik. Gondolom, próbálja összekapni maghát, mert eléggé le volt soványodva, még az ő vékony méreteihez képest is. És eszi a főtt kajákat is. Meg a husit is, igaz, apróra vagdalva, de eszi. Nyugodtabb, kevesebb a hisztije.

Ami nagy öröm - és ez nem a kórházhoz köthető konkrétan - hogy elindult a duma. A mondatok. És ez már illő volt, hogy elmúlt 3 éves! :D rengeteget dumál. :o

És végül a nátha, orrfolyás. Nincs. Semmi nincs! Nincs horkolás, nincs szurtyogás, nincs köhécselés. Remélem így is marad Most egy hónap bölcsiszünet, addig lesz még gégészet - orrmandulaműtétet meglátjuk - és egy nevelési tanácsadó, a bölcsiben maradás végett.

Szóval összkép hihetetlenül pozitív, aminek nagyon örülök, és folyton lekopogom, hogy így is maradjon! :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg elkezdtem öt éves unokatesóm nevelését. Megnézte velem a Jurassic Park első és harmadik részét (a kettő csak azért maradt ki, mert akkor éppen nem volt ott). Ha az anyja tudna róla, azt hiszem, felfüggesztene engem a terasz gerendájára... meg az apját, aki ott ült mellettem, ölében a mütyürkével :D Még két év és jöhet az Aliens, a köztes időkre meg van még hat Star Wars :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért valljuk be, nagy mázli az unokaöcsédnek, hogy nem kemény vonalas horrorrajongó vagy.
Vagy a régi Rémálom az Elm utcában :) Én kb. ennyi idősen láttam azt, meg az ET-t is. Freddy még kezesbárány még most is az utóbbihoz képest :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.