Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

De ide meg kell említsem most azt a drága Angyallányt aki fogalmam sincs kicsoda és hány éves, de olyan éretten küldött el a "fenébe", hogy köpni nyelni nem tudtam :D :D

De jó kis sztori volt :D Igy lestem közben, hogy mit akar a csaj, mert nem nagyon értettem, hogy ő mit nem ért/félreért :D:D:D Ebben a sorrendben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos hogy a látvány az első, és akiről nem az sír hogy "Látod milyen jó nő vagyok?" annak sokáig kell reménykednie. Na, ezt most finoman mondtam.

Na ide egy liter baracklével, mert a végén még tovább folytatom!

Nagyon-nagyon hiper-szuper finoman :D

Baracklé helyett narancslét tudnék felajánlani, az van itthon :D Csak nehéz elfénypostázni :D

Folytatni meg nyugodtan lehet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó kis sztori volt :D Igy lestem közben, hogy mit akar a csaj, mert nem nagyon értettem, hogy ő mit nem ért/félreért :o:D:D Ebben a sorrendben :D

De én jobban meglepődtem, hogy milyen éretten fogalmazta meg, hogy ő nem akar tőlem semmit és én se számítsak tőle semmire se :D Tüneményes volt :D

 

 

Nade, mára megyek, fürdés aztán kezdődik az Odaát :D

 

Mami, akkor holnap negyed kettőkor a megbeszélt helyen várunk/várj :D

 

Jóccakát! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mami, akkor holnap negyed kettőkor a megbeszélt helyen várunk/várj :D

Ezt a mamit sürgősen felejtsd el, túl öregasszonyos. Negyed kettő a megbeszélt helyen. Ha nem érnék oda, akkor csupán órákat késik a vonat :D

Jó éjt neked is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy mindkettő negatív érzelmeket.

Ekkor nem merül fel a baráti viszony. Legalábbis a józan ész szerint. :D

 

Szerintem ez a "maradjunk barátok" csak egy pótcselekvés. Hogy a saját lelkiismeretét nyugtassa.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ekkor nem, bocsi :D

 

Azért tartom lehetségesnek, mert velem előfordult (na igen, a személyes tapasztalatok ugyebár ismét előjöttek, és azt veszem én is figyelembe), és a lehető legjobban jöttem ki a dologból :D

 

Azért úgy általában véve ezzel a lelkiismeret dologgal mondasz valamit :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egy bajom van a saját párkapcsolataimmal, már ameddig törekedtem ilyenre, hogy mielőtt elméjült volna, szétment. És mindig a csaj talált bennem valami kifogásolnivalót. Túl vidám/gyerekes vagyok, túl zárkózott vagyok, túl fiatal vagyok (két évvel fiatalabb voltam a hölgyeménynél... most meg egy nálam fiatalabbal jár :D ), túl ritkán megyek hozzá (eleddig egyszer sem sikerült velem egy városban lakó csajt kifognom). Aztán sutyiba dobtam az egész csajok után futkosást. Főleg, hogy az érzelmek kifejtésével (kivéve ha az a düh, mert akkor már olyat is tettem, amiért máig korholom magam) mindig is hadilábon álltam. Ha van számomra kijelölt nagy ő, jobb ha ő kezdeményez, mert ha rám vár, akkor még sokáig várhat. Elegem volt a melléfogásokból. Addig meg kiélem kötetlenségemet :D

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá, el is felejtettem írni, hogy szombaton voltunk a Westend Média Marktban is, és láttunk trilógia dvd-t kerekítve 10000-ért, és Klónok filmzenét 890-ért, utóbbit többféle borítóval is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá, el is felejtettem írni, hogy szombaton voltunk a Westend Média Marktban is, és láttunk trilógia dvd-t kerekítve 10000-ért, és Klónok filmzenét 890-ért, utóbbit többféle borítóval is.

Mindig csak az az olcsó ami már megvan?!

A neten meg árulja egy pali a klónok dvd-t bontatlanul 1500 forintért, ha még nincs meg valakinek akkor érdemes rácsapni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A neten meg árulja egy pali a klónok dvd-t bontatlanul 1500 forintért, ha még nincs meg valakinek akkor érdemes rácsapni.

Na nekem meg az kéne (csak ez hiányzik), de most nincs hangulatom vacakolni ezzel a netes vásárlással :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv Rog! Remekül. Majd írok róla egy pár szót holnap (a mennyire egységes a hat film topikba). :yeah:

Gondolom sokminden változás nem történt így a kétszázadik nézésre :D:) :)

Vagy esetleg felfedeztél valami újdonságot? :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom sokminden változás nem történt így a kétszázadik nézésre :D:) :)

Vagy esetleg felfedeztél valami újdonságot? :D :D

Tudod ez mindig elég komplex élményt jelent, és ha van amiről jókat lehet dumcsizni, az az SW. :yeah: Felmerült egy igen érdekes elmélet is, Wallatos ötlötte ki!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.