Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Pasi vagyok, szóval kell a szex, és ember vagyok, szóval kell a társ. Ja és persze mindemellett szabadság is kell, szóval valóban nehéz ügy...

 

Donát

A szexet meg lehet oldani máshogy is, társ meg akkor kell ha nincs olyan hobbid ami kitölti az idődet.Én pl még soha nem unatkoztam.Millió dolog érdekel pl nem lenn időm senkivel foglalkozni.

De persze nem vagyunk egyformák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem szükségem van egy lelkitársra, valaki aki törődik velem. A szex is csak úgy jó, ha azzal vagyok együtt, akit szeretek. Ez meg az én nézőpontom... :D

 

 

Donát

Persze ok, nem itélek el én senkit.De én már túl sok tönkrement kapcsolatot láttam a környezetemben, hogy egyálatlán még bízzak egy hölgyben.Én úgy gondolom, hogy ha nincs az ember mellett nő akkor az együttélési problémáktól megkímélem magam, hisz magammal csak egyetértek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindkét fülem be van gyulladva, nem hallok semmit, és iszonyúan fáj... senkinek sem kívánom ezt az érzést :D

Hú az kemény.

Nekem kiskoromban egyszer be volt gyulladva, nem is fájt annyira a "füli néni" kapásból felszúrt. Annal jobban semmi nem fáj.

Azóta soha nem mentem fülgyulladással orvoshoz.

 

Én Svéd cseppes vattát ajánlok a fülbe, és minnél melegebben tartsd. Nem kell sajnálni a svédcseppet. Esetleg, ha van infra lámpa azt is jó közelről rá lehet ereszteni.

Ezek nálam elég hamar megoldották, bár már régen nem volt ilyenem, hála az égnek.

Jobbulást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiskoromban sokat bajlódtam a fülemmel, de felszúrni soha nem kellett, mert éjszaka mindig kifakadt magától, és persze a fájdalom meg is szűnt, csak napokig folyt. Addig viszont kínok kínja volt, főleg ha reggel kezdődött a fülfájás. A meleg jó volt rá, mindig azzal kúrálta anyu. Aztán kivették az orrmandulám, mert már tényleg katasztrófális állapotok voltak ilyen téren, és megszűnt a gond. Azóta kb. 2-3-szor fordult elő a 20 év alatt.

Donát, én is jobbulást kívánok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

társ meg akkor kell ha nincs olyan hobbid ami kitölti az idődet.Én pl még soha nem unatkoztam.Millió dolog érdekel pl nem lenn időm senkivel foglalkozni.

Én is tudok ezeregy dologgal foglalkozni, mindig is lekötöttem magam, de azért más, ha van valakid. Akkor a hobbi mehet a fenébe :D Na jó, azért ez így durva, de kevesebb idő jut rá. Meg kell válogatni, mivel foglalkozik az ember.

A szabadság kérdése is elég szubjektív. Amikor nem tetszett komolyabban senki (na és ez azért sokkal többet fordult elő, mint az ellenkezője :D), akkor nem zavart, hogy egyedül vagyok, és baromira tetszett, hogy elvagyok magam, és a magam ura vagyok. Hangoztattam is néha, hogy remek így, jól érzem magam. Igaz is volt. Egészen addig így van, míg az emberlánya meg nem bolondul valakiért :D Viszont érdekes módon azóta sem érzem magam úgy, mint akinek elvették a szabadságát :D Ez egyáltalán nem így van, na ez persze múlik a két emberkén is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem szükségem van egy lelkitársra, valaki aki törődik velem. A szex is csak úgy jó, ha azzal vagyok együtt, akit szeretek. Ez meg az én nézőpontom... :D

 

 

Donát

Látod Donát ha most lenne egy ilyen "több azért mint lelkitársad" ;-) akkor fülednek se lenne semmi baja. Spéci gyógykúrába fogná a füled annyi szent. Oszt ha ügyes vagy akkor "fájhat" még egyéb porcikád is :D

 

Mindazonáltal gyógyulj meg mielőbb. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: Nem kell mindig egymás nyakán lógni. Szerintem egy párkapcsolatban simán lehet kompromiszumokat kötni, hogy ki mikor mennyit tud rászánni a másikra. Amúgyis kapkodó világban élünk és sokszor már azért és örülnek a párok ha találkozni tudnak egymással. (pl tíz órás meló után vagy hétvégén a szabad idejükben) Szóval egy párkapcsolat nem teljesen fedi azt a tényt, hogy akkor oda a szabadságnak, az egyéni kedvelt programoknak ésatöbbi.

Alkalmazkodásra azonban szükség van. És megértésre :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen. Pár hónapja, még 'utálta' a csajokat. :D

Meg is volt rá az okom. :D Nem "köllöttem" én a nyavajának sem és kis életem is másfelé terelgetett mint a csajozás. Nade a felállás változott, most ehhez kell alkalmazkodnom. Végeredményben nem egy rossz program :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De én már túl sok tönkrement kapcsolatot láttam a környezetemben, hogy egyálatlán még bízzak egy hölgyben.

Hímekkel hasonló a helyzet. Ha egy párkapcsolat tropát jelent, akkor azért általában mindkét fél megdolgozik... de legalábbis kiveszi a részét

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hímekkel hasonló a helyzet. Ha egy párkapcsolat tropát jelent, akkor azért általában mindkét fél megdolgozik... de legalábbis kiveszi a részét

Egyetértek, mindkét félen múlik, van mikor az egyiken jobban, van, mikor a másikon.

Nem lehet egyértelműen csak a lányt hibáztatni, főleg, mikor fordítva is lehet nagyobb a gond.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chh...na jó, szerzek valahonnan egy fekete macskát hozzá, hogy teljes legyen a kép. :D

A fekete a kedvenc színem, jól is megy a boszorka életmódhoz :D

Bár a cicákat annyira azért nem szeretem, de majd csak megbékülök vele :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek, mindkét félen múlik, van mikor az egyiken jobban, van, mikor a másikon.

Nem lehet egyértelműen csak a lányt hibáztatni, főleg, mikor fordítva is lehet nagyobb a gond.

Telejesen változó, kinek a 'hibája'. Bár amit írtál, abból úgy érzem ki, hogy a lányokat kevésbé lehet hibáztatni, mint fordítva. Pedig nem... Sok sz*rházi nő van (és persze pasi is), ez az igazság. Nem is kellene messzire menni megerősítésért. Ugye oldie?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.