Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Még csak köszönőviszonyban sincs azzal. Mert aki innen kimegy oda dolgozni, az adót fizet, nem alakít offshore cégeket a Kajmán-szigeteken, nem húzz le "hetente" milliókat az államtól arra hivatkozva, hogy a dédnagyanyjának az unokanövérének a bátya ott volt Auswitzban és még nem kapott elég kértérítést. Ha ehhez hasonló megtörténne máris repülhetnénk abból az országból vagy legalábbis a helyi polgároknak kezdene jogosan elegük lenni belőlünk. De itt Abszurdisztánban nem (a cionista pártok részéről legalábbis). Nekünk a nemzeti érdekeinknél fontosabbnak kell lenni a kisebbségi kérdéseknek és aki ezt nehezményezi azt mocskos fasiszta. Pedig csak élni akarunk, mi is. Ez olyan rossz dolog? Miért nem lehet azt támogatni, hogy értelmesen megférjünk egymás mellett? És ez sajnos ahhoz vezet, hogy a rendes, tisztességes kisebbségi csoportokat is a nép ellen fordítja. De ezt valahol lentebb már mondtam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az, hogy ott magyarul tanulnak a gyerekek, mondván, hogy ez lesz az "új hazájuk", az tényleg durva.

 

Dzséjt: Nem, nem örülnék, de én Lengyelország (Nagy Lajos) ránk eső részére sem formálok igényt, vagy a régi nagy Magyarország területeire sem. Ami elmúlt, elmúlt, a 100, 1000, 2000 évvel ezelőtti területfoglalások semmi esetre sem jelenthetnek jogos igényt a XX. század közepén államalapításra. Ez a véleményem, és tartom is.

 

Tenel Ka: Ki lehet emelni egy-egy rendes izraelit, de őket sem kell félteni, ha terror-cselekedetekről van szó... persze ez a tipikus ovis-homokozós eset: úgy kezdődött, hogy visszaütött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az, hogy ott magyarul tanulnak a gyerekek, mondván, hogy ez lesz az "új hazájuk", az tényleg durva.

 

Dzséjt: Nem, nem örülnék, de én Lengyelország (Nagy Lajos) ránk eső részére sem formálok igényt, vagy a régi nagy Magyarország területeire sem. Ami elmúlt, elmúlt, a 100, 1000, 2000 évvel ezelőtti területfoglalások semmi esetre sem jelenthetnek jogos igényt a XX. század közepén államalapításra. Ez a véleményem, és tartom is.

 

Tenel Ka: Ki lehet emelni egy-egy rendes izraelit, de őket sem kell félteni, ha terror-cselekedetekről van szó... persze ez a tipikus ovis-homokozós eset: úgy kezdődött, hogy visszaütött.

 

Szeretnék egyszer kimenni, és megnézni, ki tanul ott ténylegesen magyarul. Mert innét könnyen lehet bármit állítani vagy cáfolni.

 

Te nem tartasz igényt régi dolgokra, de lassan a IIWW is mennyire messze van, Trianon még messzebb, és mégis mennyien mászkálnak nagymagyarországos pólóban, és a környékbeli országok szerint reviziót akarunk ugye! (némely politikus állítja ott is, és a tömeg vagy elhiszi, vagy nem. )

 

Ez olyan tudod, hogy minden nemzetből lehet rosszat és jót is kiemelni. Én nem hiszek egy nép kollektív "rosszaságában" Gyűlölöm az általánosítgatást. És nem egy rendes izraelit szerettem volna kiemelni. Szerintem ott is több "jó" van, mint "rossz". De egész mások a körülményeik, ahogy élnek, és a hírek ezt sosem fogja tudni visszaadni pontosan. Én attól kérdezek, aki ott élt. (és ő is csak a saját szemszögét tudja elmondani)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiadó eladó most a szívem. :D
Ody, most akkor egészen pontosan hogy állsz casanovizmus szempontjából? :D Egyik héten így, a másikon meg úgy? :D Ennyi sok nő csak nem vehet körbe? :D

 

 

Szeretnék egyszer kimenni, és megnézni, ki tanul ott ténylegesen magyarul. Mert innét könnyen lehet bármit állítani vagy cáfolni.
Nem innen állították, hanem újságírók mentek ki és személyes tapasztalatuk alapján ídézte őket a polgármester. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy más ország polgárai a nagy szegénységben mit szólnának ahhoz, ha mi, idehaza az ő nyelvükön folytatnánk a tanítást, mert pár éven belül megyünk "gyarmatosítani", mert az lesz az új hazánk.

Elég legyen belőle! :D Arról volt szó, hogy nem megyünk bele. Olyan nehéz?

 

Még csak köszönőviszonyban sincs azzal. Mert aki innen kimegy oda dolgozni, az adót fizet, nem alakít offshore cégeket a Kajmán-szigeteken, nem húzz le "hetente" milliókat az államtól arra hivatkozva, hogy a dédnagyanyjának az unokanövérének a bátya ott volt Auswitzban és még nem kapott elég kértérítést.

A helyedben utána néznék három névnek: Robert Maxwell, Ari Ben-Menashe és Nicholas Davis, illetve egy bizonyos társaságnak, melynek neve: ORA. Meglepődnél :D

 

Dzséjt: Nem, nem örülnék, de én Lengyelország (Nagy Lajos) ránk eső részére sem formálok igényt, vagy a régi nagy Magyarország területeire sem.

Én igen. Pláne azokra, amiket csak azért vettek el, mert nem tudtunk elég szépen nézni.

 

Ez olyan tudod, hogy minden nemzetből lehet rosszat és jót is kiemelni. Én nem hiszek egy nép kollektív "rosszaságában" Gyűlölöm az általánosítgatást. És nem egy rendes izraelit szerettem volna kiemelni. Szerintem ott is több "jó" van, mint "rossz". De egész mások a körülményeik, ahogy élnek, és a hírek ezt sosem fogja tudni visszaadni pontosan. Én attól kérdezek, aki ott élt. (és ő is csak a saját szemszögét tudja elmondani)

Ezzel maximálisan egyetértek.

 

Dzséjt: bocsánat a múltkori javításért, de emlékeztem, hogy már korábban is vétettél ilyen hibát, persze akkor valószínűleg az is csak elütés volt :D

Meglehet, mert ezzel a -nák, -nék dologgal Krande egyszer régen szépen és nagyon helyesen kioktatott, és azóta odafigyelek rá (még beszédben is). De mivel a "é" és az "á" betű egymás mellett van, könnyen mellé üthetek -- főleg, ha éjjel vagy nem a húgom kicsit más billentyűelrendezésű klaviatúráján pötyögök. Ami azt illeti, néha az "a" és az "e" betűt is mellé ütöm, pedig nincsenek is egymás mellett, így vétve olyan hibát, mint a Star Wars ep4-ben Ben "Na rajta, mutassátok meg, milyen nagyfiúk vagytok!" melléfordítása :D.

Amúgy személy szerint minden hibára történő felhívást szívesen veszek, kivétel, ha tényleg csak melléütés :D

 

Oldie-kám, olyan szó, hogy "vahilál", nincs. :D Vacillál, na olyan van :P

A múltkor én is szólni akartam, de aztán eszembe jutott, hogy talán úgy használja, mint én a pontyosant. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval ez az oldal karácsonyisnak készült. Nos én már prószálok készülni! Főleg gyerek miatt. Nem a drága ajándék, meg egyebek, hanem hogy szép karácsonyfa legyen, fincsi süti, és hasznos játék kerüljön a fa alá! :D
Jaja, lassan kezdődik megint a karácsonyi dili. Kiváncsi leszek az idei plazmatévé forgalomra. Na most majd kiderül, hogy ki az álszegény. :D

Nálam továbbra is a nem szeressem ünnepek közé tartozik :D Most még magamat se nagyon tudom meglepni mivel....... mivel elég lesz a csekkhalmazt eltűntetni magam elől :D Na jó, talán egy DVD vagy valami :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó videó és csak ídézném az egyik véleményezőt, akivel teljesen egyet értek :D

 

"Felejtsük már el, hogy a Magyar a vesztes nép, az utolsó csatlós, naci és a többi hazugságot. Nem. A Magyar a tudás népe. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó videó és csak ídézném az egyik véleményezőt, akivel teljesen együt értek :D

 

"Felejtsük már el, hogy a Magyar a vesztes nép, az utolsó csatlós, naci és a többi hazugságot. Nem. A Magyar a tudás népe. "

 

Részben egyetértek, de Oldi, a múltat sosem szabad teljesen elfelejteni, vagy szépíteni. Az arra való, hogy tanuljunk a hibákból, és még egyszer NE kövessük el azokat. Nem siránkozni kell a veszteségeken, hanem erőt meríteni belőle. És természetesen ismerni és elismerni a tudást! (mert sajna elismerés manapság ritkán van. Lásd paralimpia)

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részben egyetértek, de Oldi, a múltat sosem szabad teljesen elfelejteni, vagy szépíteni. Az arra való, hogy tanuljunk a hibákból, és még egyszer NE kövessük el azokat. Nem siránkozni kell a veszteségeken, hanem erőt meríteni belőle. És természetesen ismerni és elismerni a tudást! (mert sajna elismerés manapság ritkán van. Lásd paralimpia)
Szerencsére egyre többen merítenek erőt, egyre többen emelik fel a fejüket, húzzák ki magukat és mondják ki az igazságot. Elég volt. :)

Leia szavai jutnak eszembe az EP IV-ből. Minnél jobban szorítják össze a markukat, annál több rendszer csúszik ki az ujjaik közül. :) Szóval eljött az új remény :)

Remélem egyszer még megélem azt is, hogy a kivándorolt kutatók is hazatérnek. Lenne munkájuk bőven. :) Mert eddig elismerést nem kaptak a megfelelő csatornákon innen az is biztos. Nem egy felfedező nem kapta meg a szabadalmat a munkájáért. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy kis problémám...

 

Tegnap óta belassult a netem. Ha torrentezek, a szokásos sebességgel jön minden, ha az swsagát nézem, akkor is szokásosan gyors, de ha más oldalt írok be, akkor először kiírja, hogy "index.hu keresése" és lényegesen lassabb az egész folyamat, sőt, előfordul, hogy azt írja ki, hogy a kiszolgáló nem találja a webhelyet.

 

Plussz gmailen elvileg van chatlehetőség, de most azt írja ki, hogy "internet kapcsolódási" problémáim vannak. Futtattam már CCleanert, Spy Sweepert, Vírusírtót, újraraktam a mozillát, de még mindig csinálja. Mi a fene baja van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néha már bánom, hogy létrejött ez a topik. Pedig anno a karácsony miatt csináltuk, hogy ne kelljen máshol offolni.

No meg minden mást kidumálni. Túl sok topikot kéne nyitni az egyéb apróbb kis témáknak, ezért is jó ez.

 

Vírusírtót

Az irt szó rövid i-vel van, de lehet, hogy csak elgépelés :D Bocsesz, csak gondoltam, Te nem haragszol meg a javításért. Egyébként ez a szó egy katasztrófa, mert az emberek kb. 99%-a helytelenül írja, volt már úgy, hogy én is rosszul írtam, mert így láttam mindenkitől a neten. és csak automatikusan írtam utánuk. Azóta próbálok jobban figyelni erre, no meg másokra is :D Ha sikerül :D

Az én legnagyobb bajom az összetett szavak :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.