Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

De azok nullák a két nagyhoz képest.Ki fogja azokat hallgatni?

Hát ez az, ha nem lesz hallgatóság, akkor nem éri meg majd a hirdetőknek is sok pénzt beleölni, hogy hirdessenek ezeken az adókon, aztán majd nézhetnek, honnan lesz meg a bevétel. Jah... hogy ezek politikai körökhöz közel álló cégek/adók, akkor majd a támogatóik ellopják máshonnan, hogy nekik adják nyereség gyanát valahogyan. De ez csak durva hirtelen jött feltételezés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Senki, ebben szinte biztos vagyok, már csak büszkeségből sem.

És így kb mennek majd fél évig és kampó...

 

Sajnos én nem látom ilyen fényesen a dolgokat. Ha nincs más, lesz, aki hallgatja majd. Mint ahogy a Mónika és egyéb sókat is, vacsoracsata és tsai, mivel nincs más, sokan nézik. :) :) :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos én nem látom ilyen fényesen a dolgokat. Ha nincs más, lesz, aki hallgatja majd. Mint ahogy a Mónika és egyéb sókat is, vacsoracsata és tsai, mivel nincs más, sokan nézik. :) :) :) :)

 

csak mondjuk fél évig kéne h senki se hallgassa és vége lenne. Ez persze valszeg nem hozná vissza a régieket, de...édes a bosszú. :D

Amúgy mindig van más választás. Lehetne nézni Discoveryt is, nem Mónikát. :D De van abban sajna valami amit mondasz.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

csak mondjuk fél évig kéne h senki se hallgassa és vége lenne. Ez persze valszeg nem hozná vissza a régieket, de...édes a bosszú. :)

Amúgy mindig van más választás. Lehetne nézni Discoveryt is, nem Mónikát. :) De van abban sajna valami amit mondasz.

Ma mi azt nézzük este, Halálos fogás! :) Jóideje ez az egyik kedvencünk párocskámmal! :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincsen frekvenciám, nem vagyok hazug hogy lopjak egyet. Az ország egyik leghallgatottabb rádióját vezetem. Rajtam kívül több ezren értik mikor azt mondom hogy Danubius az én rádióm. A nemek harcában a nők meg előzik a férfiakat, de nem örülök ha a százezresben összekeverik a válaszokat. Büszkén gondolok a magyarok fejedelmére, a törpék királyára, Balázsra és a Csabira. Szeretem a Déli kívánságműsort, szexy Maját és a bájos Krisztát na meg a szűz Szani gyereket. Itt éltem az éter közepén, és igen zenékben mi vagyunk a császárok és igen is Jáksónak kell egy csaj! Danubius MI így szeretünk!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azok nullák a két nagyhoz képest.Ki fogja azokat hallgatni?
Nagyon keverik itt a kakit. A költségvetés eddig jól járt a Slágerrel meg a Danubiussal. Tegnap a Híradóban az egyik ORTT tag (Fideszes) kikérte magának, hogy itt politikai döntés született volna. Valaki tuti hazudik mint mindig.

 

Hja, mai jókedvemben még ezt is találtam. Újabb s*ggberúgás, nekünk, magyaroknak. Ukrajna is megalkotta a maga kis magyarellenes nyelvtörvényét.

 

http://www.youtube.com/watch?v=rmCENUYpMkc...player_embedded

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pénz beszél, az ember meg hazudik. Na. Ukránok meg vérszemet kaptak, hogy jé, lehet ilyet csinálni.

 

 

Más: holnap legyetek kedvesek drukkolni nagyon! Igazgatástan vizsga, az utolsó a háromból. Töményen szükség van rá. Teljesen ideg vagyok, az anyag meg nagy és nehezen összevadászott (fénymásoló, órai, levlista, sokminden....)

Nagyon drukkoljatok légyszi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom Phobos jártál a Süssük ki együtt a Pirítóst rovatban. :)

 

Oldi, naná h hazudnak, össze vissza. Sok sok pénz vándorolt most ott fenn a zsebekbe, és mint mindig mi isszuk meg a levét.

Komolyan, miért kell azt a kis jókedvet is elvenni az emberektől ebben a sz-r világban ami mindig reggel munkábamenet várja őket. Nem tudom felfogni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hja, mai jókedvemben még ezt is találtam. Újabb s*ggberúgás, nekünk, magyaroknak. Ukrajna is megalkotta a maga kis magyarellenes nyelvtörvényét.

 

http://www.youtube.com/watch?v=rmCENUYpMkc...player_embedded

 

Azért a kommenteket is el lehet olvasni. OMG mi lesz itt ha a jobbik kerül hatalomra...népírtás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Noh, kiderült, hogy igazunk volt, ez politikai ( lemutyizós) döntés volt:

 

"NEO FM néven indítja el november közepétől a Sláger Rádió mostani frekvenciáján jelentkező adóját az (MSZP-közeli) FM1 konzorcium - tudatta a társaság csütörtökön, megerősítve ezzel az MTI előző napi értesülését. (A Danubius helyére pedig a zsideszes Klassz rádió kerül - a szerk.)

 

Pályázatukban a 35 százalékos magyarzene-arány mellett azt is vállalták, hogy az adásidő legalább 30 százalékát "a hallgatói érdeklődést is kielégítő, színvonalas közszolgálati műsorszámok" teszik ki. Az EST Media Group (EMG) és a radiocafé alkotta FM1 Konzorcium célja a nívós zenei tartalom mellett a kulturális és igényes műsorszolgáltatás, valamint az üzletileg is rentábilis működés biztosítása - ismételték meg korábbi közlésüket, paradigmaváltást ígérve azzal, hogy tartalmasabb, izgalmasabb és "emberközelibb" formátumban működnek.

(MTI nyomán)" Forrás: Kurucz.info

 

 

Krande, gigamega drukk megy dögivel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos én nem látom ilyen fényesen a dolgokat. Ha nincs más, lesz, aki hallgatja majd. Mint ahogy a Mónika és egyéb sókat is, vacsoracsata és tsai, mivel nincs más, sokan nézik. :) :) :) :)

Van más is, nem csak kábeles tévé. Ha már csak a három vagy négy alapcsatornában kellene gondolkodni, ott az m1 is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2009 november 13-án Szíriusz - Találkozások

 

VENDÉG :

Szélesi Sándor

írói álnevén Anthony Sheenard háromszoros Zsoldos Péter-díjas sci-fi-, fantasy- és thrilleríró, forgatókönyvíró, szerkesztő,

eddig 21 megjelent regény és 57 publikált novella szerzője.

 

Ez érdekelne valakit? Ha igen, írok pontos címet, időt:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van más is, nem csak kábeles tévé. Ha már csak a három vagy négy alapcsatornában kellene gondolkodni, ott az m1 is :)

 

Van, de van, akinek az agya egyszerű műsorok befogadására alkalmas :) (SAJNOS)

Én amúgy lassan csak 2-3 műsort nézek, pl House, OCC, Rákhalászok, meg évente egyszer Dominó-nap :)

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2009 november 13-án Szíriusz - Találkozások

Nekem nem igazán jó az időpont, mivel előtte és utána is Pest, így közte már maradok a se**emen otthon.

 

Van, de van, akinek az agya egyszerű műsorok befogadására alkalmas :) (SAJNOS)

Én amúgy lassan csak 2-3 műsort nézek, pl House, OCC, Rákhalászok, meg évente egyszer Dominó-nap :)

Egyik nap beszéltük ezt a melóhelyen is, azért vannak ezek a műsorok, mert sok ember vevő rá.

Tévében csak Fomra1-et meg korit nézek :) Azokat jobb élőben, mint leszedve a netről :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem igazán jó az időpont, mivel előtte és utána is Pest, így közte már maradok a se**emen otthon.

 

Egyik nap beszéltük ezt a melóhelyen is, azért vannak ezek a műsorok, mert sok ember vevő rá.

Tévében csak Fomra1-et meg korit nézek :) Azokat jobb élőben, mint leszedve a netről :)

 

Majd mesélek akkor:)

F1-ről mostanság leszoktam. Ott is csak botrányok vannak :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: holnap legyetek kedvesek drukkolni nagyon! Igazgatástan vizsga, az utolsó a háromból. Töményen szükség van rá. Teljesen ideg vagyok, az anyag meg nagy és nehezen összevadászott (fénymásoló, órai, levlista, sokminden....)

Nagyon drukkoljatok légyszi!

Megy a drukk!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a kommenteket is el lehet olvasni. OMG mi lesz itt ha a jobbik kerül hatalomra...népírtás.
Ez ökörség. Népírtás az most van. Nem születnek magyar gyerekek, ellehetetlenítik a magyar ember munkavállalását, megélhetését......ésatöbbi. Akik ezért felelősek azokat nem fogom sajnálni, ha lecsap rájuk a pöröly, a lá népharag.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2009 november 13-án Szíriusz - Találkozások

 

VENDÉG :

Szélesi Sándor

írói álnevén Anthony Sheenard háromszoros Zsoldos Péter-díjas sci-fi-, fantasy- és thrilleríró, forgatókönyvíró, szerkesztő,

eddig 21 megjelent regény és 57 publikált novella szerzője.

 

Ez érdekelne valakit? Ha igen, írok pontos címet, időt:)

B*sszus, Szíriusz ????? Olyan messze kell majd menni? :) :) Van közvetlen járat, vagy csatlakozást kell igénybevenni? :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez ökörség. Népírtás az most van. Nem születnek magyar gyerekek, ellehetetlenítik a magyar ember munkavállalását, megélhetését......ésatöbbi. Akik ezért felelősek azokat nem fogom sajnálni, ha lecsap rájuk a pöröly, a lá népharag.

 

Hehe Hitler így is gondolkozott. :) Ezzel nem rád utaltam, mielőtt félreértenéd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez ökörség. Népírtás az most van. Nem születnek magyar gyerekek, ellehetetlenítik a magyar ember munkavállalását, megélhetését......ésatöbbi. Akik ezért felelősek azokat nem fogom sajnálni, ha lecsap rájuk a pöröly, a lá népharag.
T*köm kivan komolyan! Neked a szellemi szinted két év alatt a béka s*gge alá csökkent vagy mi van? Lassan túlteszel frenkie-n aki elég jól viselkedik (pedig régen hogy fenyítetted). Vedd már észre magad komolyan, és már vagy ötödszörre szólok, hogy ezt a témát ITT NE TÁRGYALJUK! Nem tudom mit kell tennem, hogy ez így is legyen. Egyszer felhúztok komolyabban, és kitörlöm a francba ezt a topikot.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe Hitler így is gondolkozott. :) Ezzel nem rád utaltam, mielőtt félreértenéd. :)
A náci eszméket nehogymá' összekeverjük a nemzeti öntudattal. :)

De ezt most nem is értem, hogy jön ide. :S Aki képes összefogni a népéért az már náci vagy mi? Amcsik is azok voltak 2001-es események után amikor kitűzték a zászlóikat? Vagy az a baj, hogy túl keveset adtunk még el az országból? Mondjuk nem kell ezekre válaszolni, mert ugye nem téma itt. De egyszer úgy meghallgatnék egy "okos" embert, hogy a magyar öntudat, a magyar nép megóvása, gyermekeink jővöjének biztosítása az miért náci dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.