Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Obi1, sok sikert, kezed-lábad ne törjed... :)

 

Nekem a szalagavatómról csupa jó jut eszembe, mert a tesómmal táncoltam, lévén nem elég fiú az osztályban, ő meg elég magas volt már, és vállalta. Rengeteget nevetgéltünk már a próbák alatt is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek a drukkot, a délelőtt nyugisan telt, egy emberke jött laboreredményért+ receptért, de azt már előre megbeszéltük Ágotával, hogy mi kell neki (tegnap este jött a laboreredmény, és akkor gyorsan még összeültünk). Délután meg volt erősítés, egy másik beugró állatorvossal, jött is egyből olyan eb aki kétszemélyes volt :)
Én drukkolni nem tudtam, de utólag gratulálok a sikeres próbához. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a szalagavatómról csupa jó jut eszembe, mert a tesómmal táncoltam, lévén nem elég fiú az osztályban, ő meg elég magas volt már, és vállalta. Rengeteget nevetgéltünk már a próbák alatt is. :)

Nálunk sem volt elég fiú, de mi elhatároztuk, hogy csak párban szép, szóval a 8/24 arányhoz szeretünk még 16 fiút :) Az én tesóm is jött (sőt később még a szomszéd csajjal is ment egy másik évben, szóval kitáncolta magát a sajátjával együtt bőven :)), de végül mégse vele táncoltam, mert volt az osztályban egy magas lány, akinek nem volt párja, így lepasszoltam, nekem meg szereztek egy másik fiút, aki a suliba járt eggyel alattam :) A próbák marha jók voltak eltekintve attól, hogy későre jutottunk csak, mert nem jutott időben eszünkbe, hogy kéne egy tanár, és végül csak majdnem estére tudta berakni az osztályt. Jó kis szerda délutánok voltak, emlékszem olyanra is, hogy már a végefelé szoknyában kellett táncolni, mi meg bő cuccokat szereztünk, és felvettük a nadrág fölé, a próbák előtt úgy szaladgáltunk a suliban :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is egyik osztálytársnőmmel táncoltam, bér nálunk is kevés lány volt :)

Nekünk péntek délután 3-től 6-ig volt táncpróba, szóval egyrészt ráértünk, másrészt jó hosszú volt és volt idő begyakorolni a táncokat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekünk másfél óra volt csak a próba, de az fél 4-kor kezdődött, így aztán mindig sötét volt, mire véget ért. Utána még vonat, stb. szóval aznap este már nem sok házit írtunk meg otthon :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz mindenkinek.

Az aggódásom nem véletlen, még egyszer se sikerült bénázás nélkül végigcsinálnunk a próbákat, ma főpróbán is ment az anyázás. Köszönhetően talán a heti 1 órás próbáknak, ami azért nem valami sok. Elvileg amúgy bécsi keringő lenne, de az alaplépéseken kívül köszönőviszonyban sincs az eredetivel, túl van bonyolítva az egész. A tánctanár meg no comment, azon kívül hogy egy kókuszillatú (és esküszöm kifestett)homokos, még sík sötét is.. És mi ennek fizetünk 100 rugót..

 

Felvétel meg szerintem készül dögivel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tánctanár meg no comment, azon kívül hogy egy kókuszillatú (és esküszöm kifestett)homokos, még sík sötét is.. És mi ennek fizetünk 100 rugót..
:) Ezek után hálát adok, hogy minket Dudi készített fel :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kötelező ilyeneken részt venni? Én még csak hasonlóra sem emlékszem. Asszem valami buli volt a Sportcsarnokban oszt jónapot :)
Nem kötelező, de az ember életében csak 1x fordul elő, kár elszalasztani.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz mindenkinek.

 

Felvétel meg szerintem készül dögivel. :)

Kérünk majd, ha lehet :) Nyugi, majd túl lesztek rajta, és utólag már nem fog számítani az egész, csak az, hogy jó buli volt :) A tanár meg hülye, ha nem képes rendesen felmérni, mire képesek a diákjai no meg megtanítani, amit kell.

 

Nem kötelező, de az ember életében csak 1x fordul elő, kár elszalasztani.

Bizony, egyetértek :) Nem hagytam volna ki én sem. A húgom viszont a táncot kihagyta, mai napig nem is értem, mi a fenéért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kötelező ilyeneken részt venni? Én még csak hasonlóra sem emlékszem. Asszem valami buli volt a Sportcsarnokban oszt jónapot :)
Nálunk se volt ilyen. Legalábbis a mi osztályunk kimaradt belőle. Hála a jó istennek. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérünk majd, ha lehet :) Nyugi, majd túl lesztek rajta, és utólag már nem fog számítani az egész, csak az, hogy jó buli volt :) A tanár meg hülye, ha nem képes rendesen felmérni, mire képesek a diákjai no meg megtanítani, amit kell.
Ha tudok mindenképp teszek fel képet. A táncot meg majd túlélem valahogy. :)

 

Az nem nagyon fordult meg a fejemben hogy nem táncolok, nem szerettem volna egy ilyen társasági dologból kimaradni. Ha bénázunk akkor meg együtt bénázunk, nem para. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk se volt ilyen. Legalábbis a mi osztályunk kimaradt belőle. Hála a jó istennek. :)
Harminc banthával se tudtak volna ilyenre elvonszolni :)

Mondjuk nálunk érdekes lett volna, mert az osztályunkban volt 32 csaj és két fiú :)

De ellenben háromszor ballagtam :D:) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harminc banthával se tudtak volna ilyenre elvonszolni :)

Mondjuk nálunk érdekes lett volna, mert az osztályunkban volt 32 csaj és két fiú :)

De ellenben háromszor ballagtam :):D:)

Nálunk fordítva volt, de a lényeg az volt, hogy ezért mi kimaradtunk a 'jóból'. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk se volt ilyen. Legalábbis a mi osztályunk kimaradt belőle. Hála a jó istennek. :D

Eh.. micsoda hozzáállás, kimaradni egy ilyen jó buliból :P

 

Ha tudok mindenképp teszek fel képet. A táncot meg majd túlélem valahogy. :D

 

Az nem nagyon fordult meg a fejemben hogy nem táncolok, nem szerettem volna egy ilyen társasági dologból kimaradni. Ha bénázunk akkor meg együtt bénázunk, nem para. :P

Köszi :D Na ez a jó hozzáállás :P Senki sem tánctudással született, a többiek is épp úgy bénáznak, mint bárki,l ha az egész osztály, akkor jókat lehet vigyorogni utána :D

Nekünk volt egy remek táncosunk, de csak azért, mert az egyik fiú vakbélgyulladást kapott a szalagavató előtt 3 héttel, és a tánctanár gyorsan hozta a tini fiát, hogy vegye át a helyét :D Csak az a srác tudta gyorsan a koreográfiát megtanulni :P

 

Mondjuk nálunk érdekes lett volna, mert az osztályunkban volt 32 csaj és két fiú :cool:

Nagyon jó csak lányoknak való táncok vannak, ahova pár fiút is be lehet passzírozni, nálunk pl. szuperul megoldották a csárdást egy másik osztálynak 3 fiúval :P

 

Nálunk fordítva volt, de a lényeg az volt, hogy ezért mi kimaradtunk a 'jóból'. :P

Nagyon jó csak fiúknak való táncot is össze lehet hozni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, sosem volt bukott osztálytársam :D

Nekem csak negyedikben azért, mert felettünk az egyik lány olyan beteg lett, hogy ki kellett maradnia a suliból, és így csak évismétléssel tudta befejezni :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon Obi1 túlélte a szalagavatót? :) Ha erre jársz, jelentkezz :)
Vagyok, csak 4-kor keltem és még kómás vagyok.

Amúgy köszi kérdésed, túléltem. :) A tánc hibátlanra sikerült, és mi kaptuk a legnagyobb tapsot is. Jó mondjuk a szalagtűzést páran elbakizták idegességükben, a nézők legnagyobb örömére.

Az afterparty se volt semmi, elég annyi róla hogy a Dunába landolt pár buszmegálló tábla. A végén már meg is gyűlt a bajunk a rendőrséggel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.