Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hajtóvadászat indult eme tini ellen. Ha tudja valaki nevét ,címét nosza mert szívesen fejen durrantanám egy shotival.

 

http://www.liveleak.com/view?i=bb4_1283184704

Én ezt a büdös k*rvát kiraknám az óceán közepén, oszt' ússzon. "Nagy rakás sz*r az ember".
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajtóvadászat indult eme tini ellen. Ha tudja valaki nevét ,címét nosza mert szívesen fejen durrantanám egy shotival.

 

http://www.liveleak.com/view?i=bb4_1283184704

Ez engem is nagyon kikészített :(

Nincs más hátra, mint bevetni a kutyakommandót, hadd hulljon a férgese

gun_dog.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha ez újszülött korukban történt volna meg velük és nem ennyire "látványosan" azt mondom oks, anno otthon anyám meg apám is az újszülött kismacsekokat vízbe fojtotta mert nem kellettek és sok helyütt ez így megy ma is. De az, hogy a vidin is látott, pár napos kölkökkel így dobálózzanak az felháborító. A gyerekkel csinálnám ugyanezt egy gumikötéllel a lábán. Egy alacsony hídról jojóznék vele a folyóba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megkaptam az órarendemet, imádnivaló.

 

Kedd:

 

08:00-09:40

Államigazgatási és jogi ismeretek (GGTAJ11MNC) - ME1

 

11:40-13:20

Mikroökonómia (GGTKG12MNC) - ME1

 

15:20-17:00

Ergonómia (GSVER11MNC) - EA - NMM/1.

 

17:10-18:50

Műszaki ábrázolás (RMKMA11MNC) - E

 

Ezekben a laza két órás szünetekben amőbázzak magammal?

Legalább a pénteki napom szabad lesz..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajtóvadászat indult eme tini ellen. Ha tudja valaki nevét ,címét nosza mert szívesen fejen durrantanám egy shotival.

 

http://www.liveleak.com/view?i=bb4_1283184704

Nem shoti, az túl kíméletes, de még Ody módszere is. Először is, el kéne törni ujjait, kezét, lábát, ebben a sorrendben és jó lassan, hadd élvezze. Aztán lábára kötni egy hurkot és pecázás gyanánt bevágni a Mississippibe, természetesen egy mozgó versenymotorcsónak mögé, kis vízisízés gyanánt, légzőpalackkal a fején, hogy azért ne fulladjon meg (természetesen pucéron). Majd legvégül ugyanezt a műveletet végrehajtani, annyi különbséggel, hogy a hajót egy rally kocsi, a vizet földút váltaná. Ha véletlen túlélte a tortúrát, akkor lökném bele egy erős sodrású folyóba. És talán, de csak talán, az már elégtétel lenne. Ja, és a szüleivel végignézetném az egészet, csak a miheztartás végett, amiért ilyen rendes gyereket neveltek.

Amúgy a videót az első nyüsszentésig bírtam megnézni, aztán nyomtam is ki. Egyrészt, mert leírhatatlan düh lesz úrrá rajtam minden ilyen videó láttán (de még akkor is, ha csak hallom a történetet), másrészt, végignézek egy boncolást is élőben szendvicset majszolgatva, az fix, de ezt nem bírja a gyomrom. Semmi sem borít ki (és dühít fel) jobban, mint egy védtelen állat szenvedésének látványa.

 

Hát ha ez újszülött korukban történt volna meg velük és nem ennyire "látványosan" azt mondom oks, anno otthon anyám meg apám is az újszülött kismacsekokat vízbe fojtotta mert nem kellettek és sok helyütt ez így megy ma is. De az, hogy a vidin is látott, pár napos kölkökkel így dobálózzanak az felháborító. A gyerekkel csinálnám ugyanezt egy gumikötéllel a lábán. Egy alacsony hídról jojóznék vele a folyóba.

Bocs Oldi, de a szüleidről most egyáltalán nem alakult ki bennem kedvező kép, és te magad is visszazuhantál némiképpen, amiért az ilyen tettre "oksot" írsz. Egy állat ok nélküli (és oknak csak a táplálkozást vagy az önvédelmet tudom elfogadni) elpusztítása nem oks, semmilyen formában. Egyrészt, sok-sok menhely működik még nálunk is, ahová be lehet adni a kölyköket, másrészt, ha már annyira lusták vagyunk, hogy erre az amúgy nem megterhelő lépésre, akkor ne vízbe fojtsa az állatot, ami végül is az egyik legborzalmasabb halálnem, mert túl sokáig szenved az állat. Legalább törje ki a nyakát és vége. De még ez sem lenne oks, ez is az emberi állatság leggyomorforgatóbb, legundorítóbb megnyilvánulása. Ugyanolyan tett, mint vízbe fojtani, vagy nyakát szegni egy újszülött gyereknek. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1: Ebből a szempontból jó az ETR rendszer, hogy saját magad rakod össze az órarendedet.

Viszont azokban a szünetekben lehet tanulni, enni vagy leckét írni (én az ilyen szünetekben szoktam HF-et írni :( )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs Oldi, de a szüleidről most egyáltalán nem alakult ki bennem kedvező kép, és te magad is visszazuhantál némiképpen, amiért az ilyen tettre "oksot" írsz. Egy állat ok nélküli (és oknak csak a táplálkozást vagy az önvédelmet tudom elfogadni) elpusztítása nem oks, semmilyen formában. Egyrészt, sok-sok menhely működik még nálunk is, ahová be lehet adni a kölyköket, másrészt, ha már annyira lusták vagyunk, hogy erre az amúgy nem megterhelő lépésre, akkor ne vízbe fojtsa az állatot, ami végül is az egyik legborzalmasabb halálnem, mert túl sokáig szenved az állat. Legalább törje ki a nyakát és vége. De még ez sem lenne oks, ez is az emberi állatság leggyomorforgatóbb, legundorítóbb megnyilvánulása. Ugyanolyan tett, mint vízbe fojtani, vagy nyakát szegni egy újszülött gyereknek. :(
Először is, nem az ilyen tettre írtam "oksot", hanem amit én is részleteztem. A nyolcvanas évek elején nálunk, a környékünkön, a felesleges újszülött kismacskákat rossz szóval idézve így intézték el. Menhely nem volt, állatorvost meg akkor láttunk amikor kötelező volt beoltatni a tyúkokat. Nem volt minden utcasarkon állatorvos, mint manapság. Amely kismacskára gazdi mutatkozott annyit meg megtartottunk. Szomszédokban is dögivel voltak macskák, akárcsak nekünk is. Gyerek fejjel persze én se fogadtam el ezt a megoldást, sírtam is anno eleget. Szüleim se lelkesedtek a műveletért. De még mindig jobb a szülés után rögtön megfojtani az állatot, mint pár napos korukban, vagy éppen megmérgezni. Az öreg szomszédasszonyok művelték is ezt elégszer. Arról nem is beszélve, hogy szerintem jelenleg is vannak vidéken ilyen megoldások. Egy megszületett kismacskát meg ne hasonlítsunk már egy csecsemőhöz. Ennyi erővel szapulhatnánk azt is amikor elaltatással végeznek az újszülött állatokkal. Nem szép dolog semelyik se, de megfelelő megoldást még senki se talált ki. Ha nem lesz gazdájuk úgyis elpusztulnak.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, minden okk, pénteken mehetünk reggel nyolcra. Nem tartott sokáig a vizsgálat: Fél nyolckor kezdtünk a laborban, és negyed tizenkettőkor végeztünk :P Azt hittem, a hajam kihullik a végére! Tízkor kirohantam apámhoz, és vittem Nolcsinak némi hamit, mert már kopogott a szeme.

A legnehezebb a pisi volt. Este megevett másfél kígyóubit, és kapta a zacsit. Reggelre tele volt pisivel a pelus, a pizsi és az alvórongy. Zacsiban egy csepp sem!

Nem baj, van még zacsi! Feltettem, és itattam vele másfél pohár vizet! Kórháznál kicsit várnunk kellett, gyerek apám kocsijában játszott. Eredmény: Volt pisi! A pelusba, és a nadrágra! Zacsi üres!!! :( Illetve minmális anyag volt benne. Viszem be, de a nő szerint kevés. Gyerekre újabb zacsi, és sok ima, hogy még délelőtt pisiljen!. :)

Ezután vérvétel, majd át a dokihoz, aki műti. Ott laza másfél óra várakozás. Mielőtt bemennénk, észreveszem: Volt pisi! Igen, eltaláltátok! A pelusba, és némi a nadrágra. De! Maradt 5 mili a zacsiban is! Hurrá! Míg a doki vizsgálta Nolcsit, én szorongattam a kezemben a cuccot, hisz minden cseppje kincset ér! :) Mikor végeztünk, futi át a laborba. A csaj vigyorogva kérdi: Két semmiből csináljak valamit? Bősz bólogatást kapott.

Ezután altatósdoki nézte meg. Ott már minden rendben volt.

Kettőkor rácsörögtem a laborra, ahol áldásukat adták a műtétre! Most már csak ki kell várni a péntek reggelt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Köszi. Hát én azt várom el egy shotitól, hogyha a delikvens vállához rakom és meghúzom a ravaszt szakítsa le a karját, ha a térédhez akkor szakítsa le az alsó lábszárat, ne csajk öljön. Durván sebezzen.

Erre képesek :( Sőt, arra is, amit a The Expendables-ben láthattunk :)

 

Különben elképesztő mennyi fajta shoti van. Jó lenne egyszerűsíteni. icon4.gif icon4.gif A gépfegyvertől meg azt várom, hogy a delikvens rángatozzon haldokolva ha belelövök egy harmincas tárat. Lyukas legyen mint az ementáli. icon4.gif

Ha beleküldesz egy harmincas tárat egy jobb gépfegyverből (akár egy PDW-ből is), az első tíz után már nem nagyon fog haldokolva rángatózni, hanem jóvátehetetlenül meghalt :) Amúgy miért aprózod el? A harmincas tár már nudli, ott a P90-es 50-es tárral, ráadásul 5,7 lőszert használ, ami az egyik legerősebb tölténytípus (és a P90-es PDW típusa ellenére sem egy salambalam jószág).

 

Különben shotti ha jól tudom már a második világégésnél használtak. Igazad lehet mert az szük helyen lehet jól használni, messzi lövésnél nem ér semmit ,de ha házról-házra Írtják a tálibokat akkor ha befordul a sarkon azonnal fejbe lehet löni shotival, az agyvelejét meg majd letakarítják. icon4.gif icon4.gif

Shotit már nagyon régen használnak, hiszen megelőzte a géppisztolyokat. Már a jó öreg Winchester is shotgun volt, annak az első példánya pedig az Winchester Model 1866 (a szám a megjelenésének dátuma) volt. De még ezt is megelőzte egy kevésbé ismert típus - amiből végül is kialakult a klasszikus winchester - ez pedig a Henry karabély volt, melyet 1860-ban hoztak forgalomba. Csak Benjamin Tyler Henry-nek nem volt arra pénze, hogy sorozatgyártsa a puskát, így el kellett adnia a munkaadóinak, Horace Smith-nek és Daniel Wessonnak (illetve a fáma szerint el lopták), akik a Winchester Repeating Arms Company vezetői voltak. Így született meg az első karfelhúzós (lever-action) puska, egyben az első shotgun. Később ezekből fejlődtek ki a pumpás vagy dugattyús (pump-action) puskák. Ezek első példánya volt a Winchester Model 1897, amit az 1893-as még karfelhúzós Winchesterből fejlesztettek ki.

Ennél fogva katonai alkalmazásban is régóta szerepelnek, hiszen a legelső Henry karabélyt az amerikai polgárháborúban használták, igaz, nem éppen mondhatjuk elterjedtnek (hiszen a Henry karabély alig pár példányban készült el), ráadásul akkoriban még a kard és az elől/hátul töltős puskák voltak divatban. Shotgunt először elsődleges fegyverként hadi alkalmazásban az első világháború alatt használtak, igazán elterjedté pedig a második világháborúban vállt az ázsiai hadszínterek dzsungeleiben, ahol egyrészt szűkebb helyeken kellett harcolni (mint később a városi alkalmazásoknál), másrészt, jó szolgálatot tett, mikor a bokorban lapult a szamuráj (ugye, a shotgun máig elsődlegesen vadászfegyver, és ez a tulajdonsága érvényesült a dzsungelekben is).

Persze gyorsabban teret nyert a rendfenntartásban, főleg tisztességes megjelenése és sebzési képességei miatt (ráadásul olcsó és könnyen kezelhető, megbízható fegyvertípus), illetve katonáéknál a városi hadviselésben játszik fontos szerepet, hiszen ilyen helyen vagy a shotgunok vagy a géppisztolyok a megfelelő fegyverek, nem a nagy gépkarabélyok (bár az izraeliek ezt a problémát áthidalták a Tavor TAR-21-el, mely egyik kedvenc gépkarabélyom).

 

Személyes véleményem pedig az, hogy a shoti bár egy tisztességes gyilokeszköz, mely mind méretével, mind sebzési erejével képes tiszteletet parancsolni, azért egy géppisztoly vagy gépkarabély még mindig jobb hadicélra. Több lőszer, nagyobb tűzgyorsaság, könnyebb kezelhetőség (automaták és a tárcsere sem macerás) ráadásul a mostaniak már igencsak kompaktak a gépkarabélyok is (mint az említett TAR-21), hiszen a 2000-es években az eddig megszokott nyíltszíni hadszíntereket felváltották a városi harcok, amikben bár a shotgun jó szolgálatot tesz, méretük miatt hátrányban vannak a használóik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először is, nem az ilyen tettre írtam "oksot", hanem amit én is részleteztem.

A kettő között nem látok különbséget, és nem véletlen írtam, hogy ha már elkerülhetetlen, akkor legalább a gyors és "kíméletes" nyaktörést válasszák, ne a lassú és szenvedésekkel teli fojtást. És ja, én szapulom azt is, aki elaltatja az újszülött állatot.

Abban sem látok különbséget, hogy kisgyerek vagy kismacska. Mindkettő érző, lélegző, tehetetlen élőlény. Attól, hogy az egyik ember, a másik állat? Nos, a lenti videó alapján én ezt a különbséget is erősen megkérdőjelezem, de attól függetlenül, a tény az tény: mindkettő érző, lélegző, védtelen élőlény és egyik elpusztítása, legyen az bármilyen okból, nem lesz a szememben semmiféleképpen sem elfogadott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kettő között nem látok különbséget, és nem véletlen írtam, hogy ha már elkerülhetetlen, akkor legalább a gyors és "kíméletes" nyaktörést válasszák, ne a lassú és szenvedésekkel teli fojtást. És ja, én szapulom azt is, aki elaltatja az újszülött állatot.

Abban sem látok különbséget, hogy kisgyerek vagy kismacska. Mindkettő érző, lélegző, tehetetlen élőlény. Attól, hogy az egyik ember, a másik állat? Nos, a lenti videó alapján én ezt a különbséget is erősen megkérdőjelezem, de attól függetlenül, a tény az tény: mindkettő érző, lélegző, védtelen élőlény és egyik elpusztítása, legyen az bármilyen okból, nem lesz a szememben semmiféleképpen sem elfogadott.

Azért gondolom amikor a sertéspárizsis szendvicset majszolod, azt nem teljes bűntudatból teszed. Vagy az már megbocsájtható ha éhségből, egy állat megölését szorgalmazod? Olyankor nem érző lény a szegény pára?

:(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lenti videót (kiskutyák :cry: ) pedig annyit, hogy nagyon szomorú, hogy abból a gyerekből ennyire hiányzott az empátia, az együttérzés. Hogy nem érzett semmit, mikor ledobta a síró kölköket. Dzséjttel értek egyet, hogy van elég lehetőség manapság, hogy az állatok ne így végezzék. Aki felelősséggel tart állatot, és nem akar kölyköt, az műtesse meg az állatot. De állítólag már nekik is van tabletta. A kicsiket meg lehet menhelyre vinni, vagy elajándékozni.

Persze mindig is könnyebb volt vízbe fojtani őket. Sokszor hallottam, hogy az milyen "humánus"! Ilyenkor csak hideg dühöt érzek. (Oldi, tudom, régebben ez általános szokás volt, remélem, lassan ez is fejlődik. Mármint az állattartás kultúrája. Amibe beleértem az oltásokat is, meg a kutyagumis zacsit )

Mostanság sok rettenetes dolgot olvasok. Mikor gyerekek ölnek gyerekeket. Hidegvérrel. Kegyetlenül. Gyakran kínozzák a másikat. Vagy ez a lány. Sokat gondolkozom, hogy vajon milyen nevelést kaptak? Mitől lett ilyen sivár a lelkük. Biztos meg van mindene ennek a lánynak. Legalábbis nem volt topis, koszos, nem volt a rucija foltos. Nem volt semmilyen etnikum. Vajon mennyit voltak a szülei vele?

A másik meg hogy mit hordoz alapból belül. Ortis tudja, hogy ha tehetném, egy halom állatom lenne, lehetőleg menhelyi. Nem bírom, ha állatot, vagy gyereket kínoznak. És fel is zaklatnak az ilyesmik, főleg hírekben.

Nolcsi kiskorától érzékeny. Eleinte attól is kétségbeesett, mikor Ortissal csikiztük egymást, és hangosan nevettünk. Ha veszekedünk, ránkkiabál: Ajja, Apa! Állatot sosem nyúz, padig anyósnál van kutya, cica. Egyikkel sem volt durva soha. Szóval ez valahol benne van "gyárilag".

Vagyis bárhonnét közelítem, az ilyet nem értem meg, és nem is akarom megérteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért gondolom amikor a sertéspárizsis szendvicset majszolod, azt nem teljes bűntudatból teszed. Vagy az már megbocsájtható ha éhségből, egy állat megölését szorgalmazod? Olyankor nem érző lény a szegény pára?

;)

Khm, látom megint elhagytad az olvasószemüveged, vagy csak még nem tanultad el tőlem a kötözködés mesterségét, esetleg szokásosan nem olvasod végig a szövegeket (kifogytam a tippekből, válassz egyet magadnak :P). De akkor a gyengébb olvasók kedvéért beidézem ide egy alig egy órával ezelőtt leírt mondatom:

 

Egy állat ok nélküli (és oknak csak a táplálkozást vagy az önvédelmet tudom elfogadni) elpusztítása nem oks, semmilyen formában.

Kiemeltem, az öreg harcosokra való tekintettel, így talán még ők is észreveszik :cry::P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abban sem látok különbséget, hogy kisgyerek vagy kismacska. Mindkettő érző, lélegző, tehetetlen élőlény. Attól, hogy az egyik ember, a másik állat? Nos, a lenti videó alapján én ezt a különbséget is erősen megkérdőjelezem, de attól függetlenül, a tény az tény: mindkettő érző, lélegző, védtelen élőlény és egyik elpusztítása, legyen az bármilyen okból, nem lesz a szememben semmiféleképpen sem elfogadott.

Ezekkel a sorokkal teljesen egyetértek! Az, aki egy önvédelemre képtelen lényt bánt, mert megteheti, az nagyon kicsiny a szememben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Khm, látom megint elhagytad az olvasószemüveged, vagy csak még nem tanultad el tőlem a kötözködés mesterségét, esetleg szokásosan nem olvasod végig a szövegeket (kifogytam a tippekből, válassz egyet magadnak :P). De akkor a gyengébb olvasók kedvéért beidézem ide egy alig egy órával ezelőtt leírt mondatom:

 

 

Kiemeltem, az öreg harcosokra való tekintettel, így talán még ők is észreveszik :cry::P

Nyugi láttam és egyébként is én is leírhattam volna korábban ezt a "nem olvasod el a szöveget" rendesen dolgot, mert tök mást hoztál ki az én szavaimból. :P ( Most megint belehúztál az azonosulásba ;) )

Node....

Ha így vélekedsz, akkor meg ne dobálózz olyanokkal, hogy szegény kis érző lények ők is. Persze, azok. Éreznek, gondolkodnak, töprengenek...és még sorolhatnám. De ettől még én ugyanúgy alja tettnek tartom azt is amikor valaki elcsámcsog egy pacalpörköltet, mint amikor ugyanaz az ember felháborodik egy elaltatáson és kifakad rajta, hogy azt miért és hogyan és ne má'. Ezt így kicsit álszentnek tartom. Kegyetlen művelet mindkettő és még ha megjegyezzük, hogy egy a lenti gyerek milyen g*ci és mit is művelnénk vele, ne hivatkozzunk már arra, hogy azok a kis szerencsétlen állatok mit is éreznek amikor magunk is alig várjuk, hogy az ebédlő asztalra felkerüljön a sütőből kihalászott sült hús. Mondjuk simán azt, hogy vele is hasonlóan tennénk és elítéljük mélységesen. De ennyit és ne többet. Addig legalábbis amíg nem füvet legelsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most komolyan el kell magyaráznom a csupán lustaságból, emberi kegyetlenségből, nemtörődömségből vagy kutya tudja milyen mondvacsinált emberi indokból elkövetett állatölés és a túlélésért történő állatölés közti különbséget? :cry:

Következetes vagyok, az életemért és a szeretteim életéért bármit, de azért a puszta kényelmemért már nem mindent. Ha nekiugrik a torkomnak, megölöm, ha éhes vagyok, megölöm, ez az élet rendje, ezt csinálja a természet is. De csak azért nem fogok egy kismacskát vízbe fojtani, mert... passz, semmilyen indokkal. Ha a két helyzet között nem látod a különbséget, akkor Oldi, a te készülékedben van a komoly hiba. Szerintem ettől nem vagyok álszent, csak reális, de ha álszentnek tartasz, hát istenem, ezzel együtt tudok élni :P

 

Nyugi láttam és egyébként is én is leírhattam volna korábban ezt a "nem olvasod el a szöveget" rendesen dolgot, mert tök mást hoztál ki az én szavaimból. icon9.gif ( Most megint belehúztál az azonosulásba icon4.gif )

Az is egy megoldás, csak nekem igazam van, neked meg nem lenne :P Mert ugye - amit úgy néz ki, szintén sikerült nem elolvasnod - én csak leírtam, hogyan lehetne "elfogadhatóbb" a te általad említett dolog (nem vízbefojtás, hanem nyakkitekerés), de azt speciel figyelmen kívül hagyosűd, és csámcsogsz olyanon, amit már alapból felhoztam, mint általam elfogadott dolog. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát számomra nincs különbség amikor már az egyik válfaját diszkrimináljuk főleg úgy ha ostobán ki akarunk lépni a másik árnyékából. ;) De ez egyéni szoc. probléma, megnyugtatlak.

Upsz, bocsánat, csak neked van igazad. :P :P És ezt szerintem még a kompetens szent tankönyvek is így írják :P

 

 

Amúgy csak halkan, nagyon halkan jegyzem meg, hogy az újszülött kismacska nem fog levegőért kapkodni, mert jóformán a tüdeje még percekig tele van magzatvízzel a szülést követően. Ezért is nevezik a gyors vízbefolytást, ronda szóval humánosnak a helyzetükben. De ehhez tényleg gyorsnak kell lenni.

 

Sokáig amúgy nem is tudtam, hogy mi történt a kismacsekokkal. :cry: Anyám azt mondta született négy kiscica, de amikor később úgymond megnézhettem őket, már csak egy volt. Ekkor volt az, hogy három "elpusztulva" született. Pár évvel később mikor nagyobb lettem akkor mondták el egyszer, hogy mi is történik ilyenkor. Na akkor utáltam őket egy jó darabig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem ezek a történetek mindig sokkolnak. Volt egy osztálytársam aki mindig mesélte hogy az volt a bátyjával a szórakozása kiskorában hogy macskákat dobáltak a fának, és fetrengve röhögtek azon ahogy nyávogtak. Az apjuk meg a kutyát szokta a fához dobni ha az valami rosszat csinál, a mai napig.

De olyanokat is mondott hogy a szomszéd felakasztotta a másik szomszéd 3 kutyáját mert azok csesztették a tyúkjait.

 

És amikor mondok valamit akkor én vagyok a pesti bunkó, mert semmit se tudok én a vidéki létről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megkaptam az órarendemet, imádnivaló.

Levelezőn ilyen bajunk nincs :P

 

Amúgy a videót az első nyüsszentésig bírtam megnézni, aztán nyomtam is ki.

15 másodpercig ment, mert nem akartam videót nézni, de az első egy-két hsz-ból nem derült ki, hogy miről van szó, és rákattintottam, aztán gyorsan el. Egyszerűen nem bírom az ilyet még olvasni se ;) Szörnyű, hogy mit képesek az emberek tenni :P

 

Obi1: Ebből a szempontból jó az ETR rendszer, hogy saját magad rakod össze az órarendedet.

Jah, ha engedné a félévemet aktívra állítani, hogy tárgyakat felvegyek, az nagyon jó lenne (mert már két napja megy). Csak éppen az elsősöknél valami ge**sz van, így egyelőre nem tudjuk felvenni a tárgyakat, csak a felsőbb évesek :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, ma marha hideg volt :P
Fityfenét! Kellemes légkörtisztító idő van :cry: A lakás is kezd végre komfortosra lehűlni, éjszaka már nem is dobálja magát az ember, jól alszik. ;)

 

Ne felejtsük, a finnek ugye ilyenkor kezdenek strandra menni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.