Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ghí kérdés megoldva:

Szilvacsatni:

Na ennek örülök, de azt hiszem, ez egyelőre kimarad az életemből :lol:

Ghí helyett általában olívaolajat használok, mint ahogy másba is.

Köszi szépen a receptet, ki fogom próbálni, még van szilva, csak az a baj, hogy itt helyben a világon nem fogok találni fekete mustármagot (a másik van itthon, az nem jó?), meg chiliből is csak őröltem van jelenleg. A többi megy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell bebeszélni magadnak semmit. Kudar is írta, hogy mi a helyzet. De nem akarok ezzel itt többet foglalkozni. Kezd fárasztani, hogy mindenki a magának beképzelt dolgai miatt szólogat be a másiknak. Hova vezet ez?

 

Talán nem kéne olyanokat írnod és akkor senki nem képzel be semmit magának. :lol: Éjjel fél kettőkor, hogy aludni kéne? Hát nem igazán, mert 1. Semmi közöd hozzá, hogy mit csinálok éjjel. 2. Mivel 10-re járok dolgozni, ráérek aludni.

 

Na mindegy. Ássuk el a csatabárdot, ha lehet ne írj nekem csúnya válaszokat, ha nem egyezik a véleményeddel az enyém. Mert nekem már ezzel van tele a hócipőm. :):D Tartsuk tiszteletben egymás véleményét. Persze én sem vagyok szent néha én is durván reagálok dolgokra de akkor nyugodtan a fejemre lehet koppintani. :D :D Különben élőben tényleg nincs gond veled. :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán nem kéne olyanokat írnod és akkor senki nem képzel be semmit magának. :lol: Éjjel fél kettőkor, hogy aludni kéne? Hát nem igazán, mert 1. Semmi közöd hozzá, hogy mit csinálok éjjel. 2. Mivel 10-re járok dolgozni, ráérek aludni.

 

Na mindegy. Ássuk el a csatabárdot, ha lehet ne írj nekem csúnya válaszokat, ha nem egyezik a véleményeddel az enyém. Mert nekem már ezzel van tele a hócipőm. :):D Tartsuk tiszteletben egymás véleményét. Persze én sem vagyok szent néha én is durván reagálok dolgokra de akkor nyugodtan a fejemre lehet koppintani. :D :D Különben élőben tényleg nincs gond veled. :D :D :D

Sajnos nekem tele lett a hócipőm az igaztalan rágalmakkal, és az utólagos "felejtsük el" retorikával. Nem felejtem el. Ha szerinted meg Karrde szerint is egy sz*r vagyok, meg szemét, akkor ezt felül kell vizsgálnom. Nem vagyok tökéletes, mint ahogy senki itt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

J**szus, ilyet ki állított? Csak egy hozzászólásod rosszul jött ki, ami utána több napos vitát szült, de ettől még nem kell majdnem a Dunának menni.
Rosszul jött ki, de ezen van a rugózás azóta. Ne haragudj ha ezt nem viselem túl jól... Egyébként miért mennék a Dunának? Semmiért és senkiért nem tennék ilyet. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nekem tele lett a hócipőm az igaztalan rágalmakkal, és az utólagos "felejtsük el" retorikával. Nem felejtem el. Ha szerinted meg Karrde szerint is egy sz*r vagyok, meg szemét, akkor ezt felül kell vizsgálnom. Nem vagyok tökéletes, mint ahogy senki itt.

 

Miért lennél szemét? Nekem meg mért ne eshetne rosszul egy-két megnyilvánulásod? Valószinü nem szándékos volt részedről. Én meg aztán nem rágalmazlak, csak ez jött le némely megnyilvánulásodból. Amiket írtam nem csak egy dologból köveztzettem ki. Sajnos sokszor előfordult ha bírálatnak lett alátéve valamely általad kedvelt dolog akkor utána elég érdekesen nyilvánultál meg. De ha ez nem szándékos akkor no problem.Próbáld kivülállóként értelmezni, ha neked írnának ilyet.

Azt meg hogy kössünk békét, békítőnek szántam. Minek sokáig haragban lenni, főleg úgy hogy szerintem tök jóban vagyunk? Konfliktusok vannak de túl kell rajta lépni az embernek, legalábbis szerintem. Persze nem baj, ha felülvizsgálod a dolgokat, de bennem nincs haarg irántad, csak az amit beírtál lórúgásnak tünt. Úgymint neked amikor én szilveszterkor részegen Hitlereztem itten. Vannak hülye dolgaink(nekem is), ilyenkor szólni kell, de szerintem ne érdemes sokáig rajta rágódni. Azaz ne vedd annyira a szívedre te sem. Én elfogadóm, hogy nem szándékos volt ez tőled. Na elszívunk egy békepipát? :lol::)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos sokszor előfordult ha bírálatnak lett alátéve valamely általad kedvelt dolog akkor utána elég érdekesen nyilvánultál meg.
Konkrétan mire gondolsz? Szerintem ez nem csak rám mondható el. No de mindegy, tényleg nem akarok ezen vetyengeni. Békepipa? Én nem voltam mérges, csak végtelenül szomorú. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen a receptet, ki fogom próbálni, még van szilva, csak az a baj, hogy itt helyben a világon nem fogok találni fekete mustármagot (a másik van itthon, az nem jó?), meg chiliből is csak őröltem van jelenleg. A többi megy.

Nem tudom, hogy a fehér mustármag hogy viselkedik forró olajban. Biztos ami biztos, miután beledobtad, fedd le és várj kb fél percet, hátha ez is pattog. Chili biztos jó, csak nem tudom mennyi kell belőle. Én egy éretlen egészet tettem fél kiló szilvához, kicsit kevés volt. Egyébként itt a Tesco meg a Spar is tele van cserepes chilivel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Konkrétan mire gondolsz? Szerintem ez nem csak rám mondható el. No de mindegy, tényleg nem akarok ezen vetyengeni. Békepipa? Én nem voltam mérges, csak végtelenül szomorú.

 

 

Tcw, prequel, Lucas. Ezen hármas közül bárki negatívot ír , neked a vörös posztó. ;):) :) Legalábbis nálam ez jön le ezen fórumon. Ha nincs mögötte semmi akkor bocs, de írásaid alapján sajnos nálam ez jön le. Mint ahogy némely írásaim alapján nyilván neked is rólam. :D :D :D Pl alkohol. Szerintem százra biztos vagy benne ha lazábban írok, vagy durvábbat akkor tuti azt hiszed, hogy megint piáltam. Pedig nem mindig. Van amikor van alapja ,de azért mindennap nem iszok.

Az utolsó mondatoddal egyetértek. Pont ezt éreztem én is. Csak szomorúságot. Mivel mindketten ezt éreztük ezért szerintem lépjünk túl rajta, és akár személyesen, akár priviben megbeszélhetjük. :D De mégegyszer mondom feltételezem, hogy nem bántásból írod amit írsz. A magánéletemben is van egy olyan dolog amit az ellenségemnek sem kívánnék, együtt kell élnem vele, nem szeretnék még itt is ellentéteteket. Ha nincs az a beírás tőled akkor én sem válaszoltam volna "úgy". Különben egyszerŰ lett volna az egész. Azt írod bocs nem így akartam és kész. Én is megbánthatok akaratlanul itt bárkit. De ha szarul esik neki akkor elnézést kérek aztán annyi. Mert nem tudhatjuk az ingerküszöbét másnak. Na mindegy túl van ragozva.

 

A legfontosabb. GYERE EL A TALIRA.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy a fehér mustármag hogy viselkedik forró olajban. Biztos ami biztos, miután beledobtad, fedd le és várj kb fél percet, hátha ez is pattog. Chili biztos jó, csak nem tudom mennyi kell belőle. Én egy éretlen egészet tettem fél kiló szilvához, kicsit kevés volt. Egyébként itt a Tesco meg a Spar is tele van cserepes chilivel.

Oks, meg fogom próbálni :D Chilit kikísérletezem. Nálunk csak Tesco van, de az nagyon vacak, sosincs náluk semmi különleges (cserepes csak pet.zöld meg bazsalikom), mivel faluhelyen nem igazán veszik ezeket a cuccokat. Én meg Pesten jártamban ott veszem, mert itt nincs ;)

 

Nagyon szomorú, hogy egyetlen félreértelmezett mondat ide vezet. :)

Azért értelmeztük félre ketten is, mert félreérthető volt :) Amikor ez kiderült, csak annyit kellett volna tenni, hogy beírni, bocs, félreérthető volt, senkit nem akartam megbántani, és máris megelőztünk volna két napi ereszdelahajamat :D Csodákra képes egy-egy ilyen mondat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért értelmeztük félre ketten is, mert félreérthető volt ;) Amikor ez kiderült, csak annyit kellett volna tenni, hogy beírni, bocs, félreérthető volt, senkit nem akartam megbántani, és máris megelőztünk volna két napi ereszdelahajamat :)
De miért kell az ilyet félreérteni? Ebben az a szomorú, hogy feltételezitek rólam a lenézést, meg, hogy ilyet gondolok. Alapból az eszébe se kellene jutnia az embernek ilyen (főleg az ismeretségünk okán sem).
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyunk egyformák, sok mindent másképp értelmezünk. Nem kellene feltételezni, de ha egyszer elolvas az ember valami olyat, rögtön szíven szúrja, amit olvas, az írótól függetlenül.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezúton szeretnék mindenkitől elnézést kérni , hogy az én és Ody közti vitát kellett olvasnia két-három napig pár topicban. Szerintem félreértések voltak itt, én mostanság elég érzékeny vagyok ráadásul mostanság egy családi ügy miatt, ha meg fog történni a családban az esemény akkor majd beírom mi az(nem jó hír). Én túlléptem rajta, mostantól nem foglalkozom vele többet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezúton szeretnék mindenkitől elnézést kérni , hogy az én és Ody közti vitát kellett olvasnia két-három napig pár topicban. Szerintem félreértések voltak itt, én mostanság elég érzékeny vagyok ráadásul mostanság egy családi ügy miatt, ha meg fog történni a családban az esemény akkor majd beírom mi az(nem jó hír). Én túlléptem rajta, mostantól nem foglalkozom vele többet.
Csatlakozom.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezúton szeretnék mindenkitől elnézést kérni , hogy az én és Ody közti vitát kellett olvasnia két-három napig pár topicban. Szerintem félreértések voltak itt, én mostanság elég érzékeny vagyok ráadásul mostanság egy családi ügy miatt, ha meg fog történni a családban az esemény akkor majd beírom mi az(nem jó hír). Én túlléptem rajta, mostantól nem foglalkozom vele többet.
Tapasztalatból írom, nem ez volt az első, se az utolsó eset. Ezek a félreértések, elírások, rosszul megfogalmazott dolgok valahogy ciklusosan ismétlődnek :) Lassan lehet fogadásokat kötni, hogy ki lesz a kövi páros, illetve ki melyik oldalt fogja képviselni. :);)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy nézem az X-faktort, látom, hogy jelentkezett Padmé új szinkronhangja, Csondor Kata is :)

 

 

A Megasztárban meg egy Georgo nevezetű fazon pedig nálunk volt az egyik gólyatáboros szervező, mostanában mindenhol őt nyomatják.
Na ne oda Buda! ;) Ti ilyet néztek? Én most megfogadtam, hogy idén kerülöm mindkét műsort.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tapasztalatból írom, nem ez volt az első, se az utolsó eset. Ezek a félreértések, elírások, rosszul megfogalmazott dolgok valahogy ciklusosan ismétlődnek :) Lassan lehet fogadásokat kötni, hogy ki lesz a kövi páros, illetve ki melyik oldalt fogja képviselni. :);)

 

Remélem én egyiket sem. :D :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ne oda Buda! ;) Ti ilyet néztek?
Jól van, már megszünt a Budapest TV, most nincs Győzike sem, se Mónika show, valamit nézni kell ebben a téglalap alakú elektronikus eszközben. Szerencsére nemsokára lesz VV (vegyvédelem) 4, szóval lesz mit nézni, de hát addig is ki kell bírni valahogy :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen volt a lakóhelyed 150 éve!!

A két részre osztott térkép bal oldalán a 150 éves, jobb oldalán az aktuális műholdkép a lakóhelyedről.

Érdekes!

http://archivportal.arcanum.hu/maps/html/k...m2b_google.html

Csak ügyesen kell zoomolni. Plusz átlátszóságnál %-ban be lehet állítani az eltérést.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tehetségkutatókat én se szoktam követni. A mostaniakról csak annyit tudok hogy a Bőlasztár válogatásán "Laura" is ott volt és úgy rémlik be is jutott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.