Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

a hd-s linkre mentem, az ikonnál mindennél kiirja hogy hd de szemmel láthatóan nem az. a többi részemnél mind ott a hd minőség.

nem tudtok másik ingyenes linket adni?

Pedig az HD, mert 588 mega. A sima az meg 170 mega körül van. Én nagyon is látom a különbséget a kettő között. Amúgy meg csak ezek a linkek vannak.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez Kiskósát igazolja. Az ő forrása szerint 22-én lesz a következő új rész, vagyis lehet közben ismétlés. Bár ha a 8. epizódot ismétlik, akkor inkább arra tippelnék, hogy 15-én már új rész következik.
Szerintem is 15 -én lesz új rész. Talán a mostani dupla miatt egy hét kimarad. Bár így lenne.

 

 

Azért így elég fura. Lehet, hogy többször lesz dupla rész, hogy időben az évad végére érjenek?
Érdekes mindenesetre ez a stratégia, de már kezdem megszokni (nehezen megy). :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jónak néz ki :P

Már csak pár nap :P

A képek helyett, mostmár mozgóképek jöhetnének ezerrel :P:)
Nagyon egyetértek. Úgy látszik, hogy

Spoiler:

Grievous a saját hajóján szívatja meg Eeth Kothot. :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grievous intrigue

 

Spoiler:

Vagy a börtönszint egy zárkájából kiszabadult. Bár én nem tudom elképzelni Grivit amint egy Venatoron raboskodik. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

EP11: Lightsaber Lost

EP12: The Mandalor Plot

 

Azt hiszem a Mandalor szálat sokan várják, köztük én is. :D Amúgy igazad volt KK, két hét szünet jön. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No igen, jó lesz már, ha ők is jönnek végre :D Nem mintha ők a kedvenceim volnának, de üdítő változatosság lesz, és remélem, jó sztoriszálat találnak ki hozzájuk :D

Elég komoly hibákat kellene elkövetni ahhoz, hogy elrontsanak egy olyan történetet, amelyben szerepelnek. :D Remélem az epizód eleji összefoglalóban elárulnak ezt azt a mandaloriaiakról, mert akik nem annyira jártasak az EU-ban, azoknak nem biztos, hogy minden tiszta lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég komoly hibákat kellene elkövetni ahhoz, hogy elrontsanak egy olyan történetet, amelyben szerepelnek. :D Remélem az epizód eleji összefoglalóban elárulnak ezt azt a mandaloriaiakról, mert akik nem annyira jártasak az EU-ban, azoknak nem biztos, hogy minden tiszta lesz.
Biztos jó kis bevezetője lesz. Van már leírás de németül. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem hosszú, akkor holnap estére esetleg le tudnám fordítani. :D
Nem tudom ez hosszú e, de itt van. :D

 

"Obi-Wan erhält eine heikle Mission: Er soll Gerüchten nachgehen, nach denen die neutrale Herzogin Satine von Mandalore im Geheimen eine separatistische Streitmacht aufbaut. Sollte sich das bewahrheiten, wäre es für den Jedi eine schreckliche Erkenntnis. Er kennt Satine gut - zwischen beiden besteht seit ihrer Jugend eine enge Verbindung. Die schöne Herzogin schenkte

ihm einst ihr Herz... "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom ez hosszú e, de itt van. :D

 

"Obi-Wan erhält eine heikle Mission: Er soll Gerüchten nachgehen, nach denen die neutrale Herzogin Satine von Mandalore im Geheimen eine separatistische Streitmacht aufbaut. Sollte sich das bewahrheiten, wäre es für den Jedi eine schreckliche Erkenntnis. Er kennt Satine gut - zwischen beiden besteht seit ihrer Jugend eine enge Verbindung. Die schöne Herzogin schenkte

ihm einst ihr Herz... "

Nos, a fordítás alább található, de kissé mgdöbbentett :D:

Spoiler:

Obi-Wannak kényes küldetése adódik: utána kell járnia a híresztelésnek, hogy a mandalór Satine hercegnő titokban szeparatista haderőt állít fel. Ha ez igaznak bizonyul, az rossz hír lenne a Jediknek. Obi-Wan jól ismeri Satine-t - ifjú koruk óta szoros kapcsolatban állnak egymással. A szép hercegnő egyszer neki ajándékozta a szívét...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.