Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Gyerekek, nincs mitől félnetek, itt a negyediken nem látunk ki a hó alól, tegnap a BKV-s sofőrök spontán hósztrájkba kezdtek, szóval nincs mitől félni. :P:D

Ez így utólagosan igazán biztató volt :P

 

Na igen, a fő kérdés, hol volt Jake Sully???? :) :)

 

Remekül sikerült a mai nap, bár annyi holmit cipeltem, hogy kész voltam már, köszönet a srácoknak, akik besegítettek a cipelésbe :) Mártinak köszönet a kókuszgolyóért és a könyvekért, amikért már az utcáról fordultam vissza a mozihoz, de szerintem megéri majd :clap2:

Elnézést, amiért a mozi után elszaladtam könyvet venni, és várni kellett rám :) Ott virított a naptáramban felírva, hogy megjelent a kiadvány, amiben benne van Dzséjt írása, de itthon nem tudtam megnézni, ott pedig a film előtt sajnos Pildivel nem tudtam bemenni a könyveshez, mivel tegnap kevés zsével indultam el otthonról, ezért sürgősen találnom kellett egy bankautomatát még a film előtt :)

A Katicába már csak fél tucatnyian jutottunk el, de jól volt egy kicsit elbeszélgetni :D Jellemzően a MÁV ilyenkor szórakozik, így aztán órás késéssel értünk haza :) Ody, köszi, hogy jöttél velem :)

Remélem, mindenki rendben hazaért, az idő nem kedvezett nekünk :D

 

Most már húzok aludni, majd holnap megnézem a többi topikot is :) A film remek volt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy azért épségben hazaértél.Remélem Karrde is.Szegény azzal a sok csomaggal.

Köszi, hazaértem rendben, elmentem fürödni, családdal pici duma, most még írtam ide, de alvás. Húgom végül kijött kocsival az állomásra, szóval így megúsztam a sok cipekedést :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy mindenki épségben hazaért, mégha késéssel is. :clap2: Hihetetlen, hogy éppen ezen a hétvégén volt megint ítéletidő, épp mint akkor, amikor Bomarr-nál voltunk nyáron talin. Aznap legalább 20 fokott esett a hőmérséklet 1-2 óra alatt hatalmas vihar keretében, és szintén megakadt a vonatközlekedés. Pedig egy élményteli és fárasztó nap után nem ilyenekre vágyik az ember. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, hogy nem mentem talira, látom izgalmas volt. :clap2:

Na majd legközelebb remélem már ott leszek és megismerkedhetek Ortis-ékkal is :)

Sajnos a talira a mozi után a Katicába már csak kevesen mentünk, a többieknek ezért vagy azért menniük kellett :) Hatan voltunk össz-vissz (Pildi, Ody, Dzséjt, Dzséjt haverja, akinek sose tudom a nevét, pedig már párszor jött :), frenkie meg én) , Ortiséktól is el kellett válnunk a mozinál, mert az ismerősük cuccait eláztatták Fantával, ami pont a mi sorunkban dőlt ki :) , így aztán ott maradtak az Arénában, hogy ne totál nedves kabátban induljanak el. Pildi táskája is üdítős lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

eláztatták Fantával, ami pont a mi sorunkban dőlt ki :clap2:
Még egy ok, amiért nem szeretek moziba járni, nem figyelnek egymásra és a dolgaikra az emberek és ilyen kellemetlenségek leszenk :)

 

A Katicában nem volt lent hideg? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy ok, amiért nem szeretek moziba járni, nem figyelnek egymásra és a dolgaikra az emberek és ilyen kellemetlenségek leszenk :)

 

A Katicában nem volt lent hideg? :)

Azért ez csak egyetlen eset. Én elég gyakran járok moziba, de most először történt ilyen elázósdi. És nem azt a következtetést vontam le, hogy nem megyek többet, hanem azt, hogy legközelebb a kabátomat inkább leadom a ruhatárban, ha van, a táskámat meg nem teszem le a földre. :)

 

A Katicában fent nem csak boxok vannak (most realizáltuk :D), hanem a pincelejáratnál van egy külön terem, ahol össze lehet tolni az asztalokat, így akár többen is elfértünk volna, és jó meleg volt. :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És nem azt a következtetést vontam le, hogy nem megyek többet, hanem azt, hogy legközelebb a kabátomat inkább leadom a ruhatárban, ha van, a táskámat meg nem teszem le a földre. :)

Marha vagyok, hogy legalább a kabátot nem adtam le ruhatárban. Westendben gyakran leadom így télen, de ott legalább a mozinál van ruhatár, itt viszont meg sem néztem, hátha ott van. Pedig mondtad is, hogy akár berakhatnám a cuccaim :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úristen hogy nézek a Katicában. ;) Ha tekintettel ölni lehetne, Karrde már nem élne. A moziban is elég új hullámos a kinézetem. :) No de a többiek is jól mutatnak. :P
Én is csak néztem, hogy mi lett veled :) Más talis képeken csak árad belőled a boldogság, itt meg... :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úristen hogy nézek a Katicában. ;) Ha tekintettel ölni lehetne, Karrde már nem élne. A moziban is elég új hullámos a kinézetem. :) No de a többiek is jól mutatnak. :P

Úgy feszülsz ott a székben mint Bono. :)

A zombis tekintetről nem is beszélve :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.