Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Ha máshol nem jön össze, most épp ideális helyszín lehet a Katica pincéje. :)

 

Ígértem, hogy a következő talira túrós rétest fogok sütni, így olyan hely lenne jó, ahol gond nélkül meg is lehetne enni. :D

A Katica pincéjében el lehet fogyasztani, nem látja senki :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi például süssön mákos rétest is, és akkor nem lesz feltűnő, hogy (csak) túrósat eszik mindenki. :) :)

 

Másrészről, mint garázda fotós, a pincehelyiség nem túl megfelelő a leleplező fotók készítésére. :D :D Túl sötét van :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másrészről, mint garázda fotós, a pincehelyiség nem túl megfelelő a leleplező fotók készítésére. :):D Túl sötét van :)

Hozz magaddal zseblámpát... vagy vakus telefont... vagy még jobb a vakus fényképezőgép :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem csórinak csak telefonos fényképezőm van :)

Hát akkor ez van, megússzuk a kompromittáló képeket :) Vagy mivel nekem van vakus fotoaparatom, összefogok Phobossal és rólad készítünk pár kényes képet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát akkor ez van, megússzuk a kompromittáló képeket :) Vagy mivel nekem van vakus fotoaparatom, összefogok Phobossal és rólad készítünk pár kényes képet :D

Hát elég durva lesz egy józanképű, sármos, értelmes, intelektuel arcból a te általad említett színvonalat kihozni. :P

Bezzeg nekem veletek nincs ilyen gondom. :D:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát elég durva lesz egy józanképű, sármos, értelmes, intelektuel arcból a te általad említett színvonalat kihozni. :)

Bezzeg nekem veletek nincs ilyen gondom. :D:)

Majd összegyűjtük a sörösüvegeket és majd eléd rakjuk, mint ahogyan te szoktad.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Katica pincéjében el lehet fogyasztani, nem látja senki :D
Végül is eddig nem igazán jött le senki, italokért is mindig felmentünk, talán kivitelezhető. Vagy hátha van valakinek még ötlete :)

Tényleg nem lenne rossz a Katica pincéje, már ezért sem a hűvössége mellett, de talán lesz másik lehetőség, ami még jobb lehet. :)

 

Pildi például süssön mákos rétest is, és akkor nem lesz feltűnő, hogy (csak) túrósat eszik mindenki. :P:D

Kétfélét nem vállalok. :P És ráadásul a túrós sokkal jobb. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad van, a szerény tekintetű jelzőt kihagytam. Megfelelő így vagy még érzel némi ellenvetést? :P

Karrde kedves, légy szíves ennek a kedves, bájos embernek egy serpenyővel átadni az ellenvetésem :D

 

Ezzel én is egyetértek :P

Én meg nem értek egyet. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rétes ügyben csak annyit mondok, hogy nem a levegőbe beszélek: jobb túrós rétest csinálok, mint mákost, az empírikus tapasztalatok alapján. :P

Nem azt vitattam, hogy nem jó túróst csinálsz, hanem általánosan megjegyeztem, hogy a mákos jobb. :D

Ha azt akarod, hogy sikere legyen, minimum ennyinek mindenképpen rólam kell szólnia. :P

De még mennyire! És az is lesz! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont túros sütit nem ehetek :D Elvileg tejallergiám van, bár a tejnél csak nagy fogyasztásnál, de a túrónál már minimális szinten kijönnek rajtam a tünetek: láz, bőrpír, fulladás, vérnyomásesés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy mivel nekem van vakus fotoaparatom, összefogok Phobossal és rólad készítünk pár kényes képet :D

Hehe, ez remek ötlet, társulok :P

 

Karrde kedves, légy szíves ennek a kedves, bájos embernek egy serpenyővel átadni az ellenvetésem :P

Átadom én, de azt hiszem, én bújok némi fedezék mögé aztán :P

 

Rétes ügyben csak annyit mondok, hogy nem a levegőbe beszélek: jobb túrós rétest csinálok, mint mákost, az empírikus tapasztalatok alapján. :P

Nagyon jó az a túrós :P Mazsolával vagy nélkül?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.