Ugrás a kommentre

4x09 - DUME


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

 Kanan szelleme tehát beolvadt a Kozmikus Erőbe, így az Erő felhasználta azt ilyen kezelhető farkasformában, hogy képes legyen Ezrával közvetlenebb módon kommunikálni.

Valahogy így magyarázta Filoni is pár napja egy interjúban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 02. 20. - 14:30, Dzséjt írta:

Eleve azzal kezdte Vader anno, hogy az Uralkodót nagyon érdekelni fogja a Jedi templom titkai. De mit rejt az a templom?

Szerintem egy kaput Mortisba. Ha oda be tudna hatolni Sidious... Biztos olvasta a jelentéseket róla. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg akár Anakintól is hallhatta a beszámolót róla. Elvégre a tanítványa járt ott, és ha mesélt arról, mekkora hatalomra tett ott szert, Palpatine epekedhet a hely után. Ráadásul remek búvóhely lenne a számára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 02. 20. - 14:30, Dzséjt írta:

Bár Dume által lehet valamilyen módon ez is lehetségessé vált? Kíváncsi vagyok, milyen jelentősége lesz annak a kőnek. Érdekesek a kézjelek rajta, vajon mit jelenthetnek? Ezra szavai alapján az egységet, de hogyan?

Megvan a megoldás!

 

Mortis-Star-Wars-Rebels.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy érzem végre Mortis ki fog teljesedni.

:clap2: Ráadásul egy Convor ül a Leány vállán. Eddig Ahsokának tulajdonították ezt a madarat, de mi van ha a Leányt jelképezi? :o Vagy kettejüket? Ugye a Mortison a Leány feltámasztotta Ahsokát, akkor létrejöhetett kapcsolat közöttük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

Szinte biztos, hogy az valamilyen formában a Leány, ugyanolyan zöld "haja" van, mint a Leánynak volt. És ugyanaz a convor látható a képen, illetve a trailerben, ami ott volt Atollonon és később Malachoron, amikor utoljára láttuk Ahsokát. Biztos van itt valamilyen kapcsolat.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rebels történetében nem vártam még ennyire epizódot mint most. :D 

 

 

Egyébként igazad van. Zöld! Amúgy nem is lehetett volna Ahoska, hisz nem halt meg.

 

Star-Wars-Rebels-Ezra-Convor-768x381.png

 

Viszont ha ez tényleg a Leány, akkor az ezer kérdést vet fel!

[/spoiler}

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Egy olyan rész volt ez, amely legfőképpen a gyászt és az érzelmeket helyezte előtérbe. Minden karakter máshogyan kezelte a gyászt.

A farkasokat továbbra sem tudom megbocsátani a készítőknek, habár most már végre volt egy olyan jelenetük, amely izgalmas lett, és tetszett - ez az a bizonyos üldözős jelenet volt.

Rukh bármennyire is az egyik kedvenc karakterem, nem bántam volna, ha kinyírják végre. Úgy veszem észre, itt, a fórumon többen is így vélekedtek. Ha szerepeltem volna a sorozatban, és ott lettem volna Zeb meg Sabine mellett, tuti, hogy adtam volna egy tockost Sabine-nak. :D Amúgy ha már Rukh: csak nekem jutott eszembe a Predator annál a bizonyos résznél, amikor a fejvadász bekapcsolja a láthatatlanná tevő kütyüjét, Sabine pedig infravörös szemüveggel nézi őt? :D 

Egyébként meglepően misztikus, érdekes és néhol elég félelmetes epizód lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, caseyjones írta:

csak nekem jutott eszembe a Predator annál a bizonyos résznél, amikor a fejvadász bekapcsolja a láthatatlanná tevő kütyüjét, Sabine pedig infravörös szemüveggel nézi őt? :D

Többeknek eszébe jutott, ahogy fentebb is olvasható. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: 4x09 - DUME

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.