Ugrás a kommentre

Ki lőtt először?


Darth Krande

Ki lőtt először?  

34 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki lőtt először?

    • Han
      19
    • Greedo
      4
    • Egyszerre lőttek
      11


Ajánlott hozzászólás

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nekem ezzel nincs bajom, mint ahogy a többivel se volt. Talán ez lett a legjobb. Ami örömteli, hogy megint hozzányúltak a filmekhez! A 4K-hoz szükség is lesz erre. 

Ízlések és pofonok... Ha hibajavítást végeznek a kópián (karcok, kifakulás) az jó, ha magába a filmbe javítgatnak bele, az már nem tetszik. Sehol. Bár ha elnevezik "rendezői változat"nak és az eredeti is elérhető, tegyék. Az a szegény lövöldözős kocsmajelenet az állatorvosi ló. És az eredeti nem elérhető.

Szerkesztve: - gafz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Karcok és kifakulás már ki lett javítva. Effekteket kellene rendbe szedni néhol. Dobozok ugyebár... Egy 4K-s felbontásnál az kemény lesz...

Csak fenn kéne lennie egy "Special edition" meg egy "Original version" változatnak is. Aztán lehetne statisztikázni, melyik a népszerűbb. Amúgy ahol zavaróan rossz az effekt, ott nem lett javítva (fénykardbekapcsolásoknál az ugrás). 

Szerkesztve: - gafz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, gafz írta:

Csak fenn kéne lennie egy "Special edition" meg egy "Original version" változatnak is. Aztán lehetne statisztikázni, melyik a népszerűbb.

Főleg az utóbbi lesz nézhetetlen 4K-ban. Persze lehet azt nézni mert az az "eredeti". :) Nézze aki akarja, nekem az elég videokazettán. Momentán szerintem ki se adják úgy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Főleg az utóbbi lesz nézhetetlen 4K-ban. Persze lehet azt nézni mert az az "eredeti". :) Nézze aki akarja, nekem az elég videokazettán. Momentán szerintem ki se adják úgy.

Én akarnám. Akkor is, ha emiatt nem tűnök okosnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.