Ugrás a kommentre

1x02 - The Triple Dark


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Utánanéztem kicsit és a múltja alapján nagyon érdekes karakternek tűnik.

 

Mondjuk most segíthetett volna mert kalóz támadás volt. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt rossz ez sem. Mondjuk az sem semmi hogy berakják Kazudát szerelőnek mikor nem ért hozzá. A szerencsétlenkedés is folyik, hihetetlen a csávó. Jar-jar hozzképest az ügyesség bajnoka.

Viszont a kalózokat jól elintézte.

Viszont nektek nem tünt fel hogy ez egy üzemanyagtöltő állomás, de egy hajót nem látni hogy tankol? Olyasmi mint a benzinkút. Itt folyamatosan kéne jönnie a hajóknak "tankolni".

A kis féreg meg nem semmi. Ő adott Kazudának rossz darts nyilat, azaz csalt és még ő követelőzik. Hát shotgun a nyakába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 10. 12. - 19:00, Ody Mandrell írta:

Jó folytatás, bár néhol Kaz túl infantilis volt, pl. amikor kémeset játszott kicsit soknak éreztem. Utána viszont beindult a sztori, a kalózok feltűnésétől pedig izgalmas. Kaz javára legyen mondva, hogy nem hencegett a tettével (amit lehet, hogy el se hittek volna), el se árulta. Yeager a rés zvégén tartotta magát ahhoz amit Poe-nak mondott, azaz nem fog belefolyni a kémkedős sztoriba. Ahogy Kaz elkezdett erről beszélni, le is lépett szépen.

 

A kalózok és az Első Rend kapcsolata logikus, hisz a TFA-ban is pont ezt láttuk: bűnszövetkezetekkel dolgoztatnak, akár jutalmat kitűzve egyes akciókra illetve emberekre. Ennek ez a szitu jól megágyaz. Azt viszont nem értem miért is kellene az állomás az ER-nek? Üzemanyag miatt? Épp azokat a tartályokat akarták szétlőni a kalózok...vagy csak egy bázist látnak benne? Plusz akkor a neimoidiai fickó volt a kém? 

Na igen, én is így éreztem a rész kapcsán. Az első 7-8 percben arra gondoltam, hogy "I am too old for this ...", de aztán szerencsére a kalózos vonallal jelentőse felgyorsultak az események. A túlzott gesztikuláció viszont sajnos elég gyerekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.