Ugrás a kommentre

Bestooni Ochi


Ajánlott hozzászólás

53 minutes ago, Ody Mandrell said:

Akkor írd át mert hiba. :)

Én ezt személy szerint nem tudom átírni, de szólok Bencének vagy Istvánnak, hogy javítsanak rajta. 

 

54 minutes ago, Ody Mandrell said:

Egyébként nem volt rossz. Nem mertem túl sokat olvasni belőle mert a képregényt még nem olvastam el teljesen. Majd magyarul. 

Örülök ha tetszik a munkám. :D A képregénybe főleg addig mentem bele részletesebben, ami még a War of the Bounty Hunters előtt játszódik. Utána már csak nagy vonalakban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Luke és Lando eközben szintén Ochi nyomában voltak, hogy megmentsék Lando lányát az Első Rend markaiból, és így akadtak Ochi nyomára, akit szintén egy lány elrablásával bíztak meg. Ekkor azonban az Új Köztársaság hősei még nem tudták, hogy nem Lando, hanem Palpatine lányának elrablásával bízták meg Bestooni Ochit."

 

Valamiről lemaradtam? Ha van Palpatine-nak lánya akkor megkövetem, de ha nincs és Bence szerint ez nem megy szembe a kánonnal, akkor nagy a baj. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez tényleg nem igazán állja meg a helyét, akármerről nézzük. Palpatine-nak fia van és lány unokája, lánya, ha csak nincs valami olyan a kánonban, amiről nem tudok, akkor egy fél sincs neki. Mert a kiemelt mondatrészben félreértelmezhetetlenül az van állítva, hogy Palpatine-nak van lánya. Ez a mondatrész így lenne helyes: "... hogy nem Lando lányának, hanem Palpatine unokájának elrablásával bízták meg..."

Enegm az ilyen valótlanságot állító mondatokért keresztre szoktak feszíteni az olvasók, miután a főszerkesztő karóba húzott. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 minutes ago, Ody Mandrell said:

"Luke és Lando eközben szintén Ochi nyomában voltak, hogy megmentsék Lando lányát az Első Rend markaiból, és így akadtak Ochi nyomára, akit szintén egy lány elrablásával bíztak meg. Ekkor azonban az Új Köztársaság hősei még nem tudták, hogy nem Lando, hanem Palpatine lányának elrablásával bízták meg Bestooni Ochit."

 

Valamiről lemaradtam? Ha van Palpatine-nak lánya akkor megkövetem, de ha nincs és Bence szerint ez nem megy szembe a kánonnal, akkor nagy a baj. 

Na, ezt is mondom neki, mert ez tényleg nem a legjobb. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 minute ago, Ody Mandrell said:

Csak azért is, hogy nehogy a lányát kezdjék el reklamálni később, mert azt olvasták. :P 

Persze persze, ebben a részben a lánya szó tényleg nem állta meg a helyét. Jó hogy szóltatok amúgy, ez is nagy segítség.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 minutes ago, Ody Mandrell said:

Ochi mióta lehetett a katakombában?

Ez attól függ, hogy a Shadows of the Sith Y.U hányban fog játszódni. Mert Ochi azon regényben valszeg bezuhan a katakombába, hisz Luke és Lando üresen találja meg a Bestton Legacyt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe. Ezt már egyszer megkérdeztem itt, @Dzséjt válaszolt is.

 

2020. 10. 27. - 20:51, Ody Mandrell írta:

Ochi mióta rohadt a kígyó üregében? 

 

2020. 10. 30. - 13:58, Dzséjt írta:

Nem tudni biztosan, csak következtetni lehet Rey szüleinek a megöléséből és abból, hogy Luke és Lando együtt keresték, vagyis Luke önkéntes száműzetése előtt kellett Ochinak meghalnia. Szóval a halála legkorábban 14 évvel a hullája előkerülése előtt nyelte el a föld, de 7 évvel azelőtt már biztos halott volt. Szóval a halála YCsU 21 és YCsU 28 közé tehető.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Ez attól függ, hogy a Shadows of the Sith Y.U hányban fog játszódni. Mert Ochi azon regényben valszeg bezuhan a katakombába, hisz Luke és Lando üresen találja meg a Bestton Legacyt.

Az 21 évvel játszódik a yavini csata után és 14 évvel az exegoli csata előtt. Vagyis elég jól megtippeltem korábban. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.