Ugrás a kommentre

Ethan Sacks: Bounty Hunters


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

2023. 03. 02. - 18:22, Darth Revan9 írta:

Valance most futó kalandjai közül melyik az, amelyik viszonylag lezárt?

Úgy néz ki, hogy a legutóbbi füzet (31) összehozta a szálakat, de a következő 3 szám ezt fogja folytatni (jön az Inferno osztag) szóval csakúgy, mint az Aphránál, itt sincs lezárás egyelőre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Ethan Sacks: Fejvadászok 3. kötet

No, ez meglepően jó lett. A Fejvadászok háborúja eseménysor egyik legjobb gyűjteményes kötete. A Fejvadászok sorozat 12-17. számait foglalja magába. Az előző két kötet egy olyan viszonylag jó, kellemes kis olvasmány lett, de ezt a hat füzetet sokkal jobbnak éreztem. Valance és Dengar párosa irtó jó, számtalan remek beszólásuk van, mely mosolyt csal az olvasó arcára. Ezeken a poénokon nagyon tudtam derülni. Rendkívül akciódús a történet. Olyan szép kaotikusnak mondanám, mely talán minden eddiginél jobban megragadja a fejvadászok és alvilág hangulatát. Senkiben se bízhatunk. Bárki elárulhat. Aki ellenség volt az szövetséges lehet. És ezekben a füzetekben Valance valahogy sokkal jobban a szívemhez nőtt. Pedig nem Erő-használó karakter. Több olyan pillanat is volt, amikor sajnáltam, és aggódtam érte. Beilet sorozata ezzel a kötettel beért. Véleményem szerint kihagyhatatlan. Fel fog kerülni a személyes best of Star Wars listámra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 7 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.