Ugrás a kommentre

1x09 - Akakiri


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

9. rész - Akakiri

 

9v.jpg

 

Írta: Yuichiro Kido

Rendezte: Eunyoung Choi

 

Szereplők:

Kamahachi - Wataru Takagi / Keone Young

Masago - Yukari Nozawa / Lorraine Toussaint

Misa - Lynn / Jamie Chung

Senshu - Chō / George Takei

Tsubaki - Yū Miyazaki / Henry Golding

 

Érdekességek

- "Eunyoung Choi szándéka az volt, hogy visszavezesse a Star Warst a Rejtett erőd c. filmig, és elmesélni azt a történetet." - James Waugh (executive producer, Lucasfilm Ltd.)
- "A karakterek dinamikája a Jedi, a hercegnő és a droid hármasán alapszik. Ez valójában R2-D2 és C-3PO eredeti inspirációja, emberek, komikus kicsengéssel." - Josh Rimes (executive producer, Lucasfilm Ltd.)
- "Ezen történet alkotói igazán be szerettek volna vezetni minket az Akakiri rejtelmeibe." - Josh Rimes (executive producer, Lucasfilm Ltd.)

 

Concept Art galéria

View post on imgur.com

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez szerintem folytatásért kiált :) engem nem nyűgözött le teljesen, és az animáció se volt a szívem csücske, de a rész végi történések megleptek. 7/10

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes rész volt, persze a végén történt párhuzam miatt főleg.

Nagyon tetszett a ciánkék fénykard, Luke első ismerkedését juttatja eszembe mindig a pengével, Obi-wan házában, imádom azt az effektet és a színét, akkor is, ha hivatalosan elfuseráltnak számít.

A Fallen Orderben is ilyen kardot használtam végig miután elérhető lett!

Szóval a fent használt érdekes szó a maximum dicséret ami magára a sorozatra is ráillik.

Ebből ne legyen szavazás! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt rossz ez az epizód, a rajzsítlust az elején elég nehéz volt megszokni, de azért volt néhány kép, ami baromi jól sikerült (például mikor mennek azokon az állatokon ott négyen és oldalról látjuk őket a naplementében). A történetben volt némi meglepetés és kellően felcsigázott a folytatást illetően, azonban itt sem tudtam eléggé kapcsolódni egyik karakterrel sem, ami furcsa is lett volna, tekintve, hogy itt is csak felvillantottak nekünk néhány szereplőt, de nem volt idő és tér igazán megismerni őket. A konfliktus kontúrjai persze kirajzolódtak, de az igazi érzelmi belehelyezkedéshez ennél több kellett volna, egy folytatást azért én is megnéznék, meg tényleg érdekesen lett vége, de voltak ennél jóval kerekebb epizódok ebben a sorozatban!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: 1x09 - Akakiri

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.