Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

SGU 1x06

 

Összességében jó rész volt. Tetszett. :lol:

 

Spoiler:

Azok az idegen lények rendesen lelopták a vizet. Most volt egy kis akció is, velük kapcsolatban, de az is inkább mérsékelten. :yes: Viszont jól elintézték szegény srácot, bár ő lövöldözött rájuk. A bolygó szép volt ahhoz képest, hogy csupa jég volt. Főleg este volt szép, amikor felnézett Young. Ez a szerelmi háromszög (vagy négyszög?) egyre keményebb lesz. Vajon mi lesz a következő részben? Remélem majd többet bütykölnek a hajón, berendezkednek, stb... De annak is örülnék, ha kiderülne, hogy miért van annyira megtépázva a hajó.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami jövő héten lesz a Destiny-n:

 

Mostani rész:

Spoiler:

Hát én komolyan mondom, drukkoltam, hogy Scott megdögöljön a jégben. Ott vannak egy dögrováson lévő hajón, ez meg inkább majdhogynem szó szerint elb*ssza az idejét lekapcsolt rádióval. Ráadásul marha jó fej, biztos jó érzés volt James-nek, ahogy ott smárol Scott Chloe-val, holott alig több, mint egy hete a srác még őt tömködte (mi a fenéért adtak ennek a csajnak férfi vezetéknevet? Olyan másképpen hangzik így a mondat :yes:)

Amúgy tényleg jó rész volt, tetszett, de nem annyira, mint az előzőek. Pozitívum volt a homoklény újra elővétele, a "Hoth", és még az Atlantisból kölcsönzött robotruhák is bejöttek ezzel a kis módosítással. Érdekes volt Eli és Rush között a konfrontáció is. Egyedül az nem tetszett, hogy Gorman - hm... vajon a név utalás akar lenni egy bizonyos hadnagyra? :lol: - lőni kezdte a bogarakat. Könyörgöm, pisztollyal centinyi bogárra? Idióta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól láttam, már valaki elkészítette a magyar feliratot. Ha szeretnéd megnézni, akkor ajánlom, hogy a tvsubtitles.net-en tekints körül, ott találsz hozzá. Minőségét nem tudom, hogy milyen, de egy próbát megér.

Köszi de azt hiszem már kicsit kómás vagyok hozzá, ezt pedig 100%osan kell nézni. :lol:

Szegény Cicmax, suliban van, erre valaki beelőzi... :yes: nem szép :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGU

Spoiler:

Nagyon jó rész ahogy az szokott lenni. Tetszett, hogy visszahozták a kis homoklényt. Kis kapcsolat az előző részekkel. Scott én nagyon nem bírom, na jó nem nagyon, de ha ottmaradt volna a Hothon én nem sajnáltam volna. Eli most is hozta a formáját, ahogy Rush is, bár ők ebben a részben valahogy háttérben szorultak. Már nézem is a kösz rész bemutatóját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az évad felénél előbb ne nagyon számítsunk semmi extrára. Ott úgyis mindig duplarész van, talán más irányt vesz majd a sztori. Ha meg előbb, az csak jobb! :hmm:

De amúgy nekem ezzel sincs bajom, ráérünk még harcolni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A múltkor a Dex hozzászólások között volt két cucc is, amin követni lehet a sorozatokat, jópofa volt mindkettő. Azt én sem tudom követni, mikor melyik nincs, pedig csak néhányat nézek (plusz húginak Nip/tuck meg öcsémnek SGU-t szedek le). Max. abból látom én is, hogy nem került fel a netre :hmm:

Remélem, 9-ig meg lesz a felirat.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több, mint valószínű: a Stargate Universe második felét előre láthatólag csak 2010 áprilisában láthatjuk, csak az angol SkyOne vagy a kanadai Space Chanell le nem adja előbb. Ugyanis a SyFy megint arra készül, hogy a BSG (ezúttal a Caprica) miatt az évad második felét eltolja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A múltkor a Dex hozzászólások között volt két cucc is, amin követni lehet a sorozatokat, jópofa volt mindkettő. Azt én sem tudom követni, mikor melyik nincs, pedig csak néhányat nézek (plusz húginak Nip/tuck meg öcsémnek SGU-t szedek le). Max. abból látom én is, hogy nem került fel a netre :hmm:

Remélem, 9-ig meg lesz a felirat.

 

Én is gondoltam rá, hogy leszedem azt a naptárat, de azért ennyire nem vagyok függő... vagy mégis? :D

Szerintem már most is van, de még nem néztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is gondoltam rá, hogy leszedem azt a naptárat, de azért ennyire nem vagyok függő... vagy mégis? :hmm:

Szerintem már most is van, de még nem néztem.

Én nem is gondoltam rá, szép lenne, ha a kobakomba ennyi infó nem férne el :D

Még nincs, a srác szerint az angol is későn jött ki, neki is tovább tart, 9-10 felé ígérte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már megint remek volt a Dexter. Hiába volt lassabb tempójú, elég sokat haladtak egy rész alatt az írók.

Tényleg nagyon jó volt. Tényleg az egyik legjobb évad már most, pedig szinte még semmi se történt, legalábbis gondolom a végéhez képest. Elértünk a feléhez, szóval mostantól úgy érzem durvulnak a részek. Egyre jobbak a megírt szövegek is szóval, hajrá Dexter!

Kíváncsi leszek mi lesz ebből. :hmm:

 

Karrde: ráadásul az is tele van hibával és kihagyásokkal szal...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Defiyng Gravity... Egy újabb remek sorozat halála az áldott nézettség miatt. Itt a vége... Itt! Végre egy állomás elérve, pár rejtély megoldva, újabb kérdések feltéve, szálak nyitva és vége. Az USA nézőknek (meg mindenki magára veheti, aki úgy érzi, hogy inge), akiknek 120-al teperő akció és az első epizódban mindent megválaszoló cselekmény kell, valamint a sorozatról döntőknek a következő három üzenetem van: :hmm::D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor majd jövő héten :lol:

Jó volt a Dexter

Spoiler:

Sejtettem, hogy Debra visszatér erre az apámkivel-dologra egyszer. Angeléket meg sajnálom, kár, hogy így a meló ennyire befolyásolja a magánéletüket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most nyugis rész volt, de így is élvezhető. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből.

NYugis? :lol: Hát amikor

Spoiler:

Trinity hozzávágta a falhoz, az elég kemény volt. Na persze...this is just the beginning! :lol:

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NYugis? :) Hát amikor Trinity hozzávágta a falhoz, az elég kemény volt. Na persze...this is just the beginning! :lol:

Spoiler:

Ja igen... Én már vártam, hogy mikor kezd gyanakodni Trinity. No majd a következő részben. De azon se lepődnék meg, ha már nyomozna utána. :lol:
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dex

Spoiler:

Amikor a fia körül ólálkodott Dex, akkor a háttérből nagyon gyanúsan nézett. amúgy mit gondoltok elképzelhető, hogy esetleg a család tudja, vagy valahogy benne is van a gyilkosságokban? na az lenne a kemény. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.