Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

V

 

No immár a negyedik rész után ki lehet jelenteni, hogy minden következő epizódra tartogatnak valami hatalmas dobást a kövi részre. :D Ha nem tv-film lenne és tudva, hogy ezeknek mennyi a költségük még azt mondanám, hogy egy Függetlenség Napját alázó látványban is lehet majd részünk. Főleg az utcsó jelenetet látva :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Spoiler:

Nézhető rész volt, főleg azért, mert Sylar végre egy kicsit önmaga volt :D Bennett meg nagyon mokás volt ebben a részben, be fog csajozni :D

Holnap nézek House-t is végre :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb végeztem ki a negyedik Vé-t. Bejövős sori.

 

Spoiler:

Nem lepne meg ha az öreg papról kiderülne hogy ő is Vé méghozzá a rosszabbik fajtából. A szeme se áll jól neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beraktok egy régebbi kedvenc részt. Vagy néztek mást. Vagy látványosan szenvedtek! :):D :D

 

Én a látványos szenvedésre szavazok. Minden pénteken be fogom írni hogy jajj nincs SupNat... :P Neem.

 

Karrde: Hát azt még én sem tudom. A 24 az a sorozat, amin azt hiszem a legjobban fogok szenvedni, még ha minden héten lesz is. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

V

 

Spoiler:

Az agyturkászcsaj állapota miatt a párja még nagy szószban lehet ha félig gyíkos lesz a gyerek. A manusz csak úgy tudná megúszni ha a csaj elpatkolna vagy elvetélne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Nekem is bejött ez a rész, érdekes volt a beteg is és a dokik kavarása is :) House kapott ám többfelől is, de hát egy dög tud lenni, szóval :D Chase és Taub húzása se volt semmi :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit szólnátok ha "játszanánk" egy olyat hogy valaki feltesz egy általános kérdést sorozatokról és a többiek válaszolnak. :D

Ez most csak úgy eszembe jutott. :P

 

Melyik sorozat (hányadik évadja) hatott rád a legjobban? (max 3)

 

Tudom nehéz, de akkor kezdem én, hátha meghozom hozzá a kedvet. :P

 

1, Prison Break, első évad - mindent visz, emiatt kezdtem el nézni a sorozatokat. A többi évad is jó, de felejtősebb.

2, Friends - azt hiszem ezt bármikor és bárhol. Emiatt szerettem meg a szitkomokat.

3, és számomra egy anime: Naruto - volt egy nagyon depis nyaram, és mondjuk úgy ez is átsegített. Persze innen már nem volt megállás.

 

Amúgy ma este Dex! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1) House 1. évad - ez után fertőzödtem meg és kedztem el TV sorozatokat nézni

2) Supernatural 4. évad - elkezdett jobban érdekelni a teológia

3) CSI ?. évad (sajnos nem tudom melyik évad melyik része volt az, de kémia faktos kislány volt a gyilkos) - a kémia iránti szemvedélyem kezdete

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1) House 1. évad - ez után fertőzödtem meg és kedztem el TV sorozatokat nézni

2) Supernatural 4. évad - elkezdett jobban érdekelni a teológia

3) CSI ?. évad (sajnos nem tudom melyik évad melyik része volt az, de kémia faktos kislány volt a gyilkos) - a kémia iránti szemvedélyem kezdete

Húú ez király. CSI-ból csak az alap sorit nézed, vagy a spinoffokat is? Én pl Horatio fan vagyok! :D

 

Ody: De az ám. Az sem érdekel, ha angollal nézem, de ezt most látni kell! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendszeresen csak az alapot nézem azaz a Las Vegasiakat, csak alkalomadtán nézem és csak a magyaron a másik 2-t. Illetve a trilógiát pár hete megnéztem.

Horatiot ismerem, ezért ütött nálam is akkorát a SupNat rész :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért lehet majd megnézem!

 

Dexter!

Spoiler:

Nagyon jó volt ez a rész is. Hányszor írhattam ezt már le...de hát így van. Maga a cliffhanger ami ütni szokott most annyira nem volt meg, de az egész rész annyira feszült volt, rohanás egyik háztól a másikig, közben mindent rendben tartani és a végén persze sikerült megmenteni a gyereket. Poén szinte egyáltalán nem volt benne, mint ahogy szokott, de nem is éreztem hogy illene oda.

Hát még nem linkelem be az köv 2 rész bemutatóját, talán ti is látjátok majd a rész végén, de azt hiszem az egyik legjobb finálé lesz, amit láttunk! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húú ez király. CSI-ból csak az alap sorit nézed, vagy a spinoffokat is? Én pl Horatio fan vagyok! :D

Húgom csípi nagyon :D Barátnőnkkel jól ki tudják dumálni, bár többnyire gőzöm sincs, mi fán terem :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kikészít ez a Dexter sorozat! :lol: Nem sok jobbat csináltak a történelembe! És milyen előzetes volt....anyám! :)

 

Spoiler:

Remélem Dex feldarabolja azt a mocskot. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 S7

Spoiler:

Mi a bánat folyik itt? :lol: Tonyból hogy a fenébe lett terrorista??? Nyugi, költői a kérdés, úgyis meg tudok mindent, de ez most így első részre kicsit sok(k) volt. Amúgy nagyon csípem a manuszt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.