Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

kudar

Spoiler:

Ez érdekes... Elvileg így van, ezt én is furcsáltam

Lehet, hogy a karóval halandó is tud Angyalt ölni... Kíváncsi vagyok, Lucifert vaon meg lehet-e ölni vele... A Colt nem fogott rajta, Ruby kése se.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SupNat

Spoiler:

A karón kívül mivel lehet még angyalt ölni? Kivéve a Mihály féle elégetést. Mert mikor Uriel és Cas erről beszélt, az angyalok porhüvelyeinek nem esett bántódása emlékeim szerint. Ha meg a karóval öltek akkor is, akkor miért mondták hogy csak angyalok tudják, ha itt Dean is meg tudta Zakariást ölni?

 

Viszont azt észrevettétek, hogy Dean a sorozat producerének küldte volna el a csomagot? :) Robert Singer volt ráírva és nem Bobby

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem már délelőtt óta lenn van egy nekem megfelelő de nem onnan ahonnan a linkeket szoktam szedni mert ott még nincs. Az angol felirat is késett mert késő délután lett hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a 200 megás? :oops:
Az képzeld el. Nincs azon vigyorognivaló. Már jó ideje szinte csak MKV-ben nézem a sorikat meg a filmeket amikről úgy gondolom hogy egyelőre csak egyszer nézném meg mert például az 550 megás nekem úgy 70 perc alatt van lenn míg a 180-200 megás MKV-k 20 kábé húsz perc alatt. Arról nem is beszélve hogy a gépem a 720-1080 péket nehezen vinné normálisan plusz nem látom sok értelmét a HD-nézésnek. Megvagyok én a simával. Na erre lehetne mondani hogy nem tudom mi a jó. Akkor nem tudom. Nagy cucc. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó talán kicsit félreértetted.

Erre úgy reagáltál mintha én azt írtam volna azzal a kis smileyval, hogy gáz, hogy te azt akarod megnézni. Erről szó sincs.

Bár kétségtelen, hogy én várok jobb minőséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó talán kicsit félreértetted.

Erre úgy reagáltál mintha én azt írtam volna azzal a kis smileyval, hogy gáz, hogy te azt akarod megnézni. Erről szó sincs.

Bár kétségtelen, hogy én várok jobb minőséget.

Hát hirtelen nem ugrik be más értelmezési mód de ha azt mondod hogy másképp értetted akkor jó nem hőzöngök. Amúgy tudtam hogy te más minőségűt akarsz nézni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg egy 230 megás.

Pont a napokban gondolkodtam azon hogy az évadzáró alkalmával kicsit frissebbek is lehetnének akik intézik a netre őket és erre tessék az ellenkezője történik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már fent is van nmagon :oops: Felirat pedig holnap reggel várható.

 

 

 

Fringe

 

Totál bejött ez a rész. Igen kreatív volt, érdekesen adták elő ezt az időutazásos sztorit. Mondjuk az ürgén azért röhögtem magamban. Elég hiteltelen volt azokkal az implantokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van már angol felirat a Spartához.
Késő délután került fel. Több mint egy órája értem a végére a résznek.

 

Fringe

 

Totál bejött ez a rész. Igen kreatív volt, érdekesen adták elő ezt az időutazásos sztorit. Mondjuk az ürgén azért röhögtem magamban. Elég hiteltelen volt azokkal az implantokkal.

Engem más zavart.

Spoiler:

Az hogy nem törődtek azzal hogy ha visszamegy az ipse akkor kettő lesz belőle.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

 

Jupiter p*csére, a történelem immár sose lesz olyan mint ahogy azt belénk akarták sulykolni. :oops: Több mint valószínű, hogy Sparta és a gladiátorok szereztek egy időgépet is és magát a dinoszauruszokat is ők irtották ki. :D John Rambo mehet továbbképzésre. Piszok állat volt :D Részletesen majd később, most emészteni kell. :D

Más sorozat nem érhet fel a Spartacushoz. Új etalon született. Zseniális az írói gárda. Feszültséget így belevinni egy történelmi sztoriba nem piskóta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Szegény fivérek csak elveszítették egymást.

 

 

Én is sajnáltam őket. Már reméltem, hogy együtt fognak kijutni. Erre föl... :D

Hullottak azért rendesen a gladiátorok. Mondjuk az előny a római zsoldosokkal volt. Ilithya meg amit művelt bazz.. :oops:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

 

Én is sajnáltam őket. Már reméltem, hogy együtt fognak kijutni. Erre föl... :P

Jó hirtelen történt. Tényleg jobb lett volna úgy ahogy írod.

 

 

Ilithya meg amit művelt bazz.. :o
Megkapja ő még a magáét ha lesz folytatás. Remélem azt fogja majd kívánni hogy bár ott maradt volna a többivel lemészárolódni.

 

Amúgy nem volt semmi ahogy a képernyő egy ideig szinte úszott a vérben. :D

Na meg a kis szemétláda is elég frankón megkapta a magáét. :P

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány jelenetnél tényleg átment már horrorba. Frenkie ha meglátja tutti odáig lesz :D Elvégre teljesült minden kívánsága. :P

 

Spoiler:

Aurelia jeleneteitől meg kell hogy mondja tartottam. Ahogy gyűlölni tudta Spartacus azt sugallta, hogy "elárulja". De aztán -dicséret az íróknak örökké- marha jól megoldották ezt az egészet. Doctore is remek motiváltságot kapott, a becsület mint ösztönző ereje egy pillanatra mindkét oldalra is húzott szerintem. Elvégre neki ott lett volna a szabadsága, illetve a lanista szerep és még Batiatus is kimagyarázta magát előtte. De amin piszkosul örültem az Crixus volt. Ezzel a flashbackes megoldással nagyon telítődött a feszültség és a bizonytalanság a sorsa felől. :P És, hogy ő fogja győzködni Doctoret magam se gondoltam volna. Szuper volt na :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Aurelia jeleneteitől meg kell hogy mondja tartottam. Ahogy gyűlölni tudta Spartacus azt sugallta, hogy "elárulja".

Azért érdekelt volna hogy mit szólt volna a csaj ha Sparta megmondta volna neki hogy mi történt pontosan a párbaj után.

 

 

Doctore is remek motiváltságot kapott, a becsület mint ösztönző ereje egy pillanatra mindkét oldalra is húzott szerintem. Elvégre neki ott lett volna a szabadsága, illetve a lanista szerep és még Batiatus is kimagyarázta magát előtte.
Nagy áldozatot hozott azt meg kell hagyni.

Hatalmas ahogy elkiáltja magát hogy "What is this madness?!". :D

 

 

 

És, hogy ő fogja győzködni Doctoret magam se gondoltam volna.

 

Azt én se nagyon.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.